hit counter script

پرش به

رنگ بک گراند: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
رنگ بدنه: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
طرح: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
پیشتاز 3.8.0 فروشگاه VIP
خوش آمدید به پشتیبانی phpfox
برای اینکه بتوانید از همه ی امکانات انجمن استفاده نمایید باید ابتدا عضو شوید.اگر قبلا عضو شده اید ب وارد سایت شوید.از لینک های زیر برای عضویت یا ورود استفاده نمایید.
ورود به انجمن عضویت در انجمن
تصویر

گدایی امیر بصیر مدیر سایت کلوپ

امیر کرایست دزد امیربصیر کلاهبردار از تبریز

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
30 پاسخ برای این موضوع

Arsooy

Arsooy

کاربر پیشتاز

• کاربران پیشتاز
    • Member ID: 611
  • 768 ارسال
  • ورژن phpfox
    3.7.7
  • نوع نسخه مورد استفاده
    پیشتاز شمسی با دیتابیس فارسی
مقاله نويس

آقای قاسمی همه ما به توانایی های شما ایمان داریم و مطمئنیم که کمپ بهترین انجمن phpfox ایران هستش

مطمئنا ایشون که خودشون اومدن و گدایی علم شما رو کردن و کار کردن توی اینجا رو هدر دادن زحماتتون می دونن از آینده می ترسن

از آینده ای که همه کاربراشون بیان کمپ و دیگه کسی پیش اونا نمونه و دور نیست این اتفاق و بزودی میفته

بله ایشون میخواد با جذب شما به سمت خودشون آینده اون سایت و انجمنش رو تضمین کنه.

بازم میگم کمپ بهترین انجمن phpfox هستش 

زنده باد کمپ

• rezazare1234, کیان, a.aslani و 5 فرد دیگر این پست را پسندیده اند

شبکه اجتماعی آرسوی

مدرن ترین شبکه اجتماعی فارسی زبان

http://www.arsooy.com

حسن قاسمی نیا

حسن قاسمی نیا

بازنشسته

• کاربر عادی
    • Member ID: 676
  • 569 ارسال
  • ورژن phpfox
    پیشتاز
  • نوع نسخه مورد استفاده
    شمسی با دیتابیس فارسی
مقاله نويس

حرف زدن بعضیا پشت سرم اصلا مهم نیست اگه هم گفتن بزار بگن من به کار خودم ایمان دارم .

در ضمن حرف من کلی بود فقط خطاب به فاکسیران و ... نیست .

سلام

بله بد بختانه همینطوره که میگید این اسکریپت تنها اسکریپتیه که فروم های پشتیبانیش به هم میپرن . والا خدا شاهده من به شخصی با هیچ کس کاری ندارم تا موقع ای که کاری به کارم نداشته باشن

توی شیرترانیکس هم اوضا بر همین وقف بود چندتا از فروم مدام به هم میپریدن که خوش بختانه پرتال طراحی وب ایران به داد ما رسید رفتم اونجا فعالیت کردم اون فروم ها توسط خود پرتال داداگاهی شدن و بسته شدن .

اوضا بخواد اینطوری پیش بره بازم میرم سر پرتال

+

این پستو بخاطر این زدم که مدام ایشون مدعی بودن که ازشون دزدی میکنیم به ما چیز یادن میدن و ... ما که به قول خودشون ازشون چیز یاد میگیریم چرا باید بیان گدایی منو بکنن که برم تو تیمشون ؟ فقط خواستم دهنشون بسته شه از این عبارت دیگه استفاده نکنن وگرنه همچین حوصله حواشی ندارم فیلم هم به زودی میذارم براتون احتمالا دو هفته دیگه چون دارم میرم مسافرت نیستم از فردا امروز هم کلی کار عقب مونده دارم باید بگردم تو هیستوری پیدا کنم

• rezazare1234, کیان, a.aslani و 3 فرد دیگر این پست را پسندیده اند

حسن قاسمی نیا

حسن قاسمی نیا

بازنشسته

• کاربر عادی
  • 569 ارسال
  • ورژن phpfox
    پیشتاز
  • نوع نسخه مورد استفاده
    شمسی با دیتابیس فارسی
مقاله نويس

اینو یادم رفت :

حسن تاپیک میزنی که کی بخونه ؟کسی آنلاینه ؟

همینکه تو میخونی کافیه :1:

• a.aslani, افشین, lovemoon و 1 فرد دیگر این پست را پسندیده اند

حسن قاسمی نیا

حسن قاسمی نیا

بازنشسته

• کاربر عادی
  • 569 ارسال
  • ورژن phpfox
    پیشتاز
  • نوع نسخه مورد استفاده
    شمسی با دیتابیس فارسی
مقاله نويس

اقای فاکس رد در رابطه با این :

قاسمی بیاد اینجا بگه امیر این بخش ها رو از انجمن همین الان پاک کن من می دونم بدون شک امیر می گه به تو چه تو رو چه سننم تو چیکاره ی اینجا هستی یک روزه اومدی می خوای مدیرت رو در دست بگیری اینجا انجمن خودمه به زور هم کسی اینجا نیومده نمی خوای گم شو بروقاسمی بیاد اینجا بگه امیر این بخش ها رو از انجمن همین الان پاک کن من می دونم بدون شک امیر می گه به تو چه تو رو چه سننم تو چیکاره ی اینجا هستی یک روزه اومدی می خوای مدیرت رو در دست بگیری اینجا انجمن خودمه به زور هم کسی اینجا نیومده نمی خوای گم شو برو

انگار پست اول را نخوندی من هنوز نیمودم دستمال یزدی برداشته قشنگ داره میماله وای به حال اینکه بیام :lol: :1:

در رابطه با این :

کمپ از چه موقعی خراب شد؟

صادفانه می گم از موقعی که قاسمی اومد

چرا؟

وقتی اومد کمپ گفت این دو شکلک رو به چت باکس اظاف کن رضا گفت چشم اطاعت می شه

قاسمی گفت این بخش ها از انجمن حذف کن رضا گفت چشم اطاعت می شه

قاسمی گفت به من دسترسی بده اخراج کنم رضا گفت چشم اطاعت می شه

قاسمی گفت این کاربر زیاده روی می کنه رضا گفت چشم اطاعت می شه

من یک چیز خیلی مهم تر گفته بودم اونم حذف شما با تمام مطالبت بود که به قول شما اطاعت نکردن پس همچینم که شما میگی حرفای من اینجا اطاعت نمیشه دلبندم  :1:

• rezazare1234, ᴀᴀʀᴇɴ﹟, کیان و 3 فرد دیگر این پست را پسندیده اند

rezazare1234

rezazare1234

مدیریت

• مدیریت کل سایت
    • Member ID: 11
  • 3266 ارسال
  • ورژن phpfox
    3.7.7 پیشتاز
  • نوع نسخه مورد استفاده
    شمسی با دیتابیس فارسی
مقاله نويس

حسن جان ، همین کفایت میکنه براشون

خبر دارن  این سندت اصلیه

و خبر دارن فیلمشم میزاری. ، اونم HD  آتیش گرفتن

یه زمانی همین لاشخورها به شهاب پیام دوستی میدادن ، که بیا پیش ما.اما شهاب همشون میشناخت ، نسل در نسل حرام خور هستند.

درضمن ،وقت و زمانتو برای جواب دادن یک بچه که 18 سالش تموم نشده نزار، اون معروف به حامد َافتاپ پرسته ، جالبه هیچ بار علمی نداره ، خودت تو کلیپش دیدی. تمام مدیران  کمپ سعی کردن.آدمش کنن ،آخرم نشد که نشد...(جواب بچه ها رو ندید..)

فاکس رد عزیز .وقتی حاج حسن امد تازه فهمیدم چه موجود احمقی داشتم پرورش میدادم.برای همین  پرتت کردم بیرون

اما می دونین چرا ه روز اونا  یک تایپیک میزنن و با دروغ و عوام فریبی میخوان جو  خراب کنند؟

امیر و توله هاش  روی هم  بزاری ، باهات برابری نمیکنن

البته تو یه چیز   رکود زدن، تو بی حیایی، دروغ گویی، حرام خوری ، رتبه اول دارن.

من بهشون تبریک میگم

نزارید بگم چرا شدی مدیر بازنشسته سایت فلان (حفظ آبرو)

نزار بگم دوست صمیمیت در مورد تو چیا به من گفته ( پارک تبریز یادت بیاد)

پس از گذاشتن کلیپ گدایی این آقا تایپیک بسته بشه!!!!!(به اینا باشه فیلم تصویری فتوشاپ میدنن :D )

• ᴀᴀʀᴇɴ﹟, کیان, a.aslani و 5 فرد دیگر این پست را پسندیده اند

حس خیلی بدیه وقتی میبینم کسی مثل استیو جابز (که نه تنها کمک چندانی به پیشرفت علم کامپیوتر نکرد، بلکه حتی در بسیاری موارد با سیاستهای انحصارطلبانه خودش جلوی پیشرفت بقیه رو هم سد میکرد) تبدیل به اسطوره میشه و در مقابل اسطوره هایی مثل دنیس ریچی (که نمیشه گفت چقدر علم کامپیوتر مدیونشون هست) خیلی زود از یادها میرن!

ᴀᴀʀᴇɴ﹟

ᴀᴀʀᴇɴ﹟

مدیر تیم طراحی

• تیم طراحی
    • Member ID: 17
  • 383 ارسال
مقاله نويس

من همینجا از فاکس رد ، تایمن ، افراسیاب ، حامد ، یا هراسمی که داره ، میخوام که یه کلیپ دیگه تهیه کنه و اینبار نه از من ، نه از رضا ، نه از مجتبی و نه از کمپ بلکه از امیر تشکر کنه

بگه خیلی چیزا یادش داده و بگه خیلی دوستش داره و بهش بگه کاک امیر :D

اینجوری اون فحش هایی که بهش میدادی هضم میشه و گوشت میشه به بدنش

• rezazare1234, کیان, a.aslani و 5 فرد دیگر این پست را پسندیده اند

a.aslani

a.aslani

بازنشسته از تیم طراحی

• مدیر بازنشسته
    • Member ID: 39
  • 105 ارسال

آقای قاسمی نیا بخدا ارزش نداره بیشتر از این فکرتو مشغول این فرد کنی ماهمه این مشکلو با این فرد داشتیم همیشه بهمون بی احترامی شده که انشالله به وقتش طرف متوجه میشه چه اشتباهاتی کرده. داشتم تو پای لاین افزونه هارو نگاه میکردم که اسمتون به عنوان سازندشون ثبت شده بود واقعا عیبه همچین افرادی جرات میکنن به شما تو بگن من که واقعا خوشحالم افرادی مثل شما تو توسعه ی افزونه های کاربردی اینقد فعالن. انشالله موفق باشین

اینم بگم اگه به طرز صحبت طرف دقت کنید فقط می خواد از لحاظ روحی شمارو ناراحت کنه تا از فعالیت دست کشید همه ی ما این تجربه رو داشتیم حتی با این کارش سایت فاکسیرانم از بیخ از بین برد و واسه خودش سایت زد

درباره سایت اخراجیام که میگه: اگه ما اخراج شده های فاکسیرانیم خب مدیرای سایت شمام اخراجیای سایت ما هستن دیگه! (که البته من تا چندماه بعد اینکه مدیر اینجا بودم با خوبی خوشی اونجا هم فعالیت داشتم که تا این کریست مدیر اونجا شد و منو بن کرد) اگه دروغ میگم یکم به سابقه مدیرات نگاه بنداز اون سام2 که تو پت باکس التماس میکرد ببخشید بذارین فعالیت کنم که اخراج شد اینم از فاکس رد و بقیه حالا هرچی بچه خوردس دور خودت جمع کردی تیم پشتیبانی راه بندازی یا لات بازی تو اینترنت در بیاری؟ :huh:

• rezazare1234, ᴀᴀʀᴇɴ﹟, کیان و 3 فرد دیگر این پست را پسندیده اند
اینایی که این روزا تو دنیای مجازی واسه ما شاخ شدن
.
.
.
.
.
همون سیکتیر شده های دنیای واقعین! :rolleyes:

lovemoon

lovemoon

Advanced Member

• کاربر عادی
    • Member ID: 442
  • 864 ارسال
  • ورژن phpfox
    3.7.7
  • نوع نسخه مورد استفاده
    پیشتاز
مقاله نويس

آقا این امیره تا یه تایپیک حاشیه میزنه من بیشتر  تشویق میشم برای فاکس پلاگین و اموزش بزارم این بار هم برای  تو دهنی به این ها ادیتور پیشرفته رو برای فاکس ست کردم D:

• ᴀᴀʀᴇɴ﹟, کیان, M0hamad و 4 فرد دیگر این پست را پسندیده اند

سلام

rezazare1234

rezazare1234

مدیریت

• مدیریت کل سایت
    • Member ID: 11
  • 3266 ارسال
  • ورژن phpfox
    3.7.7 پیشتاز
  • نوع نسخه مورد استفاده
    شمسی با دیتابیس فارسی
مقاله نويس

درباره سایت اخراجیام که میگه: اگه ما اخراج شده های فاکسیرانیم خب مدیرای سایت شمام اخراجیای سایت ما هستن دیگه! (که البته من تا چندماه بعد اینکه مدیر اینجا بودم با خوبی خوشی اونجا هم فعالیت داشتم که تا این کریست مدیر اونجا شد و منو بن کرد) اگه دروغ میگم یکم به سابقه مدیرات نگاه بنداز اون سام2 که تو پت باکس التماس میکرد ببخشید بذارین فعالیت کنم که اخراج شد اینم از فاکس رد و بقیه حالا هرچی بچه خوردس دور خودت جمع کردی تیم پشتیبانی راه بندازی یا لات بازی تو اینترنت در بیاری؟

به نکته ظریفی اشاه کردی!

میگن خون خون میکشه

امیر کرایست شاید سنش زیاد باشه اما عقلش در حد بچه 18 سالس

برای همین امثال خودشو جمع کرد

iman0919

foxred

sam20s

matori73

face

اینا هنز به سن قانونیم نرسیدن

کلا به بچه یه شکلات بدی ، باباشم میفروشه ، از بچه جماعت انتظار نمیره

اما  واقعا مهدکودک خوبی درست کرده

حسن جان  لطفا شکلاتشون بده باز ، امیر و توله هاش  هار شدن ، میان پاچمون میگیرن

• ᴀᴀʀᴇɴ﹟, کیان, M0hamad و 5 فرد دیگر این پست را پسندیده اند

حس خیلی بدیه وقتی میبینم کسی مثل استیو جابز (که نه تنها کمک چندانی به پیشرفت علم کامپیوتر نکرد، بلکه حتی در بسیاری موارد با سیاستهای انحصارطلبانه خودش جلوی پیشرفت بقیه رو هم سد میکرد) تبدیل به اسطوره میشه و در مقابل اسطوره هایی مثل دنیس ریچی (که نمیشه گفت چقدر علم کامپیوتر مدیونشون هست) خیلی زود از یادها میرن!

حسن قاسمی نیا

حسن قاسمی نیا

بازنشسته

• کاربر عادی
  • 569 ارسال
  • ورژن phpfox
    پیشتاز
  • نوع نسخه مورد استفاده
    شمسی با دیتابیس فارسی
مقاله نويس

دوستان فکر کنم کافی باشه دیگه حرفی براگفتن ندارن کلا سکوت کردن :1:

من فیلم را به زودی میذارم ( از مشهد بگردم )

آقای قاسمی نیا بخدا ارزش نداره بیشتر از این فکرتو مشغول این فرد کنی ماهمه این مشکلو با این فرد داشتیم همیشه بهمون بی احترامی شده که انشالله به وقتش طرف متوجه میشه چه اشتباهاتی کرده. داشتم تو پای لاین افزونه هارو نگاه میکردم که اسمتون به عنوان سازندشون ثبت شده بود واقعا عیبه همچین افرادی جرات میکنن به شما تو بگن من که واقعا خوشحالم افرادی مثل شما تو توسعه ی افزونه های کاربردی اینقد فعالن. انشالله موفق باشین

با این ریخت آدما زیاد برخورد داشتم برادر همیشه میخوان خودشون را برتر نشون بدن یک آقایی بود به نام شجایی توی شیرترانیکس میرفت به وبلاگش به من فحش میداد وبلاگشم تو بیان بود به خود بیان زنگ زدم گفتن ما نمیتونیم اخطار یا ببندیم زنگ زدیم سایبری یک ساعت نشد فیلترش کردن . در کل خوشم نمیاد وقتم صرف همچین آدم هایی بکنم ولی حرف نزنیم میگن چیزی برای گفتن ندارند . :1: گرچه دیگه جوابشون را نمیدم :53: جالبش اینجاست الان پیام زده خیلی پستی چرا رفتی عکی گذاشتی اون صحبت خصوصی بود :1: تاپیک قفل میشه تا موقع ای که فیلم بذارم :53:

• rezazare1234, ᴀᴀʀᴇɴ﹟, کیان و 5 فرد دیگر این پست را پسندیده اند

حسن قاسمی نیا

حسن قاسمی نیا

بازنشسته

• کاربر عادی
  • 569 ارسال
  • ورژن phpfox
    پیشتاز
  • نوع نسخه مورد استفاده
    شمسی با دیتابیس فارسی
مقاله نويس