hit counter script

پرش به

رنگ بک گراند: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
رنگ بدنه: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
طرح: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
پیشتاز 3.8.0 فروشگاه VIP
خوش آمدید به پشتیبانی phpfox
برای اینکه بتوانید از همه ی امکانات انجمن استفاده نمایید باید ابتدا عضو شوید.اگر قبلا عضو شده اید ب وارد سایت شوید.از لینک های زیر برای عضویت یا ورود استفاده نمایید.
ورود به انجمن عضویت در انجمن
تصویر

ناظم انجمن فاکسیران

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
4 پاسخ برای این موضوع

vahid

vahid

Newbie

• کاربر عادی
    • Member ID: 5
  • 6 ارسال

سلام

vahid021  تو انجمن فاکسیران 

اکثرا منو میشناسید و طرز برخورد منم دید

امروز تو  این تاپیک  این شخص amir_christ  که به عنوان ناظر انجمن هست به چند کاربر انجمن  بی احترامی کرد که قابل مشاهده هست در تاپیک مذکور

یکی از کاربرا به نام mahshad را این ناظم انجمن بدون هیچ علتی " دسترسی به انجمن " را گرفت و بعد از این کار کاربر mahshad یه پ خ فرستاد به بنده :

78817738396790410407.png

و منم به این شخص amir_christ   علت این کار رو پرسیدم

تمام پ خ ها رو میتونید مشاهده کنید و خودتون قضاوت کنید

http://8pic.ir/image...99754741189.jpg

این شخص amir_christ  زورش نرسید  بنده رو "بن" کرد که جای تاسف برای همسال این افراد هست ( 2 متر هم قد داره :P )

این کار فقط برای اطلاع رسانی به تمام اعضای انجمن و مهمان ها بود که با چه شخصیتی طرف هستند

• ᴀᴀʀᴇɴ﹟ این پست را پسندیده است

ᴀᴀʀᴇɴ﹟

ᴀᴀʀᴇɴ﹟

مدیر تیم طراحی

• تیم طراحی
    • Member ID: 17
  • 383 ارسال
مقاله نويس

بنده با این شخص ، قبلا آشنا شدم و نحوه برخورد ایشون هم فقط و فقط با بن کردن و حذف پست و ... هستش !

همگی این آدم رو میشناسیم دیگه و ممنون از شما که اطلاع رسانی کردید همراه با مدرک !

منم بیشتریا میشناسن و ناظم فاکسیران هم بودم و به همین شکل ، از فاکسیران اخراج شدم :D توسط کی؟ همین امیر !!!

دلیلشم این بود که به کاربرا بی احترامی کردم و پست ها رو بی دلیل حذف میکردم :O  و دیگر هیچ

• mojtaba026 این پست را پسندیده است

امین شعبانی

امین شعبانی

Advanced Member

• کاربر عادی
    • Member ID: 23
  • 39 ارسال
  • ورژن phpfox
    3.7.3
  • نوع نسخه مورد استفاده
    شمسی با دیتابیس انگلیسی

جالب اینجاست که بنده رو محکوم کردن به خوردن 300 هزار تومن پول

آقای طب اینجا هستند ازشون بپرسید این آقا تو سایتش نوشته که سایت ایشون رو پارس نتورک راه انداخته

از طب بوک بپرسید که اصلا این سایتو دیده و میشناسه که این آقا از قول طب بوک برای خودش تمجیدو تعریف نوشته ؟

خواهش میکنم ایشون این پستو میبنند جواب بدند  تو این تاپیک

--------------------------------------------------------------

در مورد پست بالا هم کامل مشخصه همون طور که شهاب رو با اون همه خدمات از اونجا اخراج کردند و پستاشو پاک میکردند

همون طور که این آقای زارع رو هم همینکارو کردند در مورد پست که دیدیم هم همینکار انجام شده بود .

شیوه تاکتیکی فاکسیران اینطوریه که یه پست واسه تخریب میزنه ولی سریع به همه پیام میده که بیان زیرش به بدگویی بپردازند

حالا هر کی می خواد دیگه به عقل خودش بستگی داره برای قضاوت

--------------------------------------------------------------

در مورد ریپ زدن قالب من به مدیرشون پیام دادم و گفتم که دزدن اسکریپت گلد فاکس کار درستی نبود که باهاش کاسبی راه انداختی

خوشت میاد کسی با خودت این کارو کنه . و گفتم قالبتون رو ورداشتم تا بهتون نشون بدم چه حالی داره دزدی . و به هر چی که اعتقاد

دارید گفتم فقط این کار برای این بود تا بهتون ثابت بشه . وگرنه وقتی طراحی همه قسمتای سایت با سی ام اس هستش و خودم طراحی کردم

میام یه صفحه اچ تی ام ال رو وردارم که چی . ؟ تو یه یه صفحه اچ تی ام ال موندم ؟ وقتی فروشگاه محصولات دیتالایف انجینه و انجمن  vb

دیگه اچ تی ام ال داغون به چه درد میخوره ؟

-----------------------------------------------------------

حرف آخر  :  فاکسیران همیشه سعی به خراب کردن دیگران داره . هر چیزی رو به پرشین پی اچ پی فاکس وصلش میکنه . 

از کاربرایی که اخراج شدنو تو جاهای دیگه هستند میشه اینو فهمید . کسی بیشتر از اونا بدونه آدم بده میشه .

من مثل همیشه نه دفاع میکنم نه میرم تو انجمنشون دعوا راه بندازم از اولم این کارو نکردم .سرمون تو لاک خودمونه

بزار خودشونو خفه کنن .

tebbook

tebbook

کاربر پیشتاز

• کاربران پیشتاز
    • Member ID: 3
  • 272 ارسال
  • ورژن phpfox
    3.7.1
  • نوع نسخه مورد استفاده
    شمس با دیتا بیس فارسی

حق با آقای شعبانی هست. من نمیدونم اون سایت رو کی زده و اسم منو ازکجا اورده و واسه خودش نوشابه باز کرده.

من هم از این تهمت های دزدی به همدیگه خسته شدم.اسکریپت قبلی من از پی اچ پی فاکس سنتر بود که فاکسیران را متهم می کرد آموزشهاش و افزونه هاش رو دزدیده.

اسکریپت فعلی من از پرشین فاکسه با همکاری اقا شهاب. که اعتقاد دارند فامس سنتر اسکریپت ایشون را دزدیه

ولی انشالله به زودی یه پولی دستم برسه در اولین فرصت اسکریپت اصلی را خریداری خواهم کرد.

امین شعبانی

امین شعبانی

Advanced Member

• کاربر عادی
    • Member ID: 23
  • 39 ارسال
  • ورژن phpfox
    3.7.3
  • نوع نسخه مورد استفاده
    شمسی با دیتابیس انگلیسی

به هر حال  این ادما خودشون نشون میدن اکبر و امیر  با دروغ  امدن جلو ، دستشون داره رو میشه

شاید فقط مهدی ظهور کنه شاید حق و باطل رو بشه تشخیص داد تا مشخص بشه کجا باید زیر پرچم کی سینه زد .

یا حق

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی