hit counter script

پرش به

رنگ بک گراند: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
رنگ بدنه: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
طرح: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
پیشتاز 3.8.0 فروشگاه VIP
خوش آمدید به پشتیبانی phpfox
برای اینکه بتوانید از همه ی امکانات انجمن استفاده نمایید باید ابتدا عضو شوید.اگر قبلا عضو شده اید ب وارد سایت شوید.از لینک های زیر برای عضویت یا ورود استفاده نمایید.
ورود به انجمن عضویت در انجمن
تصویر

بدرفتاري phpfoxclub با کاربران

http://phpfoxclub.ir/ phpfoxclub فاکسيران phpfox انجمن پشتيبانيphpfox کلوب phpfox

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
1 پاسخ برای این موضوع

saeidkaka

saeidkaka

کاربر پیشتاز

• کاربران پیشتاز
    • Member ID: 217
  • 263 ارسال
  • ورژن phpfox
    3.8.0
  • نوع نسخه مورد استفاده
    شمسی با دیتابیس فارسی

با سلام خدمت کاربران مي خوام کمي در مورد اين سايت و مدير نامحترم اين سايت به نام اميرمطالبي بگويم تا شايد کاربراني که تازه تو اين سايت يا سايت هاي مشابه ثبت نام کرده و فعاليتي دارند اطلاعاتي کمي در مورد اين سايت و اين ادم بدونند.راستش من اولش عضو کمپ بودم ولي بعدا اومدم تو سايت هاي ديگه که تازه تاسيس شده بودن نيز عضو شدم که يکيش اين سايت بود.اولش خوب بود چون هيچ تاپيکي تو اين سايت نزده بودم تا اينکه چند تا سوال در مورد مسائل مختلف در اين سايت مطرح کردم و هر دفعه نيز اين امير جواب مي داد ولي نه جواب خوب  که ادم رو راهنماي کنه بلکه جواب هايي تعنه اميز و تحقير اميز.

سوال ساده که مي پرسيدي مي گفت اين سوالتون سادست درشائن اين انجمن نيست که بهش جواب داده بشه.

سوال سخت هم که يا نمي دونست يا اگه هم مي دونست نمي گفت!

خلاصه چندين بار بهم جواب هاي سر بالا داده بود. و منم کلي ناراحت تا اينکه بازم متاسفانه يه تاپيکي زدم درمورد اررو چت که تو اين انجمن نيز مطرح کرده ام ولي جوابي که شنيدم اين بود گفت شما جوري حرف مي زنيد که انگار اروو چت کار نمي کند تازه راهنماي هم نمي کنه هيچ تهمت هم ميزنه.اخرش هم جواب نداد به خاطر مغروري بيش از حد!!!

يه تاپيکي هم در مورد به هم ريختن قالب بعد از عوض کردن زبان زده بودم که اين اقا گفت من کدشو مي دم درست ميشه منم گفتم باشه با تشکر منتظرم خلاصه چند روزي گذشت و منم هم هي پست رو بالا مي اوردم تا اينکه تو پيام خصوصي بهش گفتم اقا امير اين کد ما کي حاضر ميشه به نظرتون چي جوابم رو داد گفت: من گفتم هر وقت وقت کردم کد ور ميزارم الان که نزاشتم يعني وقت نکردم که بزارم.بعدا هم من گفتم چرا با ادم اينجوري حرف ميزني خب خودت گفتي خيلي سادست کدش بعدا منم گفتم تمامي تاپيک هايي که من زدم هيچ کدوم روجواب ندادي بعد گفت کدوم تاپيک ها هر کدومي که جواب ندادم اين جا بگو خلاصه منم بهش دادم به نظرتون چي کار کرد رفت همشون يه جواب بي سر و ته داد همشون رو هم قفل کرد.اخرش هم گفت از شما پشتيباني به عمل نخواهد امدو منم خيلي خوشحال شدم ولي اون اينجوري فکر نمي کرد.الان ببينيد تو اين تاپيک چي گفتهhttp://phpfoxclub.ir...ن-زبان/?hl=زبانتازه الانم بنم کرده ترسيده حرفي بزنم به ضررش تموم بشه حرف هاي خصوصي رو هم که گفتم بهتون ببين چطوري داره تهمت مي زنه.تازه مي خواد هم با اين حرف هايي که زده قدرشو هم بدونيم.فکر کرده يه انجمن باز کرده کار خيلي شاکي کرده!تازه نصيحت هم مي کنه!بهترين جواب ههههه خب جواب ندادند که ندادند حداقل توهين که نکردند!يعني واقعا هم جواب دادي!!!

اعصابت نمي کشه خب انجمن نزن؟قول اين امتيازاتش رو هم نخوريد هر وقت دلش خواست مي تونه برداره تمامي امتيازات رو.تازه يه جاهم به من گفته بود که کاربرا برام مهم نيستن ميشه ازت يه سوالي بپرسم پس چي واست مهمه فقط خودت!!!چه حرفي زدم دروغگو!!!

خيلي هم خودشو بزرگ مي کنه فکر مي کنه کيه

خب ميخواي کد ندي خب نده چرا همچين رفتاري ميکني

مطمئنا کدنويس هاي  بسيار خوبتر از تو هم تو ايران هست

از حرص تو هم که شده مي رم کد نويسي ياد مي گيرم

خيلي هم خوشحال شدم که بنم کردي چون اصلا به سايت مسخرت نمي اومدم.

اقا امير از همين جا اعلام مي کنم که هيچي نيستي و با ادامه ي اين کارا هيچي

نخواهي شد

من پشتیبانی باز نکردم که اسکریپت شما رو راست چین کنم که اومدین اون حرفا رو در پیغام خصوصی گفتید... از این به بعد شرمنده شما خواهم بود و از مدیران هم می خواهم به هیچ یک از سوالات ایشان جواب ندهند.

من در انجمن های دیگر مشاهده کردم که حتی به یکی از سوالات شما نتوانستند جواب دهند و بهترین سوالات رو من جواب دادم. و وظیفه من نیست، ولی کمک کردم و سوالات شما هم برای اولین بار پرسیده شده بود که هیچ یک از سایت ها جواب رو نمی دونستند، یعنی بلد نیستند که جواب بدهند و فقط من جواب شما رو دادم. پس شما که قدر این همه زحمت منو ندونستید، منم قدر شما رو نمی دونم.

خودش ميگه کدش خيلي سادست بعدان هم ميگه راست چين؟؟؟!!

خدايا ادم رو هيچ وقت وابسته ي همچين ادم هايي نکن الهي امين

ببين به خاطر يه شبکه اجتمايي گير چه ادمايي افتاديم!!

برخي حرف ها هم زده نمي تونم اينجا بگم

تازه من به اکانتم هم دسترسي داشتم ولي با اين وجود اعتراضي نکردم تو سايتش

اين اقا به غيراز کد نويسي چيزي حاليش نيست.امير يه سوال فکر مي کني خئدت هم مي گي اين همه کاربر دراي ايا تو فکر مي کني به خاطر تو اومدن به سايتت نه جونم فقط به خاطر افزونه ايي که ميزاري مي يان اميدوارم که ديگه هيچکس نياد.طوري بنم کن که ديگه حتي با فيلتر شکن هم نتونم بيام تا حتي يه بازديد منم به سايتت حساب نشه هههه

از کاربران درخواست مي شود سراغ همچين سايت هايي که مديرش همچين ادمي باشه نرن

خلاصه حرفي که مي خواستم به شما بزنم هر وقت مي خواين تو يه انجمني هر جايي عضو بشين قبلش يه تحقيقي راجبش بکنيد.من نمي خواستم اين حرف ها رو بزنم ولي خب اونقدر اين نا مرد ازيتم کرده که نتونستم نگم.هرکي نظري داره بگه با تشکر اميدوارم اين تاپيک قفل نشه تا همه شاهد رفتارهاي اين ادم باشن

منکه شخصا حلالت نمي کنم.ببين امير اگه تو علامه ي phpfoxهم باشي بازم هيچي نيستي چون اخلاق ورفتار سرت نميشه واقعا برات متاسفم

• rezazare1234, M0hamad, a.aslani و 4 فرد دیگر این پست را پسندیده اند

شبکه اجتماعی فانی بوک بهترین شبکه اجتماعی ایرانیان http://www.funibook.com

rezazare1234

rezazare1234

مدیریت

• مدیریت کل سایت
    • Member ID: 11
  • 3258 ارسال
  • ورژن phpfox
    3.7.7 پیشتاز
  • نوع نسخه مورد استفاده
    شمسی با دیتابیس فارسی
مقاله نويس

تایپیک قفل - به بخش شرم ساری منتقل شد.

به زودی مطلبی در  مورد مسائل پشت پرده قرار خواهم داد.

من اهل تهدید نیستم -اما  جواب تهدید با تهدید میدم

منتطر بازگشت من باشید

پ ن :24

• کیان, milad-black, a.aslani و 5 فرد دیگر این پست را پسندیده اند

حس خیلی بدیه وقتی میبینم کسی مثل استیو جابز (که نه تنها کمک چندانی به پیشرفت علم کامپیوتر نکرد، بلکه حتی در بسیاری موارد با سیاستهای انحصارطلبانه خودش جلوی پیشرفت بقیه رو هم سد میکرد) تبدیل به اسطوره میشه و در مقابل اسطوره هایی مثل دنیس ریچی (که نمیشه گفت چقدر علم کامپیوتر مدیونشون هست) خیلی زود از یادها میرن!

همچنین به http://phpfoxclub.ir/, phpfoxclub, فاکسيران, phpfox, انجمن, پشتيبانيphpfox, کلوب phpfox نیز برچسب خورده است

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی