hit counter script

پرش به

رنگ بک گراند: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
رنگ بدنه: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
طرح: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
پیشتاز 3.8.0 فروشگاه VIP
خوش آمدید به پشتیبانی phpfox
برای اینکه بتوانید از همه ی امکانات انجمن استفاده نمایید باید ابتدا عضو شوید.اگر قبلا عضو شده اید ب وارد سایت شوید.از لینک های زیر برای عضویت یا ورود استفاده نمایید.
ورود به انجمن عضویت در انجمن
تصویر

هشدار به سارقین

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
2 پاسخ برای این موضوع

mojtaba026

mojtaba026

مدیر کل سایت

• مدیریت کل سایت
    • Member ID: 15
  • 229 ارسال
  • ورژن phpfox
    3.7.7 پیشتاز
مقاله نويس

بسم الله رحمان رحیم

چندیست با توجه به درخواست های کاربران عزیز سعی نمودیم از حواشی فاصله بگیریم 

بنده به شخصه با دوری از حاشیه موافقم ، اما با سکوت در برابر ظلم بسیار مخالفم.

از همان ابتدا سیاست و خط مشی کمپ معلوم بود ،ما به تهمت و دروغگویی حساسیم ، و تا  اثبات آن از اظهار نظر پرهیز خواهیم کرد.

در این مدت افرادی حرکات  بر علیه ما شروع کردند. که از همین جا از کاربران عذرخواهم ، که وقت با ارزشتان را برای این افراد تلف میکنید.

کسانی که وقتی کمپ افتتاح شد  سایتی از خود نداشتند ، حال مدعی شدند...

ناگفته نماند این جنب و جوش نشانه برتری ماست

وقتی شخصی می گوید نسخه پیشتاز مال من است ، این یعنی نسخه پیشتاز در جایگاه والایی قرار دارد ، که اجازه آروزی طراحی آن را به ذهن خود بدهد.

این قبیل تخیلات نیاز به اثبات ندارد ،  آن چیز که عیان است چه حاجت به بیان است . شکر خدا کاربران  بر این امر مستحضر هستند . لازم به توضیح نیست.

یکی از درس هایی که در این مدت گرفتیم ،  دوری از حواشی و نپرداختن به دورغ پردازی های این افراد بود.

به طور مثال بنده می توانم به شخصی بگوییم تو کلاهبردار هستی

من با یک جمله او را  متهم کنم

حال شخص متهم باید چندین جمله و ادله برای رد شبهه من بکار ببرد

این فرد باید زمان و وقت خود را برای رد این شبهات  بگذارد!!

در اینجا چه کسی  منفعت می برد؟

در احادیث آامده است دروغ از خوردن شراب هم گناهش بیشتر است. و شخص دروغگو  رسوا خواهد شد.

ما تصمیم گرفتیم دیگر وقت خود را با این کودکان سپری نکنیم.

ما به جای پرداختن به حواشی توکل بخدا کردیم

بنده طی جلسه ای با مدیران و بزرگان  تصمیمی برای مقابله با هتاکان و سارقان اینترنتی گرفتم

توضیحاتی مختصر:

عده ای به حلال و حرام  اعتقاد ندارن

سیاست  کمپ برحلال و رضایت کاربران   استوار بوده است

خداروشکر تا الان کسانی که از ما محصولی خریداری کردند ناراضی نبودند.

متاسفانه چندیست مدیران سایت کلوپ شروع  به فروش محصولات کمپ کردند.

که امشب  نمونه ای از ان ها را براتون قرار خواهم داد.

شخصی به نام سروش که خود را طراح نامیده است ،  و با فروش پنل  و هاست و نفوذ به هاست کاربران خود قالب های آن ها  که طراحان آن قالب گروه کمپ می باشند

دست به فروش قالب های کمپ میزند.

در اسلام  رسما به این کار سرقت و دزدی می گویند.

حکم کسی که میخرد (در صورت اطلاع) از کسی که می فروشد  کمتر نیست.

بنده برای یه  قالب  آخرت و دنیا رو  نخواهم فروخت ولی با توجه به مدارکی که در دستم دارم می توانم این شخص را دزد قلمداد کنم

اهل ریختن آبروی کسی نیستم ، به این شخص هشدار دادم در صورتی که هزینه 5 قالب فروخته شده ارن را پرداخت نکن ، مجبور به علنی کردن این موضوع هستم

مکالمه  سروش (یکی از مدیران کلوپ)  در حال فروختن قالب آرن

surosh.JPG

تذکر : مکالمه فوق برای ما توسط یکی از کاربران ارسال شده است

با توجه به شات بالا خود این فرد ادرس دمو  قالب هم ارائه کرده است که بنده عکس دمو قرار میدهم ، تا در صورتی که قالب عوض کرد مطلب ما دچار شبهه نشود.

با این وجود شما می توانین به این ادرس برای دیدن قالب مراجعه کنین.

sorosh2.JPG

این ها بماند ،  حالا قالبی که این کلاهبردارمی فروشد را ببینیم!!!!!!!!

2212121.JPG

سیاست کمپ در برابر این قبیل کارها واکنشی موازی خواهد بود.

ما جواب تهدید را با تهدید می دهیم....

ازاین پس  اگر کوچک ترین مطلب یا محصولی از کمپ توسط سایت های فاکسیران و کلوب و دیگر سایت های هم سوء  مورد هجوم و سرقت قرار بگیرد ، در انتظارواکنش موازی آن هم باشند.

صریح و واضح صحبت کنم ،  هر حرکتی که از مدیران سایت های فوق انجام شود، گریبان تمام سایت را خواهد گرفت.

پس مواظب مطالب و قالب های خود باشید ، تا دچار رفتار همسوء نشود

به 3 کاربری که بتوانند پیشنهاد مناسبی جهت برخورد با این افراد را بدهند جوایزی نفیسی اعطاء خواهد شد.

تایپیک به مدت 4 روز باز خواهد بود.

• rezazare1234, ᴀᴀʀᴇɴ﹟, M0hamad و 17 فرد دیگر این پست را پسندیده اند

tyaman

tyaman

Advanced Member

• بن شده
  • ستارهستارهستاره
    • Member ID: 64
  • 560 ارسال
  • ورژن phpfox
    3.7.7
  • نوع نسخه مورد استفاده
    شمسی با دیتابیس فارسی
مقاله نويس

خدایش من خیلی دوست دارم انجمن های پشتیبانی phpfox با هم خوب باشن

ولی نمی شه

دلیل حرکت زشت شیش و بش این بود که مطالب و اموزش های کمپ رو می زاشت تو سایت خارجی به اسم خودش چرا؟

دلیل اینکه اسم اینجا رو گزاشتن سایت اخراجی چرا؟

خودم به شخصا توی فاکسیران به خدا قسم پلاگینی خریداری کردم پول هم واریز کردم گفتم پلاگین رو بدید پس گفت نه خودمون در هاست برات نصب می کنیم خوب مشخصات هاست هم بهشون دادم ولی خبری از نصب نبود

مدارک هم گزاشتم توی فاکسیران بعدش شخصی به نام امیر با رفتار تند و بدشون اومدن هر چی گفتن و منو از فاکسیران اخراج کردن

منم اومدم توی کمپ

یا اون امیر کرایست احمق به من گفت قالبشو دزدیم.اخه تو خودت و خانوادت دزد هستید .اشغال

چرا بعضی از افراد که چشم دیدن من و بقیه رو ندارن می یان می گن تو که بلد نبودی تا دیروز پلاگین نصب کنی داری پلاگین درست می کنی وووو

یا اقای مطوری در سایتش ثبت نام کردم دیدید چقدر توهین و حرف بد به من گفتن که شخصیت خودشون و خانواده اش رو رسوند و ثابت کرد توی همچین خانواده ای بزرگ شده

آقایون دوستان دشمنان من به شخصا اگه بیام خطایی انجام بدم نا دانسته مثلا بیام قالبی از کلوپ یا فاکسیران رو بزارم اینجا

فاکسیران و کلوپ حق نداره تایپک بزنه ابروی کمپ رو ببره بلکه باید در مورد من فقط حرف بزنه و چیزی از انجمن کمپ نگه

اینکار رو کنه بلکه خیلی بی وجدان هست

کاشکی همه با هم دوست باشیم و نادانسته هایی که نمی دونیم با کار بلدان بیاموزیم ان شا الله اگه این جنگ و دعوا ها تموم بشه

• hakan و a.aslani این پست را پسندیده است
امضام زیاد خوب نیست فقط یه چی می تونم بگم خاک زیر پای همتون هستم :wub:

rezazare1234

rezazare1234

مدیریت

• مدیریت کل سایت
    • Member ID: 11
  • 3266 ارسال
  • ورژن phpfox
    3.7.7 پیشتاز
  • نوع نسخه مورد استفاده
    شمسی با دیتابیس فارسی
مقاله نويس

تمام پست ها چه  موافق و مخالف حذف شدند

شکر خدا هنوز مکالمه من و رسول موجود است  جهت  مشخص شدن این جریانات به تصاویر زیر مراجعه کنید.............

sss.JPG

ss.JPG

و اما سوال من

قالبی که بابتش پولی پرداخت نکرده چگونه  روی سایت خود قرار داده است؟

اصلی ترین فرضیه این است به بهانه کمک و رفع مشکل قالب ، دسترسی  یکی از مشتریان کمپ را گرفته و قالب را بدون اجازه برداشته است.

اگر خلاف این واقعه هست ، میتواند اثبات کند !بالاخره این قالب از یک جا برداشته است

آیا این یک نوع دزدی نیست؟

قالبی که بابتش پولی پرداخت نشده چرا باید قالب اصلی سایت  تو باشد؟

در اینکه از قالب های رسول  کپی برداری کردی شکی نیست ، تمام افراد  میتوانند از روی تصاویر متوجه شوند!

و اما در مورد فروش قالب ها ، 4 قالب بدون خرید بر روی 4 سایت  فعال می باشد . ان شاء الله پس از تحقیق   و با مدرک  نشان خواهیم داد فروشنده این قالب ها شخصی جز سروش نبوده ست.

--------------------

یکی از کاربران که بسیار مخالف قفل بوده است جناب majidghafoorzade میباشد

سوال بنده از ایشون !

قالب  آرن را بدون قفل فروختیم ، این اقا بر روی سایت خود قرار داد.

شما که مخالف قفل هستید.

چه راهکاری برای مقابله با امثال سروش پیشنهاد می دهید؟

تنها راه حلی که به ذهن ما میرسد قفل گزاری است .

پ ن :  تمام ما به دنبال جذب کاربر هستیم ، و برای جذب مبالغی را جهت طراحی و تبلیغ خرج می کنیم . با دادن اطلاعات  سایت خود به دیگران باعث هدر رفتن وقت و هزینه خود نشوید..

• mojtaba026, ᴀᴀʀᴇɴ﹟, a.aslani و 4 فرد دیگر این پست را پسندیده اند

حس خیلی بدیه وقتی میبینم کسی مثل استیو جابز (که نه تنها کمک چندانی به پیشرفت علم کامپیوتر نکرد، بلکه حتی در بسیاری موارد با سیاستهای انحصارطلبانه خودش جلوی پیشرفت بقیه رو هم سد میکرد) تبدیل به اسطوره میشه و در مقابل اسطوره هایی مثل دنیس ریچی (که نمیشه گفت چقدر علم کامپیوتر مدیونشون هست) خیلی زود از یادها میرن!

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی