hit counter script

پرش به

رنگ بک گراند: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
رنگ بدنه: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
طرح: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
پیشتاز 3.8.0 فروشگاه VIP
خوش آمدید به پشتیبانی phpfox
برای اینکه بتوانید از همه ی امکانات انجمن استفاده نمایید باید ابتدا عضو شوید.اگر قبلا عضو شده اید ب وارد سایت شوید.از لینک های زیر برای عضویت یا ورود استفاده نمایید.
ورود به انجمن عضویت در انجمن
تصویر

دانلود || بلوک مدیران و کاربران ویژه کمپ

مدیریت بلوک داشبرد

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
27 پاسخ برای این موضوع

حسن قاسمی نیا

حسن قاسمی نیا

بازنشسته

• کاربر عادی
    • Member ID: 676
  • 569 ارسال
  • ورژن phpfox
    پیشتاز
  • نوع نسخه مورد استفاده
    شمسی با دیتابیس فارسی
مقاله نويس

نام فایل: مدیریت بلوک داشبرد
ارسال کننده: حسن قاسمی نیا
فایل ارسال شده: يكشنبه ۱۱ آبان ۹۳ - ۱۹:۵۱
بخش فایل: افزونه های VIP

با سلام
به درخواست چند تن از کاربران vip این مدیریت بلوک ساخته و برای کاربران عزیز قرار داده میشود
درخواستی که از بنده شده بود چیز دیگه ای بود و اصلا باتوجه به مستندات phpfox بهینه نبود
در این افزونه برای اضافه کردن بلوگ گروه های کاربری محدودیتی وجود ندار یعنی اگه 50 تا گروه کاربری هم داشته باشید میتونید همشونو اضافه کنید ( چیزی درخواست شده بود فقط 3 تا چهارتا گروه کاربری ثابت را نشان میداد )
+
برای رنگ ها از فیلد های جدا استفاده نشده
+
همچنین برای limit یا تعداد نمایشی نیز از دیتابیس جدا استفاده نشده
طرز کار گروه نمایشی به این صورت هست که ابتدا آیدی گروه کاربر را وارد میکنید سپس یک کاما (,) و بعد تعداد نمایش مثلا 10 کاربر یا بیشتر و بعد مجددا کاما و در انتها هم رنگ بلوک را وارد کنید
مثال ساده تر :

آیدی گروه کاربری,تعداد نمایشی,رنگ عنوان بلوک

مثلا عملی :

1,10,#fff

در این روش گه در واقع بهش array گرای تک فیلدی گفته میشه فشار به دیتابیس دقیقا مطابق با آن خواهد بود که شما یک فیلد برای تمام این کار ها قرار داده اید . یعنی تقریبا 1 چهلم

+
برای پیش گیری از بوجود نیامدن اختلال یا ارور در صورتی که فرضا در فیلد گروه های کاربری نمایش اگر فقط آیدی گروه کاربری را قرار دهید و بعقیه را با کاما وارد نکنید اختلا ایجاد نمیشود من پیش فرض برای مواردی که وجود نداره چیزی قرار دادم .

در ادامه هم که یک سیری فیلد برای موارد بعدی هست نیازی به توضیح نمیبینم باز سوالی بود بپرسید در خدمتم .
امیدوارم از پلاگین نهایت استفاده را ببرید پلاگین هم اوپن هست برای بعضی از دوستان که علاقه به برنامه نویسی دارن . :53:

تصاویر :

2he5eahs2ehxa2qfg.jpg

anv7edg14m1tr0ufg.jpg

فایل پیوستی  blockallgroups.zip   12.3K   182 تعداد دریافت ها

موفق باشید :1:

• rezazare1234, mojtaba026, ᴀᴀʀᴇɴ﹟ و 17 فرد دیگر این پست را پسندیده اند

memare-ahvaz

memare-ahvaz

کاربر پیشتاز

• کاربر رسمی
    • Member ID: 730
  • 348 ارسال
  • ورژن phpfox
    3.8.0
  • نوع نسخه مورد استفاده
    پیشتاز شمسی با دیتابیس فارسی
مقاله نويس

ما که دستمون نرسید... اما دستت درد نکنه جناب قاسمی عزیز

زنده باد کمپ!

• rezazare1234, شبگرد, donbalambia و 5 فرد دیگر این پست را پسندیده اند

rezazare1234

rezazare1234

مدیریت

• مدیریت کل سایت
    • Member ID: 11
  • 3258 ارسال
  • ورژن phpfox
    3.7.7 پیشتاز
  • نوع نسخه مورد استفاده
    شمسی با دیتابیس فارسی
مقاله نويس

امکانات افزونه به کنار.

ارائه اون در کمتر از  نیم ساعت هم بکنار!

مدیریتش واقعا حرفه ای شده. خسته نباشید :53: :53:

• کیان, شبگرد, donbalambia و 9 فرد دیگر این پست را پسندیده اند

حس خیلی بدیه وقتی میبینم کسی مثل استیو جابز (که نه تنها کمک چندانی به پیشرفت علم کامپیوتر نکرد، بلکه حتی در بسیاری موارد با سیاستهای انحصارطلبانه خودش جلوی پیشرفت بقیه رو هم سد میکرد) تبدیل به اسطوره میشه و در مقابل اسطوره هایی مثل دنیس ریچی (که نمیشه گفت چقدر علم کامپیوتر مدیونشون هست) خیلی زود از یادها میرن!

حسن قاسمی نیا

حسن قاسمی نیا

بازنشسته

• کاربر عادی
  • 569 ارسال
  • ورژن phpfox
    پیشتاز
  • نوع نسخه مورد استفاده
    شمسی با دیتابیس فارسی
مقاله نويس

برای عموم قابل دانلود میباشد

• کیان, شبگرد, donbalambia و 3 فرد دیگر این پست را پسندیده اند

lovemoon

lovemoon

Advanced Member

• کاربر عادی
    • Member ID: 442
  • 864 ارسال
  • ورژن phpfox
    3.7.7
  • نوع نسخه مورد استفاده
    پیشتاز
مقاله نويس

این هم هدیه آقا حسن به کاربرا :D

• شبگرد, حسن قاسمی نیا, memare-ahvaz و 1 فرد دیگر این پست را پسندیده اند

سلام

donbalambia

donbalambia

کاربر پیشتاز

• کاربران پیشتاز
    • Member ID: 306
  • 338 ارسال
  • ورژن phpfox
    3.7.5
  • نوع نسخه مورد استفاده
    دیتابیس فارسی

آقا ببخشید اگه میشه توضیح بدین چطور میشه آیدی گروه کاربری رو بدست آورد .

مرسی.

• شبگرد و newprogramer این پست را پسندیده است

حسن قاسمی نیا

حسن قاسمی نیا

بازنشسته

• کاربر عادی
  • 569 ارسال
  • ورژن phpfox
    پیشتاز
  • نوع نسخه مورد استفاده
    شمسی با دیتابیس فارسی
مقاله نويس

تو این مسیر admincp/user/group/ گروه کاربری که آیدیش رو میخوای ویرای کن صفحه جدی باز میشه تو صفحه جدید عنوان را به اینصورت مینویسه

مدیریت تنظیمات: مدیران شبکه (ID#1)

عدد مورد نظر آی دی گروه کاربری هست :1:

• شبگرد, donbalambia, absec و 2 فرد دیگر این پست را پسندیده اند

donbalambia

donbalambia

کاربر پیشتاز

• کاربران پیشتاز
  • 338 ارسال
  • ورژن phpfox
    3.7.5
  • نوع نسخه مورد استفاده
    دیتابیس فارسی

خییلیی مرسییییی

• شبگرد, حسن قاسمی نیا و newprogramer این پست را پسندیده است

Arsooy

Arsooy

کاربر پیشتاز

• کاربران پیشتاز
    • Member ID: 611
  • 768 ارسال
  • ورژن phpfox
    3.7.7
  • نوع نسخه مورد استفاده
مقاله نويس
سلام.
ضمن تشکر از زحمات شما میخواستم بدونم میشه چندین گروه رو برای این افزونه اضافه کرد؟
مثل همون بلوک های ناظران و مدیرانی که بنده دستی ایجاد کرده بودم برای سایتم؟

شبکه اجتماعی آرسوی

مدرن ترین شبکه اجتماعی فارسی زبان

http://www.arsooy.com

donbalambia

donbalambia

کاربر پیشتاز

• کاربران پیشتاز
  • 338 ارسال
  • ورژن phpfox
    3.7.5
  • نوع نسخه مورد استفاده
    دیتابیس فارسی

سلام.
ضمن تشکر از زحمات شما میخواستم بدونم میشه چندین گروه رو برای این افزونه اضافه کرد؟
مثل همون بلوک های ناظران و مدیرانی که بنده دستی ایجاد کرده بودم برای سایتم؟

بله هرتعدادی که بخواین میشه فقط کافیه تو افزودن مقدار جدید آیدی گروه کاربری رو وارد کنین .

فقط چیزی که هست آقای قاسمی نیا اینه که برای من مقدار وسطی باید آیدی گروه کاربری رو وارد کنم یعنی به این صورت وارد میکنم درست کار میکنه

تعداد نمایش , آیدی گروه کاربری , رنگ

حسن قاسمی نیا

حسن قاسمی نیا

بازنشسته

• کاربر عادی
  • 569 ارسال
  • ورژن phpfox
    پیشتاز
  • نوع نسخه مورد استفاده
    شمسی با دیتابیس فارسی
مقاله نويس

بله هرتعدادی که بخواین میشه فقط کافیه تو افزودن مقدار جدید آیدی گروه کاربری رو وارد کنین .

فقط چیزی که هست آقای قاسمی نیا اینه که برای من مقدار وسطی باید آیدی گروه کاربری رو وارد کنم یعنی به این صورت وارد میکنم درست کار میکنه

تعداد نمایش , آیدی گروه کاربری , رنگ

سلام به این صورت طراحی نشده اما چون از نسخه پیشتاز استفاده میکنید فیلدش هم rtl هست هم راست چین مربع جز کارکتر فارسی محسوب میشه و میاد سمت چپ عدد بخاطر همینه که شما فکر میکنید آیدی گروه کاربری وست هست به تر تیب هم اگه بنویسید میبینید خود کار آیدی گروه کاربری وسط قرار میگیره :1:

• شبگرد, donbalambia, memare-ahvaz و 1 فرد دیگر این پست را پسندیده اند

newprogramer

newprogramer

Member

• کاربر عادی
    • Member ID: 827
  • 13 ارسال

سلام من هر دوهفته یکبار به اینجا سر میزنم میبینم یک پلاگین واقعا حرفه ای قرار دادید من خودمم برنامه نویس هستم و تا حدودی کمی از php سر در میارم این پلاگینی که قرار دادید واقعا حرف نداره تا حالا توی این همه پلاگینی که برای phpfox چه سایت های ایرانی چه سایت قیر ایرانی طراحی کردن به اینصورت بهینه ندیده بودم خدا وکیلی چهارتا مثلا برنامه نویس دیگه از روی کار های شما یاد میگرفتن الان phpfox هم بهینه بود دقیقا همین پلاگینو تو یک فروم دیگه دیدم که اومده یازده فیلد 255 کارکتری گذاشته و توشون مقدار میزنی خروجی میده تازه محدود به گروه هم هست یعنی بیشتر از 3 تا گروه کاربری نمیتونی قرار بدی حالا اینش به کنار اینکه اومد 11 فیلد متنی گذاشته خیلیه برای صفحه اصلی معمولا بین 250 تا 600 کوئری پیش فرض توسط آجاکس اجرا میشه حالا این همه پلاگین ملت نصب میکنن به کنار 11 تا روش اضافه کرد هیچ حالا تو اون ستا گروه کاربری که داره فرخوانی میشه خودش فرضا هر گروه ده نفر هم نمایش بده 30 تا هم اینجا اضافه میشه حالا اینم هیچ گروه کاربری خالی قرار بدی یا تو رنگ ها چیزی نذاری قاطی میکنه  :D

کلا خیلی از این روشتون خوشم اومد اومدید 40 تا کوئری خلاصه کردید داخل 1 کوئری 

جالبش اینجاست یکی اومده پست زده تو تاپیکش نوشته این پلاگین شما خیلی حرفه ای تر از اینجا هست اینجا رنگ نذاشتن و ... آخه یکی نیست بگه پلاگین اوپن هست و رایگان هرکی بخواد میتونه بره رنگ عوض کنه کسی برای رنگ فیلد نمیذاره که .

از همه مهم تر این پلاگین رایگانه بابا اونو باید 15 بخری تازه قفل هم هست  :D

کاش میتونستم کمکی بهتون بکنم یا تو تیمتون بیام از دانشتون بیشتر بهره ببرم  :53: من به شخصه این پلاگین متحولم کرده خیلی قشنگ خروجی گرفتید  :1:

• شبگرد, donbalambia, pardi3 و 1 فرد دیگر این پست را پسندیده اند

حسن قاسمی نیا

حسن قاسمی نیا

بازنشسته

• کاربر عادی
  • 569 ارسال
  • ورژن phpfox
    پیشتاز
  • نوع نسخه مورد استفاده
    شمسی با دیتابیس فارسی
مقاله نويس

سلام من هر دوهفته یکبار به اینجا سر میزنم میبینم یک پلاگین واقعا حرفه ای قرار دادید من خودمم برنامه نویس هستم و تا حدودی کمی از php سر در میارم این پلاگینی که قرار دادید واقعا حرف نداره تا حالا توی این همه پلاگینی که برای phpfox چه سایت های ایرانی چه سایت قیر ایرانی طراحی کردن به اینصورت بهینه ندیده بودم خدا وکیلی چهارتا مثلا برنامه نویس دیگه از روی کار های شما یاد میگرفتن الان phpfox هم بهینه بود دقیقا همین پلاگینو تو یک فروم دیگه دیدم که اومده یازده فیلد 255 کارکتری گذاشته و توشون مقدار میزنی خروجی میده تازه محدود به گروه هم هست یعنی بیشتر از 3 تا گروه کاربری نمیتونی قرار بدی حالا اینش به کنار اینکه اومد 11 فیلد متنی گذاشته خیلیه برای صفحه اصلی معمولا بین 250 تا 600 کوئری پیش فرض توسط آجاکس اجرا میشه حالا این همه پلاگین ملت نصب میکنن به کنار 11 تا روش اضافه کرد هیچ حالا تو اون ستا گروه کاربری که داره فرخوانی میشه خودش فرضا هر گروه ده نفر هم نمایش بده 30 تا هم اینجا اضافه میشه حالا اینم هیچ گروه کاربری خالی قرار بدی یا تو رنگ ها چیزی نذاری قاطی میکنه  :D

کلا خیلی از این روشتون خوشم اومد اومدید 40 تا کوئری خلاصه کردید داخل 1 کوئری 

جالبش اینجاست یکی اومده پست زده تو تاپیکش نوشته این پلاگین شما خیلی حرفه ای تر از اینجا هست اینجا رنگ نذاشتن و ... آخه یکی نیست بگه پلاگین اوپن هست و رایگان هرکی بخواد میتونه بره رنگ عوض کنه کسی برای رنگ فیلد نمیذاره که .

از همه مهم تر این پلاگین رایگانه بابا اونو باید 15 بخری تازه قفل هم هست  :D

کاش میتونستم کمکی بهتون بکنم یا تو تیمتون بیام از دانشتون بیشتر بهره ببرم  :53: من به شخصه این پلاگین متحولم کرده خیلی قشنگ خروجی گرفتید  :1:

نظر لطفتونه برادر کیه که بفهمه :1:

برای بهینه سازی هم یک فکرایی دارم دوست داشتم آموزشش رایگان قرار بدم ولی با این طرز برخورد ها احتمال زیاد فروشی خواهد بود :53:

• شبگرد, donbalambia, absec و 3 فرد دیگر این پست را پسندیده اند

newprogramer

newprogramer

Member

• کاربر عادی
    • Member ID: 827
  • 13 ارسال

اصلا نیازی به درکو فهم نیست آقای قاسمی نیا سعید این همه گفت دارند از قالب ما استفاده میکنن هیچی بلد نیستن و از این حرفا گرچه قالب ایرانی نبود فقط ترجمه شده بود حتی به درستی راست چین هم نشده بود حالا یک قالب برای خودشون زدن هر وقت فعال میکنن سایت ساسپند میشه  :lol:

• شبگرد, donbalambia, absec و 2 فرد دیگر این پست را پسندیده اند

Arsooy

Arsooy

کاربر پیشتاز

• کاربران پیشتاز
    • Member ID: 611
  • 768 ارسال
  • ورژن phpfox
    3.7.7
  • نوع نسخه مورد استفاده
مقاله نويس
من به شخصه کار آقای قاسمی رو تحسین و تایید میکنم و میدونم که با توانایی هایی که ایشون دارن باعث پیشرفت روز افزون کمپ خواهند شد
  • شبگرد, donbalambia, pardi3 و 2 فرد دیگر این پست را پسندیده اند

شبکه اجتماعی آرسوی

مدرن ترین شبکه اجتماعی فارسی زبان

http://www.arsooy.com

پروانه اعتمادی

پروانه اعتمادی

کاربر پیشتاز

• کاربر رسمی
    • Member ID: 708
  • 18 ارسال

ممنونم :53: ، من دقیقا دنبال همچین چیزی بودم .

• rezazare1234, شبگرد, absec و 4 فرد دیگر این پست را پسندیده اند

loxface

loxface

کاربر پیشتاز

• کاربران پیشتاز
    • Member ID: 821
  • 474 ارسال
  • ورژن phpfox
    3.8
  • نوع نسخه مورد استفاده
    پیشتاز

خسته نباشید

دنبال همچین چیزی بودم

حرف نداره عــــــــــالــیه

• rezazare1234, شبگرد, absec و 2 فرد دیگر این پست را پسندیده اند

خدایا برای داده ها و نداده هایت شکر ....

حسن قاسمی نیا

حسن قاسمی نیا

بازنشسته

• کاربر عادی
  • 569 ارسال
  • ورژن phpfox
    پیشتاز
  • نوع نسخه مورد استفاده
    شمسی با دیتابیس فارسی
مقاله نويس

بعضی از دوستان مثل اینکه بخش رنگ را چیز خیلی شاخی فرض میکنن . جدا از اینکه اصلا فرق پلاگین بهینه و غیر بهینه را نمیدانند .

آقا غفور زاده شما نرفتی یادم خودم انداختمت بیرون  + این پلاگیین درخواست داده شد بنده طراحی کردم اگر میدونستم اینقدر بچه هستید و جنبه این را ندارید که ببینید رغیبتون بتونه این دریپتو بنویسه و رایگان بذاره هرگز سمتش نمیرفتم کسی هم که این پلاگین را قبل از همه شماها درخواست داده بود آقا عماد بود اما به شکل دیگر و البته اختصاصی میتونن خودشون هم بیان بگن این موضوع مربوط میشه به اویل فعالیت من چند وقت پیش یکی از بچه ها دقیقا عکس همون پلاگین را برام فرستاد منتها تصاویر درونش را پاک کرده بود و من هم از اونجایی که هر روز تو فرومت آنلاین نیستم که ببینم اینو نوشتید ، نوشتم و از آنجایی که وقت زیادی صرفش نکردم صلاح دونستم رایگان بذارم اون توضیحات اول هم که در رابطه با بهینه کردن دادم به خاطر این بود که عینان تصویر پنل هم فرستاده بود حالا که دارید از لحاظ امکانات بررسی میکنید ضمن این که یک نگاه به این به تصویر می اندازید : http://upload7.ir/im...42585620499.png در جریان هم باشید که بنده تا جمعه هفته بعد آپدیت جدید این پلاگین را قرار خواهم داد تا ببینید که قرار دادن چند باکس رنگ چیزی نیست که به خاطرش دارید خودتونو پاره میکنید :1: این زمان زیاد هم به خاطر این هست که مشغله کاری بنده حداکثر ده برابر شماست از دوستان هم بپرسید تا چند روز پیش اصلا سفارش قبول نمیکردم .

دوستان منتظر یک چیز متفاون باشید . یک چیزی میگم یک چیزی میشنوید ولی بعد ببینید معنی متفاوت هم میفهمید .

آقای کرایست هرکس توانایی طراحی هر چیزی را داشته باشه طراحی میکنه خودتم بهتر میدونی این با چیزی که طراحی کردی بسیار بسیار متفاوته پس الکی قپی نیا که پلاگین منو پاک نکنید راضی نیستم .

اینبار که هیچ میذارم پای بچگیتون ولی از فردا هر پلاگینی بسازید مطمئن باشید رایگانش را اینجا قرار خواهم داد .با تشکر از همه کودک صفتانی که تحمل ساخت این پلاگین به دست بنده را نداشتند . :1:

• rezazare1234, کیان, ali11 و 8 فرد دیگر این پست را پسندیده اند

شبگرد

شبگرد

کاربر پیشتاز

• کاربر رسمی
    • Member ID: 271
  • 33 ارسال
اقای فاسمی نیا لطفا اسم اون شخص کثیف از پستون پاک کنید من یه جا خونتم کرایست همون ضد مسیح هست
این افراد ضد دین و خدا هستند
شما از این توقع دارید بیاد راست بگه؟

اقای زارع یک حرف قشنگ زد
گفت بر پدر و مادر کسی لعنت که در مورد این افزونه دروغ بگه
من واقعا براش متاسفم که حاضره پدر و مادرش و فدا کنه و دروغشو بگه
خاک بر سر اون کسانی که این حرف دروغشو لایک کردند
  • iranipic, rezazare1234, ali11 و 7 فرد دیگر این پست را پسندیده اند

سوسن66

سوسن66

Newbie

• کاربر عادی
    • Member ID: 989