hit counter script

پرش به

رنگ بک گراند: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
رنگ بدنه: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
طرح: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
پیشتاز 3.8.0 فروشگاه VIP
خوش آمدید به پشتیبانی phpfox
برای اینکه بتوانید از همه ی امکانات انجمن استفاده نمایید باید ابتدا عضو شوید.اگر قبلا عضو شده اید ب وارد سایت شوید.از لینک های زیر برای عضویت یا ورود استفاده نمایید.
ورود به انجمن عضویت در انجمن
تصویر

کم آوردن سایت اسکلا بعد از انتشار یک پلاگین توسط گروه کمپ

امیر بصیر اشغال امیر بصیر از تبریز امیر بصیر دزد امیر بصیر اخراج شده

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
22 پاسخ برای این موضوع

memare-ahvaz

memare-ahvaz

کاربر پیشتاز

• کاربر رسمی
    • Member ID: 730
  • 348 ارسال
  • ورژن phpfox
    3.8.0
  • نوع نسخه مورد استفاده
    پیشتاز شمسی با دیتابیس فارسی
مقاله نويس

خدا خودش جای حق نشسته

کاربران کمپ به خوبی مدیران کمپ رو میشناسن

انسان عاقل و بالغ میتونه بد رو از خوب تشخیص بده :)

• rezazare1234, a.aslani, lovemoon و 2 فرد دیگر این پست را پسندیده اند

افشین

افشین

کاربر پیشتاز

• کاربران پیشتاز
    • Member ID: 358
  • 183 ارسال
  • ورژن phpfox
    3.7.7

داش مجتبی من میدونست که تیامن  چه موجود کثیفه ای که بهش رو نمیداد..خاک تو سرت کنم که رفتی پاچه خواری اون اشغالارو میکنی.. فکر میکنید شما خیلی بار تون میشه نمیخوام اسم ببرم ولی من اون افزونه ای که سه چهار ماه پیش ازتون خواستم.حتی گفتم درس کنید خصوصی برام بدین و مشکل پولم  هم ندارم نتونستین وبهونه اوردین ولی اون افزونه رو اقای قاسمی نیا بدون هیچ هزینه ای برا کمپ گذاشت..البته یکی ازکوچکترین کارهایی بود که گروه توسعه دهنده انجامش دادن :P .کمپ با تلاش وکوشش خود همیشه سیلی محکمی بردهان شما میزنه..زنده باد کمپ....

• rezazare1234, کیان, MicroPix و 2 فرد دیگر این پست را پسندیده اند

عاشق طرز فکر ادما نشید.ادما زیبافکرمیکنن.زیباحرف میزنن...اما....زیبازندگی نمیکنن ..رومن پولانسکی

lovemoon

lovemoon

Advanced Member

• کاربر عادی
    • Member ID: 442
  • 864 ارسال
  • ورژن phpfox
    3.7.7
  • نوع نسخه مورد استفاده
    پیشتاز
مقاله نويس

دوستان و مدیران عزیز  بحث ها و تمام این حواشی رو بزاریم کنار  هر کسی میخواد حرفی بزنه بزار بزنه ما کار خودمون رو انجام میدیم ما وقتمون رو سر نوشتن و طراحی پلاگین میزاریم  قیمت پلاگین ها و قالب ها و محصولات خودمون رو  خودمون تعیین میکنیم آموزش باشه یا نباشه پلاگین باشه یا نباشه فروم دیگری قرار داده یا نداده آقا من براش زحمت کشیدم  این قیمت رو روی اون میزارم چه هزار تومان چه یک میلیون به هیچ کسی ربطی نداره امیر یا فاکس رد  اگر دلشون برای کاربر میسوزه این پلاگین ها رو طراحی کنند و بزارن برای کاربرا و رایگان منتشر کنند فاکس رد که اومده میگه  پلاگین های من شل داره و از راه دور پاک میشه میخوام بهش بگم اوکسل تو میدونی شل چیه ؟ اصلا معنی از راه دور رو میدونی چیه میای الکی چرت میگی کاربرا همه ازاد هستند نه من نه آقای قاسمی نیا و نه مدیر سایت کمپ کسی رو مجبور به استفاده از پلاگین های  ما نکرده کاربران خودشون عقل ، شعور ، درک و فهم دارند و خدا رو شکر کاربر های کمپ این قدر شعور و معرفت دارند که اگر مشکلی برای پلاگینی  پیش بیاد نمیان جبه بگیرند و داد و بیداد میکنند که  این اینجوریه اون اون جوری و با پ خ با طراحش در میون میزارند  روز اولی که آقای قاسمی نیا اومد و پلاگین خرید امتیازش رو برای تست و آشنای با محیط فاکس طراحی کردن  چپ افتاد که این مشکل داره و اون مشکل داره  در کل فاکس رد و امیر کرایست عقده دارند و از محیط خارجی کاملا رانده شده اند دارند عقده هاشون رو اینجا خالی میکنند

دوستان پلاگین های من هم کد میشوند و هم بر روی دامین شما قفل میشند این کار برای این هستش که امثال فاکس رد و امیر کرایست  به کد های بنده دسترسی نداشته باشند چون حر.... بیش نیستند و کار این قشر از افراد جامعه کلا حروم خوری هستش  پس هرکسی تمایل داشت بخره من در  خدمتم و کامل پشتیبانی میشند کسی هم دوست نداشت بخره یا ترسی از نصب این پلاگین ها داره هم  ازاد هستش میتونه نخره کسی مجبور به خریدن این پلاگین ها نیست

فاکس رد برو هزاااااااااااااار جا اسم کمپ رو بزار و بگو کلاه بردار هستند خدا به ادم قدرت فکر کردن ، تصمیم گیری ، انتخاب داده که تو از این 3 چیز  هیچی نداری

درکل دوستان شرمنده سرتون رو درد اوردم خواسته من این هستش که کاربرای عزیز و مدیران عزیز کمپ دیگه سمت حواشی نریم این اسکریپت بد بخت  بزارید خوب پشتیبانی کنیم بدون حواشی و بدون هیچ  بحثی

درحال رایزنی با 2 برنام نویس و یک طراح دیگر برای پیوستن به کمپ هستیم انشالله با تایید آقای قاسمی نیا و مدیر تیم طراحی و از همه مهم تر مدیر اصلی سایت این دوستان به تیم کمپ می پیوندن

با تشکر از مدیریت کمپ و کاربران عزیز کمپ

من نمی خوام بگم زنده باد کم  این بار میخوام بگم زنده باد phpfox که باعث شده آدم های مثل فاکس رد رو امیر رو بشناسیم  یا حق

تایپیک قفل

• rezazare1234, کیان, M0hamad و 4 فرد دیگر این پست را پسندیده اند

سلام

همچنین به امیر بصیر اشغال, امیر بصیر از تبریز, امیر بصیر دزد, امیر بصیر اخراج شده نیز برچسب خورده است

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی