hit counter script

پرش به

رنگ بک گراند: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
رنگ بدنه: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
طرح: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
پیشتاز 3.8.0 فروشگاه VIP
خوش آمدید به پشتیبانی phpfox
برای اینکه بتوانید از همه ی امکانات انجمن استفاده نمایید باید ابتدا عضو شوید.اگر قبلا عضو شده اید ب وارد سایت شوید.از لینک های زیر برای عضویت یا ورود استفاده نمایید.
ورود به انجمن عضویت در انجمن
تصویر

کم آوردن سایت اسکلا بعد از انتشار یک پلاگین توسط گروه کمپ

امیر بصیر اشغال امیر بصیر از تبریز امیر بصیر دزد امیر بصیر اخراج شده

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
22 پاسخ برای این موضوع

حسن قاسمی نیا

حسن قاسمی نیا

بازنشسته

• کاربر عادی
    • Member ID: 676
  • 569 ارسال
  • ورژن phpfox
    پیشتاز
  • نوع نسخه مورد استفاده
    شمسی با دیتابیس فارسی
مقاله نويس

سلام

تصمیم گرفتی بودیم کلا حاشیه را کنار بذاریم و به کارمون بپردازیم اما ... همین الآن تصمیم گرفتم کلا از این به بعد فقط تو حاشیه باشیم و دهن برخی رو ببندیم .

از وقتی اومدم تو پی اچ پی فاکس هرچی افزونه مینویسم سایت اسکلا معروف به کلوپ که مدیرشم یک اسکلیه سریع یه تاپیک میزنه که آقا از من دزدی شد پلاگینو من بهشون یاد دادم نوشتن و از این چرتو پرتا خب اسکل خودتم بنویسش مگه نمیگی از تو دزدیدم بنویسش دیگه هرچی پلاگین تا حالا نوشتم بنویس . :mellow:

الان گفته شده این پلاگین اجرای جاوا داخل پروفایل را رضا رفته از امیر پرسیده و اون به رضا گفته رضا هم به من گفته . مثلا این پست هم ارسال کرده رضا و جواب دادن : 

یعنی فقط خاک تو سرتون چون اصلا رضا که هیچ جواد که 24 ساعت تو اسکایپ دارم باهاش صحبت میکردم هم نمیدونست هردوشون بعد اینکه پستو زدم فهمیدن همچین چیزی نوشتم . این درخواستشو مدیر سایت 3fice.ir داده بود خواستی خودشو میارم اینجا

+

اون کاربر تقلبی که اسمش roh هست و گفتید رضا هست و مثلا این پستارو ارسال کرده کامل اشتباه پرسیده اصلا کار من تو اون فایل ها نبود

+

من میدونم اون پست هارو خودتون ارسال کردید خودتونم جواب دادید ولی خااااااک که همونم اشتباه جواب دادید شما مثلا چند قرنه تو phpfox هستید هنوز با literal آشنا نیستید اون کد آخرت یعنی  :

require_once(PHPFOX_DIR . 'theme' . PHPFOX_DS . 'frontend' . PHPFOX_DS . 'default'  . PHPFOX_DS . 'style'  . PHPFOX_DS . 'default'  . PHPFOX_DS . 'default'  . PHPFOX_DS . 'jscript'  . PHPFOX_DS . 'roh.js');

اصلا میدونی require_once چیکار میکنه ؟

شما که اینقدر ادعاتون میشه یک پلاگین بنویسین اصلا همینو بنویسین این 20 تومنیه که من دارم میفروشم مثلا تو رایگان گذاشتی طوریه یک فیلد سفارشی ساخته میشه هرچی جاوا بزنی توش عمل میکنه تو پروفایلت همینو بنویس یک هفته هم وقتت . :1:

• rezazare1234, milad-black, a.aslani و 9 فرد دیگر این پست را پسندیده اند

lovemoon

lovemoon

Advanced Member

• کاربر عادی
    • Member ID: 442
  • 864 ارسال
  • ورژن phpfox
    3.7.7
  • نوع نسخه مورد استفاده
    پیشتاز
مقاله نويس

سلام

آخه چرا بعد از انتشار هر پلاگینی از سمت گروه کمپ مدیران پشتیبانی اسکول استان میان  ما رو دزد و بی سواد خطاب میکنند ؟

ما هر چقدر میخوایم از این بحث ها دور باشیم که بتونیم برای کاربر هامون بهترین خدمات رو ارائه بدیم ولی یک مشت ادم بی عرضه و بی شعور نمیزارند  بابا مگه شما ادعا نمیکنید خوب دوتا پلاگین بنویسید نه این که برید پلاگین کمپ رو میدزدید بعد میگید ما نوشتیمش آقای حامد دزد درمورد پلاگین عکس در نظرات رو که کد هاش رو برداشتی میگی من نوشتم آخه بچه تو حرف زدن بلد نیستی تو که درس های جبانیت رو می افتی و التماس استادت میکنی تو که درس کامپیتورت رو می افتی از بر نام نویسی چی حالیته ها امیر اوسکل تو که دیگه اخرشی  دست هرچی ادم بی شعور و بی عرضه رو بستی من چی بگم بهت تو که  در مقابل  کمپ کم میاری چرا مدیرانشون رو دزد معرفی میکنی خاک بر سرت واقعا خاک عالم  بر سرت که شعور سگ از تو بیشتره

شرمنده اگر  حرف تندی زدم چون واقعا این ها دیگه دارند شورش در میارند 4 الف بچه مهد کودکی دور هم جمع شدند میگند ما پشتیبانی هستیم به من هیچ کدوم از اون مدیران اوسکل استان رو قبول ندارم چون بجای این که با عمل بیان جلو و با ما رقابت کنند با یک مشت پست های بی جا میان  یعنی ما رو بد نام میکنند واقعا  برات متاسفم امیر که  حیف بهت بگن مرد تو از یک.... کمتری 

من همین جا به همه کاربران قول میدم دیگه توی هیچ بحثی دخالت نکنم حتی اگر علیه بنده باشه چون میخوام معنی پشتیبانی رو به  4 الف بچه سایت اوسکل استان یاد بدم

افرا اسدی ، این  عکس  مخصوص تو گذاشتم

22352105154929984453.jpg

• rezazare1234, milad-black, mehdiking و 6 فرد دیگر این پست را پسندیده اند

سلام

حسن قاسمی نیا

حسن قاسمی نیا

بازنشسته

• کاربر عادی
  • 569 ارسال
  • ورژن phpfox
    پیشتاز
  • نوع نسخه مورد استفاده
    شمسی با دیتابیس فارسی
مقاله نويس

توجه: کاربران عزیز کمپ نصیحت من رو گوش کنید

الف- یا هیچوقت به کلوپ نیایید

ب- یا اگر می خواهید بیایید این افزونه هایی که می گم حذف کنید

1- افزونه ربات سخنگو که قاسمی درست کردن

شامل کد مخرب که از راه دور می تونن به سایتتون نفوذ کنند و افزونه رو حذف کنند

2- افزونه عکس در نظرات

با وجود قفل دامنه همراه با کد مخرب که از راه دور می تونن به سایتتون نفوذ کنند و افزونه رو حذف کنند

3- افزونه هواداری از گروه نسخه 2.2 که لاومون درست کردن

4-تبلیغات متنی که توسط لاومون درست کردن

آیا حرف هایم دروغ می باشد؟

خیر به هیچ عنوان

بنده نه اهل دروغم نه چیزی اون خدا شاهد و ناظره

امیر هم شاهده که چطور افزونه های که ازشون خریدم رو حذف می کردن و سایت رو خراب می کردن

جالب بود که وقتی افزونه رو غیرفعال می کردم سایت درست می شد

توجه: تمامی مدارک موجود است که جدا از این یه تایپک با اجازه اقا امیر خواهم زد به نام فروشگاه کلابردارن phpfox

توجه 2: اگر امیر اجازه نداد اشکال ندارد من در 10 انجمن بزرگ تایپک ها را خواهم زد همراه با مدرک برای اینکه بقیه کاربران گول این افراد را نخورند

انجمن هایی مانند

vbiran

phpsupport

ووو

و اما من

روی  لینک کلیک کنید و  حتما تا اخر ببیند

http://diface.ir/2cd...189584e_500.gif

در اینجا من نقش گربه رو دارم و رضا هم نقش پرنده

رضا بار اول یادته؟ افزونه عکس در نظرات و تبلیغات متنی رو خراب کردی و از هاست دیدم حذف شدنه؟

بار اولت کاریت نداشتم

ولی دیشب اومدی هواداری رو حذف کردی و خراب کردی که دیگه مثل این گربه زهرم رو بهت ریختم

به زودی کر کره فروشگاه کلابرداریت رو بکش پایین چون مامور شهرداری می یاد خودش می بندش biggrin1.gif

آخه فاکس رد اسکل که اینو نوشتی تو اصلا پلاگین ربات سخنگو کمپ را دیدی ؟ اونو شورا عالی انفرماتیک کشور تایید کرده بعد تو میگی مخربه ؟  ما حتی قفل دامین نزدیم روش بچه تو همون نیستی یک مدول الکی ساخته بودی توش نوشته بودی تست تو یک لینک جدا برات باز شده بود ذوق مرگ شده بودی میگفتی پلاگین زدم ؟ تو اصلا میدونی کد مخرب چیه ؟ این به زودی به زودی تا کی  ؟ نیم قرنه میشنوم بزنید دیگه حوصلم سر رفت

در باره پاک کردن افزونه ها اینقدر احمقی که نمیدونی نمیشه پلاگین از بیرون هاست پاک کرد بعد ادعا برنامه نویسیت میشه

اسکل اون موقع که زیر رضا خوابیده بودی آخجون اخجون میکردی تمام اطلاعات هاستتون داده بودی پلاگین برات نصب کنی بعد که پشت کردی بهش یادت رفت اطلاعات ftp هاستت را عوض کنی ابله بعد میگی افزونه از راه دو پاک میکنیم خدا شاهده راسمونس لردرف سازنده پی اچ پی این حرفتو بشنوه خود کشی میکنه :lol:

• rezazare1234, کیان, mehdiking و 6 فرد دیگر این پست را پسندیده اند

rezazare1234

rezazare1234

مدیریت

• مدیریت کل سایت
    • Member ID: 11
  • 3257 ارسال
  • ورژن phpfox
    3.7.7 پیشتاز
  • نوع نسخه مورد استفاده
    شمسی با دیتابیس فارسی
مقاله نويس

من حامد  بزرگ کردم ! دیگه فرق جعلی و اصلی میدونم

همون طور که گفتن

بعد از هر پلاگین یک تایپیک

به زبون بی زبونی داره میگه ، من  دارم می سوزم

بزارین بسوزه

:D :D :D :D

بد بختی تا چه حد ، اگر ما بدیم ، اگر ما چیزی نداریم .چرا  90درصد مدیراتون از افزونه های ما استفاده میکنند؟ افزونه  هواداری مال کیه؟

نیاز نیست قدرت و بار علمی به  رختون بکشیم ، استفاده از محصولات ما ،کفایت میکنه!!!!!!!!

این قالب کیه؟

با مدرک میگم مدیرتون دزده!!!

http://social.kolbehirani.ir

گفتم منتظر من باشید.

منتظر قالب جدیدتون هستم !!! تفریح من  نال کردنه :rolleyes:

متن زیر هم متعلق  به فاکس رد ، کسی که  از مدیر سایت اسکول ها،  اعتراف گرفت ، قصدش نفوذ به vip   کمپ است ! :D (از خودتون برای خودتون سند میزارم)

ادتونه یه کاربر اومد توی کمپ خواست عضو vip بشه بعدش رضا فهمید نفوذی هست؟

خوب بعدش رضا ازش ادرس سایتش رو خواست اونم گفت نمی دم لوکال هاست هست سایتم

بعدش رضا گفت نمی شه بعدش گفت چه انجمن چرندی دارید

بعدش فهمیدم نفوذی هست

من از امیر پرسیدم

ایا واقعلا این کاربر رو تو فرستادی

ببینید

d93c8fkitplt93wi08qs.png

من از راه به در شدم

امیر داشت مخ منو شستشو می داد

داشت منو بد می کرد

ولی داش رضا یه حرفایی بهم زد که اگه به سنگ می گفت آب می شد می رفت تو زمین

به رضا گفتم دیگه نگو و گرنه خودمو می کشم

من نمی دونم اینا چرا کم نمی یارن!

از این پس منم امیر و سایتش رو به نابودی می کشم

یک کلام بگم امیر میدونه به پای کمپ نمیرسه با حروم خوری کاربراشو میفرسته سمت من بهشون اموزش بدم .خیلی حروم زاده هستش میخواد من بیاره تو حاشیه

البته نه با حاشیه

این هم لینکش : http://phpfoxsupport...من-اشتباه-کردم/

انصاف داشته باشیم باید از این سایت تشکر ویژه کنیم.در جمع آوری انگل  موفق بدند. هرچی انگل در  محیط مجازی  بود دور خودشون جمع کردند (البته یه تعداد از این دسته مجزا هستند. و هدفشون از شرکت در اونجا انگل شناسی هست!)

• کیان, milad-black, mehdiking و 6 فرد دیگر این پست را پسندیده اند

حس خیلی بدیه وقتی میبینم کسی مثل استیو جابز (که نه تنها کمک چندانی به پیشرفت علم کامپیوتر نکرد، بلکه حتی در بسیاری موارد با سیاستهای انحصارطلبانه خودش جلوی پیشرفت بقیه رو هم سد میکرد) تبدیل به اسطوره میشه و در مقابل اسطوره هایی مثل دنیس ریچی (که نمیشه گفت چقدر علم کامپیوتر مدیونشون هست) خیلی زود از یادها میرن!

Arsooy

Arsooy

کاربر پیشتاز

• کاربران پیشتاز
    • Member ID: 611
  • 768 ارسال
  • ورژن phpfox
    3.7.7
  • نوع نسخه مورد استفاده
    پیشتاز شمسی با دیتابیس فارسی
مقاله نويس

ای بابا

آقای قاسمی نیا به نظر من شما با نوشتن افزونه های مختلف خیلی راحت می تونید تواناییتون رو به رخ این احمق ها بکشید دیگه چه نیازی به بحث کردن هستش

مطمئن باشید که اونا دارن میسوزن از اینکه نمیتونن حتی یه افزونه ساده طراحی کنن و با این طور بحث ها میخوان بگن که آره مام چیزی بلدیم در حالی که هیچی بارشون نیست

• rezazare1234, milad-black, mehdiking و 7 فرد دیگر این پست را پسندیده اند

شبکه اجتماعی آرسوی

مدرن ترین شبکه اجتماعی فارسی زبان

http://www.arsooy.com

حسن عباسی

حسن عباسی

کاربر پیشتاز

• کاربران پیشتاز
    • Member ID: 736
  • 166 ارسال
  • ورژن phpfox
    3.7.7
  • نوع نسخه مورد استفاده
    شمسی با دیتابیس فارسی
مقاله نويس

بابا کاراتون معلومه  یه مبتدی بیاد  مقایسه کنه میفهمه چی ب چیه  ....  پشت سر هر فرد یا گروه موفقی باید یه حرفی باشه یا نه ؟؟ شما با کاراتون و عملتون ثابت کردین!

خداروشکر میکنم که جایه درستی اومدم :) ممنون از کیان و مهران عزیز بخاطره معرفی این سایت!

• rezazare1234, کیان, milad-black و 6 فرد دیگر این پست را پسندیده اند

newprogramer

newprogramer

Member

• کاربر عادی
    • Member ID: 827
  • 13 ارسال

سلام آقای قاسمی نیا اونا اصلا مال این حرفا نیستن من 4 تا تاپیک زدم جواب ندادن عصابم خورد شد پست فحش زدم مسدودم کردن ولش کنید بابا واقعا به قول لاومون سایت اسکل استان هست محل سکونت اسکل های phpfox  :lol:

• rezazare1234, کیان, milad-black و 5 فرد دیگر این پست را پسندیده اند

mojtaba026

mojtaba026

مدیر کل سایت

• مدیریت کل سایت
    • Member ID: 15
  • 229 ارسال
  • ورژن phpfox
    3.7.7 پیشتاز
مقاله نويس

این امیر رو هیشکی به اندازه من نمیشناسه 

همینطور تایمن احمق رو

الان اینا به هدفشون رسیدن

فقط میخوان جو رو متشنج کنن و یه ویز ویز هایی که ذهن کاربران رو نسبت به ما خراب کنن

من هنوزم نظرم اینه محل بهشون ندین

ولی همه کاربرای ما دارای عقل و شعور هستن و فقط با شنیدن چند حرف ساده خام این افراد نمیشن

حتی زمان هایی که اینا از ما بد میگم و کاربر از سایت خودشون میاد اینجارو میبینه و حق رو تشخیص میده طرفدار پروپا قرص کمپ میشه

از وقتی تهمت های باطل به ما زیاد شده کاربرانی که به پیشتاز سوق پیدا کردن بیشتر شده

این تایمن هم بچه ست و اگه قرار باشه ما وقتمون رو برای یه بچه تلف کنیم از برنامه هامون عقب میوفتیم

آدم دو رو و دروغگو هیچ اعتباری نداری این تایمن هم تو همه پشتیبانی ها اول با دوستی و طرفداری رفته بعد بیرونش کردن و شروع به بد گفتن کرده که دیگه هیچکس حتی گوش هم نمیده ( وای به حال امیر که اول دزد و حرومخور تلقیش کرده بعد چون پست مدیریت گرفته امیر خوب )

اگر رضا نبود من از همون اول نمیذاشتم این فرد مطرح شه فقط به خاطر دلسوزی رضا الان براش شاخ شده

امیر نمیدونه با کشوندن این کاربر طرف خودش چه خیانتی به خودش و سایت و مدیرانش کرده 

و من از این واقعه خیلی هم خوشحالم :)

دوستان خواهشا به کارتون بپردازین چون کمپ عمل میکنه نه اینکه حرف بزنه

• rezazare1234, کیان, milad-black و 8 فرد دیگر این پست را پسندیده اند

حسن قاسمی نیا

حسن قاسمی نیا

بازنشسته

• کاربر عادی
  • 569 ارسال
  • ورژن phpfox
    پیشتاز
  • نوع نسخه مورد استفاده
    شمسی با دیتابیس فارسی
مقاله نويس

ببینید امیر چی نوشته :

حسن جان، قبلا گفتم الان هم میگم، من اصلا تو رو آدم حساب نمی کنم که باهات بحث کنم، حتی تو حرفام هم از تو نمیگم، چرا؟ 

1- باز مدیران دیگه با اکانت مردونه ثبت نام می کنند، ولی تو با اکانت دختر ثبت نام می کنی که واسه منم ناز می کنی. (از این کارا متنفرم)

2- همه ما مدرک درست دادیم تا به حال، ولی تو که از جای دیگه اومدی با خودت صحبت کردی و به من نسبت دادی، مرد حسابی فکر کردم بری مشهد زیارت برگردی آدم میشی، ولی بدتر شدی. پول نیاز داری به خودم بگو، مثل رضا

3- اصلا تو رو برنامه نویس نمی دونم که بخوام باهات صحبت کنم، چون هیچی حالیت نیست، همه کدهات هم اشتباه هست و از روی ماژول های دیگه کپی می کنی.

4- یک برنامه نویس باید آدم باشه که تو نیستی.

5- از شیرترانیکس اصلی بخاطر دزدی اخراج شدی و مجبورا رفتی انجمن دیگه (بین خودمون هست) که هر چی در این انجمن قرار دادی همش مال سایت اصلی هست.

6- بازم بگم؟

پس من با تو کاری ندارم، چون در حد جناب آقای امیر بزرگ نیستی، و برای من کسر شان داره.

شما فعلا از من دزدی کنید ببینید چکارتون می کنم.

موفق باشید.

من اصلا تو سایتت ثبت نام نمیکنم عزیزم یادت رفت گدایی میکردی بیام تو تیمت گرچه گفتی انکار میکنی این رفتارا بعید نیست .

اون انجمن بری پرتال طراحی وب هست عزیزم تو چطور برنامه نویسی هستی سایت های پرتال طراحی وب ایران را نمیشناسی

میخوای واسیل سازنده شیرترانیکس را بیارم اینجا بگه من اصلا تو سایتشون ثبت نام  نکردم  ؟

تو اصلا چی در باره شیرترانیکس میدونی ؟

شیرترانیکس پشتیبانی خارجی نداره یعنی سایت سازندش براش پشتیبانی ارائه نمیده فروم پشتیبانی نزده

اصلش این حرفارو زدی بگی پلاگینرو نمیسازم آره عزیزم میدونم بلد نیستی :1:

بغیر از معرفی پلاگینای فرید و پلاگیینای اسکریپتای دیگه چیزی برای گفتن نداری جیگر . من هر سال مشهد میرم عزیزم سال اول نیست خواستی سال بعد با هم بریم . آخ ببخشید نمیدونستم شما اینارو سفر نمیکنی ، مدام میری خارج کشور ^_^  مدام هم ازت گوشی کش میرن اونم چه گوشی هایی همش اپل :lol:

• rezazare1234, milad-black, mehdiking و 2 فرد دیگر این پست را پسندیده اند

حسن قاسمی نیا

حسن قاسمی نیا

بازنشسته

• کاربر عادی
  • 569 ارسال
  • ورژن phpfox
    پیشتاز
  • نوع نسخه مورد استفاده
    شمسی با دیتابیس فارسی
مقاله نويس

این امیر رو هیشکی به اندازه من نمیشناسه 

همینطور تایمن احمق رو

الان اینا به هدفشون رسیدن

فقط میخوان جو رو متشنج کنن و یه ویز ویز هایی که ذهن کاربران رو نسبت به ما خراب کنن

من هنوزم نظرم اینه محل بهشون ندین

ولی همه کاربرای ما دارای عقل و شعور هستن و فقط با شنیدن چند حرف ساده خام این افراد نمیشن

حتی زمان هایی که اینا از ما بد میگم و کاربر از سایت خودشون میاد اینجارو میبینه و حق رو تشخیص میده طرفدار پروپا قرص کمپ میشه

از وقتی تهمت های باطل به ما زیاد شده کاربرانی که به پیشتاز سوق پیدا کردن بیشتر شده

این تایمن هم بچه ست و اگه قرار باشه ما وقتمون رو برای یه بچه تلف کنیم از برنامه هامون عقب میوفتیم

آدم دو رو و دروغگو هیچ اعتباری نداری این تایمن هم تو همه پشتیبانی ها اول با دوستی و طرفداری رفته بعد بیرونش کردن و شروع به بد گفتن کرده که دیگه هیچکس حتی گوش هم نمیده ( وای به حال امیر که اول دزد و حرومخور تلقیش کرده بعد چون پست مدیریت گرفته امیر خوب )

اگر رضا نبود من از همون اول نمیذاشتم این فرد مطرح شه فقط به خاطر دلسوزی رضا الان براش شاخ شده

امیر نمیدونه با کشوندن این کاربر طرف خودش چه خیانتی به خودش و سایت و مدیرانش کرده 

و من از این واقعه خیلی هم خوشحالم :)

دوستان خواهشا به کارتون بپردازین چون کمپ عمل میکنه نه اینکه حرف بزنه

واقعا راست میگید چون میخواستم امشب نسخه دوم آهنگ پروفایلو بسازم الان وقتمو گذاشتم برا این اسکلا

• rezazare1234, mojtaba026, کیان و 6 فرد دیگر این پست را پسندیده اند

پروانه اعتمادی

پروانه اعتمادی

کاربر پیشتاز

• کاربر رسمی
    • Member ID: 708
  • 18 ارسال

من  سایتشون عضو شده بودم

از مالکش خواستم ایدیم حذف کنه

به جای حذف ، فقط مسدود کرد.

دو اختلاف فاحش در این دو انجمن است

رده سنین اینجا اکثرا 68 به بالاست 

اما در کلپ اکثرا 76-74 

من از مدیر سایت تقاضا دارم به  حرف یک عده بچه  توجه نکنید.

در حد و اندازه شما نیستند ، که بخواهید توجه کنید

من خودم از اینجا اسکریپت خریدم ، اقای زارع در هر زمانی پیغام دادم جوابگو بودن ، دیگه خوب و بد متوجه میشم!

روحیه من ایجاب میکنه حقیقت بگم 

شب بخیر.

• rezazare1234, کیان, milad-black و 7 فرد دیگر این پست را پسندیده اند

nima007

nima007

Newbie

• کاربر عادی
    • Member ID: 131
  • 0 ارسال

امیر جان ipbfarsi  گذاشننت   کنار به خاطر این حرکات بچگانه

عزیز چرا سنتو  زیاد زدی ، خجالت میکشی سن  واقعیتو بزنی؟

من  نه اسکریپت phpfox  دارم و نه مدیرشم، اما چرا هر جا قدم گذاشتی یا اونجا رو خراب کردی و انداختند بیرون؟

کاری نکن به وحید نامی بگم همون بازنشسته ای که بهت  داده رو برداره

• rezazare1234, کیان, milad-black و 6 فرد دیگر این پست را پسندیده اند

M0hamad

M0hamad

کاربر پیشتاز

• کاربران پیشتاز
    • Member ID: 33
  • 122 ارسال
  • ورژن phpfox
    3.7

این امیر عاشق جر و بحث و دعواس شما به مریضیش دچار نشید که واگیر داره ._.

• rezazare1234, کیان, mehdiking و 5 فرد دیگر این پست را پسندیده اند

ﺗﻤﺎﻡ ﺳﭙﺎﺱ ﻣﻦ ﺍﺯ ﮐﺴﯽ ﺳﺖ ﮐﻪ ﺑﻪ ﻣﻦ ﻧﯿﺎﺯ ﻧﺪﺍﺷﺖ

ﺍﻣﺎ ﻓﺮﺍﻣﻮﺷﻢ ﻧﮑﺮﺩ .. 3>

شبگرد

شبگرد

کاربر پیشتاز

• کاربر رسمی
    • Member ID: 271
  • 33 ارسال

بابا اقا رضا و اقا مجتبی حسن اقا

شما چرا به حرف کاربراتون  دقت نمیکنید

بخدا همه ما میدونیم امیر بی شرفه ، ترسیدم بگ حروم ز..... چون من از ارتباط  خانوادگیشون با خبر نیستم

وقت با ارزشتون برای  یه احمق نذارید .

این امیر همیشه تو سایتش انلاین بود

من 4 بار در  ساعات مختلف یه سر زدم در هر 4  ساعات دیدمش

میدونین چرا زندگیش تو نت گذاشته؟

چون در محیط  خارجی ثبات شخصیت نداره ، هیچ کس ادم حسابش نمیکنه

در محیط مجازی برای خودش یک شخصیت  درست کرده ، که بگه من  اینم 

لطفا خواهشا بهش گیر ندید ، احتمال خودکشیش زیاده

بزارین تو این محیط یک شخصیت خوب از خودش بسازه

این بیچاره از  تبریز بیرون نرفته ارزوی خارج داره

این بیچاره هنوز دیپلم نداره ، اما دوست داره تو یک شرکت داخلی   استخدامش کنند .(دایی من تو المان یک شرکت داره ، تحصیلاتت که به اونا نمیخوره ، اما یکی میخوان برای تمیز کاری ، اگر خاستی تو همین جا به من خصوصی بده  فرستمت ارزو به دل نمونی)

nima007

nima007

Newbie

• کاربر عادی
    • Member ID: 131
  • 0 ارسال

یه نکته در مورد این  ادم بگم

من بیشتر از شما میشناسمش قبل اینکه بیاد phpfox   توی ipbfarsi   بود

اینقدر با همه دعوا کرد ، وحید کردش مدیر بازنشسته

بعد اون ، رفت تو فاکسیران ، البته به عنوان کمک به اکبر

وقتی ازونجا  پرتش کردن بیرون ، خودش انداخت روی این اسکریپت

دیگه شما تو جریانات fox  بودید ، میدونین که فاکسیران به کجا کشوند

حالا هم یه سایت برای خودش زده

فقط برای من جای تعجب داره چطور سعید و فرید  امدن پیش این

بخدا این دو تا اینجور بچه هایی نیستن ، خیلی باحال هستند. شک نکنین این امیر ، با دروغ  اینارو اورده اینجا

• rezazare1234, mojtaba026, کیان و 5 فرد دیگر این پست را پسندیده اند

milad-black

milad-black

بازنشسته از تیم نظارت

• کاربر عادی
    • Member ID: 25
  • 85 ارسال

سلام دوستان قدیمی و جدید کمپی من

من زیاد اهل نوشتن متن طولانی نیستم خیلی خلاصه بگم

امیر دیگه برای ما فیلم بازی نکن من تو میشناسم تونستی یک پلاگین بنویسی بیا بهت جایزه میدم.دزدهای تو اکبر هنوز یادم نرفته.نمیدونم این همه ادعا  از کجا اوردی کم هم نمیشه.

mehdiking

mehdiking

کاربر رسمی

• کاربر رسمی
    • Member ID: 81
  • 11 ارسال
  • ورژن phpfox
    3.5
  • نوع نسخه مورد استفاده
    Defult

بچه های قدیم من میشناسن

خصوصا فاکسیرانی ها

قبل اینکه امیر قدم نحس شو بزاره تو این اسکریپت همه  چی خوب بود. اما خوب یه گاگول  باعث شد همه چی خراب بشه

بیشترین اخراج کاربران اون انجام  میداد. وقتی فاکسیران خلوت شد.اکبر فکر کرد  به خاطر اونه رفت اسمشو کرد محمد.اما دید هیچ فرقی نکرد

دلیل اصلیش  همین  امیر گاگول بود.

دیگه با خودت رو راست باش ،

افتخار به این نکن که همه  اخراج کردی

خیلی هایی که اخراج شدن ، اصلا اینجا نبودن ، یکیش وحید

بهترین کار شهاب کرد و رفت ،

چون میدونست با این جور ادما نمیشه کار کرد

امیر ، تو همونی بودی که  دستمال کشی مسیح  میکردی و تو فرومش مطلب میذاشتی ،یادته زد اخراجت کرد؟

راستی یه چیزی بگم ، این امیر تمام نظرات و خصوصی ها کاربران ویرایش میکنه

زمانی که توی  فاکسیران بود. وقتی کاربری  باهاش مخالفت میکرد اول اخراج بعد  پست و خصوصیش و ویرایش میکرد، و عکسشو میذاشت ، بدترین حرفا رو هم میذاشت توی امضاهاشون (قدیمی های فاکسیران با خبرن)

اگر میخواهید این اسکریپت  پشتیبانی کنید .دور و بر امیر نرین ، (ادم که به ادم مریض فوش نمیده که)

این اولین پستش نیست و اخرینم نخواهد بود بیشترین تایپیکش مربوط به شماست. پس بزارین سایتشو با وجود شما پر کنه

بدرود.

• rezazare1234, mojtaba026, کیان و 7 فرد دیگر این پست را پسندیده اند

a.aslani

a.aslani

بازنشسته از تیم طراحی

• مدیر بازنشسته
    • Member ID: 39
  • 105 ارسال

منم قبلا با همچین مشکلی روبرو شده بودم کل اینترنت هم زیرو رو کردم آخر مجبور شدم تاپیک بزنم واسه این مسله که به جاییم نرسید

http://phpfoxsupport...uery/#entry6692

تو ورژن های قدیمی روششو پیدا کرده بودم ولی متاسفانه تو ورژن 3.7 دیگه کاراریی نداره

اتفاقا منم تو گوگل سرج میکردم به همون کد که امیر گذاشته بود هم رسیدم که با require_once فایل رو به صفحه اضافه کرده! هیچی دیگه بعد دیدن این روش جامع دریدم و سر به بیابون گذاشتم : ))))

• کیان, 3dajoo, حسن قاسمی نیا و 1 فرد دیگر این پست را پسندیده اند
اینایی که این روزا تو دنیای مجازی واسه ما شاخ شدن
.
.
.
.
.
همون سیکتیر شده های دنیای واقعین! :rolleyes:

3dajoo

3dajoo

Newbie

• کاربر عادی
    • Member ID: 518
  • 0 ارسال

تو یاهو بودم ، دیدم نیما  برام  آف گذاشته  بیا ببین امیر دوباره ، شر و ور گفته .

امیر باور کن جات تو ipb خالیه ، بابا یه سر اونجا بزن ، اقا نامردیه چرا فقط شما باید بخندید. خوب امیر بفرستید مام استفاده کنیم

برای اینکه به مغز نداشتت فشار نیاری میگم کیم ، یادته گفتی یه ماشین داری دزدینش ؟

گفتم مدل ماشینت چیه؟ گفتی کمری؟ گفتم دندنش اتوماته ؟ چی بهم گفنی؟ :lol: :D  (برای حفظ آبرو جوابشو نمیگم)

همون طور که نیما گفت ، این  توهم  داره ، هر جا رفت یه شخصیت به خودش داد.

امروز روی PHPFOX هستش فردا میره یه جا دیگه

• rezazare1234, کیان, M0hamad و 4 فرد دیگر این پست را پسندیده اند

ainale

ainale

تیم تظارت

• تیم نظارت
    • Member ID: 91
  • 189 ارسال
  • ورژن phpfox
    3.7.5 پیشتاز

دوستانی که اینجا هستن همه میدونن کی به کیه

امیر کیه .اکبر کیه . فاکسیران کجاست و کلوب کجا و غیره

زمانی که تو فاکسیران بودم میگفتن کمپ اخراجیهای فاکسیرانه . خیلی خیلی منتظر و از دید مثبت نگاه کردم اما جز اینکه سرکیسه بشم چیزی ندیدم .دیلیلی که فاکسیران بهم ریخت امیر بود تا سایت خودش رو بزرگ کنه (با ضعیف کردن فاکسیران)

که موفقم هم شد تا فاکسیران رو خراب کنه اما کلوب هم مثل فاکسیران شد تعدادی اندکی که تو فاکسیرا بودن الان تو کلوب هستن به قول... :) (اونجا رو آباد کردن رفتن کلوب)

امیرچند تا بچه رو دور خودش جمع کرده و این رو همه میدونن

بهترین کار ادامه کارتونه و بی توجهی به برخی بچه ها که میخوان با چند تا حرف بچه گانه برنامه هانون عقب بیفته

موفق باشین

• rezazare1234, کیان, lovemoon و 2 فرد دیگر این پست را پسندیده اند

زندگی کتابی است پر ماجرا ، هیچگاه آن را به خاطر یک ورقش دور نینداز . . .

لطفا برای تشکر از دکمه پسندیدم استفاده کنید تا تایپیکها زیاد از حد شلوغ نشه

همچنین به امیر بصیر اشغال, امیر بصیر از تبریز, امیر بصیر دزد, امیر بصیر اخراج شده نیز برچسب خورده است

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی