hit counter script

پرش به

رنگ بک گراند: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
رنگ بدنه: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
طرح: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
پیشتاز 3.8.0 فروشگاه VIP
خوش آمدید به پشتیبانی phpfox
برای اینکه بتوانید از همه ی امکانات انجمن استفاده نمایید باید ابتدا عضو شوید.اگر قبلا عضو شده اید ب وارد سایت شوید.از لینک های زیر برای عضویت یا ورود استفاده نمایید.
ورود به انجمن عضویت در انجمن
تصویر

پوزش از جناب آقای رضا زارع و سایر دوستان عزیز

امیر بصیر دزد امیر بصیر مدیر کلوپ ami امیر کرایست دزد امیر بصیر کلاهبردار amir amir christ بی شرف

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
12 پاسخ برای این موضوع

Adawoh

Adawoh

Member

• کاربران پیشتاز
    • Member ID: 1058
  • 28 ارسال
  • ورژن phpfox
    3.8.0
  • نوع نسخه مورد استفاده
    شمسی با دیتابیس فارسی

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما دوستان عزیز کمپ

بنده یکی از کاربران قدیمی کلوب هستم که اکثر دوستان بنده را میشناسن

اوایل که بنده با کمپ و کلوب آشنا شده بودم و اومده بودم سراغ شبکه اجتماعی و آشنایی زیادی با این 2مرجع نداشتم و نمیدونستم چکار کنم یه سری مشکلاتی برام پیش اومد

و یه سری بحث هایی شد در بین بنده و کمپ که به تاپیک زدن اقدام کردم و به جاهای باریک کشید کار که نا سزا هایی من گفتم در مورد کمپ که صلاح نبود و شناختی اصلا نداشتم

بنده در این اواخر اقدام کردم برای حذف اون تاپیک های گذشته بنده که در رابطه با کمپ و توهین بود که بگم پاک کنند از تو کلوب برای همیشه که و برای عذر خواهی و طلب بخشش خدمت آقا رضا زارع و جناب حسن قاسمی نیا برسم و از این دو بزرگوار بخشش بطلم

برای حذف تاپیکم تو کلوب به امیر گفتم که مشکلاتی دارم که باید برم دیگه برای همیشه و درخواست میکنم تاپیک بنده را حذف کنید

اما ایشون درخواست بنده را رد کردن و گفتن که با حذف تاپیک شما در مورد کمپ به لینک

برای انجمن بنده در گوگل رتبه منفی به وجود میاد و در سئو سایت هم  تاثیر داره :mellow:

qgzrbyxbqlutjo9x4a7l.png

---------------------------------------------------------

tujcx4y3u7poer9i96jb.png

---------------------------------------------------------------------------

895tou7g0tgw1n6jo48l.png

پس امکان حذفش وجود نداره - خودم هم دسترسی نداشتم برای حذف یا ویرایش تاپیک برای همین موفق نشدم به حذفش

تاپیک جدیدی ایجاد کردم و در اون تاپیک از جناب آقای رضا زارع و قاسمی نیا عذرخواهی کردم و مجددا درخواست حذف تاپیک مربوطه به کمپ که توسط بنده شروع شده بود را کردم و درجا توسط امیر پاک شد

و گفتم هیچی بهتر از این نیست که خودم شخصا خدمت شما دوستان برسم و رسما از جناب آقای رضا زارع و قاسمی نیا در جلوی سایر کاربران سایت عذر خواهی کنم و طلب بخشش کنم

بنده شخصا اعلام میکنم از جناب آقای رضا زارع و قاسمی نیا و سایر دوستانی که بنده بهشون ناسزا گفتم یا تهمت یا حرف بدی زدم عذر خواهی میکنم و امیدوارم بنده را به بزرگی خودشون ببخشن

هرچند میدونم با گفتن این حرف من خیلی ها در باره من حرف میزنند و میگن فلانی ...

برام مهم نیست بقیه چی میگن مهم این هست که بتونم از این دو بزرگوار طلب بخشش کنم و بنده را ببخشند به خاطر حرف های که در موردشون زدم

دیگه حرفی ندارم سرتون را درد نمیارم مشکلات زیادی اتفاقات زیادی برای من در این مدت پیش اومد که همش برام تجربه شد

انشالله هرکجا که هستید موفق و پیروز باشید

بنده منتظر جواب آقای رضا زارع و قاسمی نیا هستم در مورد صحبت های بنده

با تشکر

دوستان هشدار میدم امیر بصیر کلاهبرداره .من مدرک دارم

• M0hamad, donbalambia, افشین و 4 فرد دیگر این پست را پسندیده اند

mt2

mt2

کاربر پیشتاز

• کاربران پیشتاز
    • Member ID: 702
  • 345 ارسال
  • ورژن phpfox
    3.7.7
  • نوع نسخه مورد استفاده
    شمسي با ديتابيس فارسي

دوست عزیز شما که شناختی در مورد کمپ نداشتید چطور به خودتون اجازه دادید که اینگونه قضاوت کنید

انشالله این مورد تجربه ای باشد برای شما که حداقل دیگر موارد دیگه که شناخت کامل نداشتید قضاوتی نداشته باشید :53:

• ᴀᴀʀᴇɴ﹟, پیمان محبی, donbalambia و 3 فرد دیگر این پست را پسندیده اند

افشین

افشین

کاربر پیشتاز

• کاربران پیشتاز
    • Member ID: 358
  • 183 ارسال
  • ورژن phpfox
    3.7.7

ببخش از بزرگتراس...

داش رضا وجناب قاسمی نیا انقد مرام دارن که بخشش کنن...

• donbalambia, memare-ahvaz و Adawoh این پست را پسندیده است

عاشق طرز فکر ادما نشید.ادما زیبافکرمیکنن.زیباحرف میزنن...اما....زیبازندگی نمیکنن ..رومن پولانسکی

alimhdvi

alimhdvi

Advanced Member

• بن شده
  • ستارهستارهستاره
    • Member ID: 892
  • 113 ارسال
  • ورژن phpfox
    3.7.5
  • نوع نسخه مورد استفاده
    شمسی با دیتابیس فارسی

من این ادمو میشناسم امیر بصیر  ادم عوضی هست . قصد توهین به ترکارو ندارم.اما بعضی هاشون واقعا خرن .نمونش همین اقا

• donbalambia, memare-ahvaz و khan_dadash این پست را پسندیده است

Adawoh

Adawoh

Member

• کاربران پیشتاز
  • 28 ارسال
  • ورژن phpfox
    3.8.0
  • نوع نسخه مورد استفاده
    شمسی با دیتابیس فارسی

دوست عزیز شما که شناختی در مورد کمپ نداشتید چطور به خودتون اجازه دادید که اینگونه قضاوت کنید

انشالله این مورد تجربه ای باشد برای شما که حداقل دیگر موارد دیگه که شناخت کامل نداشتید قضاوتی نداشته باشید :53:

بله عرض کردم این شد تجربه ای برای بنده که زود نباید قضاوت کرد

ببخش از بزرگتراس...

داش رضا وجناب قاسمی نیا انقد مرام دارن که بخشش کنن...

انشالله که این دو بزرگوار به بزرگی خودشون بنده را ببخشن

از نصیحت اصلا خوشم نمیاد ولی ، سراغ حاشیه رفتید بدونید رفتین سمت نابودی سایتتون! الان شما بجای این فکر ها ب فکر پیشرفت سایتتون باشید و تو این حاشیه ها پا نزارید و ب این فکر باشید که خودتون رو بهتر کنید نه اینکه از بقیه ایراد بگیرید! کاری که بنظرم کمپ داره انجام میده.

اسمشو بزارید تجربه بهتره , بنده طی این مدتی که شبکه اجتماعی داشتم تجربه های زیادی کسب کردم و با هدف جلو رفتم , یقینن هم همینطوره

• افشین و alimhdvi این پست را پسندیده است

khan_dadash

khan_dadash

Advanced Member

• کاربر عادی
    • Member ID: 733
  • 257 ارسال

از نصیحت اصلا خوشم نمیاد ولی ، سراغ حاشیه رفتید بدونید رفتین سمت نابودی سایتتون! الان شما بجای این فکر ها ب فکر پیشرفت سایتتون باشید و تو این حاشیه ها پا نزارید و ب این فکر باشید که خودتون رو بهتر کنید نه اینکه از بقیه ایراد بگیرید! کاری که بنظرم کمپ داره انجام میده.

بنده کاملا با حرف شما موافق هستم افرین به این طرز فکرتون

• alimhdvi این پست را پسندیده است

donbalambia

donbalambia

کاربر پیشتاز

• کاربران پیشتاز
    • Member ID: 306
  • 338 ارسال
  • ورژن phpfox
    3.7.5
  • نوع نسخه مورد استفاده
    دیتابیس فارسی

بو میده قضیه بنظرم .

• M0hamad, lovemoon و alimhdvi این پست را پسندیده است

Adawoh

Adawoh

Member

• کاربران پیشتاز
  • 28 ارسال
  • ورژن phpfox
    3.8.0
  • نوع نسخه مورد استفاده
    شمسی با دیتابیس فارسی

بو میده قضیه بنظرم .

جان...؟

میشه واضح تر بگید

alimhdvi

alimhdvi

Advanced Member

• بن شده
  • ستارهستارهستاره
    • Member ID: 892
  • 113 ارسال
  • ورژن phpfox
    3.7.5
  • نوع نسخه مورد استفاده
    شمسی با دیتابیس فارسی

جان...؟

میشه واضح تر بگید

آخه عجبیه راستش! 

اول کمپ ، بعد کلوب با کلی حرف وحدیث ، بعد دوباره اینجا؟!

من دو کلمه ( اونم با منطق ) از کمپ حرف زدم و موقعی ک اونجا کاربر تایید شده بودم گفتم حق با کمپه سریع بن شدم! حالا شما هنوز هم اونجا "کاربر حرفه ای" هستین.

حالا بنظر خودتون عجیب نیس؟

Adawoh

Adawoh

Member

• کاربران پیشتاز
  • 28 ارسال
  • ورژن phpfox
    3.8.0
  • نوع نسخه مورد استفاده
    شمسی با دیتابیس فارسی

آخه عجبیه راستش! 

اول کمپ ، بعد کلوب با کلی حرف وحدیث ، بعد دوباره اینجا؟!

من دو کلمه ( اونم با منطق ) از کمپ حرف زدم و موقعی ک اونجا کاربر تایید شده بودم گفتم حق با کمپه سریع بن شدم! حالا شما هنوز هم اونجا "کاربر حرفه ای" هستین.

حالا بنظر خودتون عجیب نیس؟

ببینید دوستان عزیز

شما زیاد در جریان کار قرار ندارید داستان بنده مفصل هست دوستانی که از اول در جریان بودن خودشون بهتر میدونند مثل آقا رضا و آقای قاسمی نیا و تعدادی دیگه ای از دوستان

در مورد کاربر حرفه ای تو کلوب هم که میگید هنوز درجه من هست بر اساس ارسال پست های شما هست که اگر تعداد پست شما به 100 تا برسه به صورت اتوماتیک به کاربر حرفه ای منتقل میشید مثل همون ترفیع های phpfox که تنظیم میکنید بر اساس امتیاز

و نکته بسیار مهم قابل توجه دوستانی مثل شما و سایر دوستان که هنوز شک دارند اینکه بنده دیگه تو کلوب به حساب کاربریم دسترسی ندارم چون توسط مدیریت کلوب ( امیر ) مشخصات حساب بنده هم ایمیل و هم رمز عبورش تغییر پیدا کرده و از وقتی هم این اتفاق افتاده بنده دیگه به کلوب مراجعه نکردم

در واقع این اواخر هم دیگه نمیرفتم فقط برای بررسی اخبار جدیدی که منتشر میکردن سر میزدم و الانم که دیگه اصلا ...

Adawoh

Adawoh

Member

• کاربران پیشتاز
  • 28 ارسال
  • ورژن phpfox
    3.8.0
  • نوع نسخه مورد استفاده
    شمسی با دیتابیس فارسی

دوستان ببخشید تاپیک بنده هی آپ میشه ولی حرف های بنده تمومی نداره دوست دارم شما بیشتر در مورد امیر بدونید چیزی که من تو این مدت فهمیدم

طی این مدتی که من تو کلوب بودم که یک سری حرف های دیگه هم توسط دیگران تو کلوب پیش کشیده شده بود که مدیران کمپ برای انجام دادم امور مشتری هاشون چه کار های جزئی چه پیچیده از کاربران و مشتری هاشون برای هرکاری هزینه دریافت میکنند

باید بگم این حرف اصلا از طرف کمپ صلاحیت نداشته و این فقط تهمتی بوده که اونا به کمپ زدن بیشتر شما هم خودتون میدونید

برم سر اصل مطلب اینکه بر میگرده به دوران اوایل که عرض کردم بنده تازه آشنا شده بودم

هم توی کمپ بودم و هم توی کلوب عضو بودم و چون تازه وارد بودم امیر منو کشید سمت خودش حالا از طریق روش هایی که داشت و میدونست تاثیر داره متاسفانه منم خیلی آدم ساده ای هستم و یک سری حرف های دروغینی که به من زد را باور کردم

به طور مثال اصلی ترین مطلبی که زد در مورد همین گرفتن وجه از کاربران که شاید بارها خودتون مشاهده کرده باشید که تو تاپیک هاش تو کلوب میگه همش مدیران کمپ پول دوست هستن و فقط بخاطر پول کار میکنند و هروقت حرف از پول باشه میرن سمت همون

بنده شخصا بهم ثابت شده که این حرفش یه دروغ محض هست و نسبت داده میشه به خودش یعنی در واقع خودش اینطور هست

دقیقا تا وقتی من سایتم را راه اندازی کردم خودم به امیر پیشنهاد دادم که چقدر میگیری برام نصب کنی کامل یه مبلغی گفت و منم بهش دادم و انجام شد این هیچ

و گفت پشتیبانی هم داره پشتیبانی این آقا بصورتی بود که شما میبایست برای پشتیبانیش هم بهش پول میدادی چون اگر میگفتی اقا امیر بیا این مشکل را برام اوکی کن میگفت تاپیک بزن تو کلوب که با ایجاد تاپیک هم باید 24 – 48 ساعت صبر میکردی آخرشم هیچ جواب درستی داده نمیشد

وقتی بهش مراجعه میکردم میگفتم که من چکار کنم الان میگفت صبر کن هروقت جواب دادم در صورتی که 3-4 روز هم گذشته بود

مشکل اصلی ایشون پول بود که فقط با دریافت هزینه کارهارا انجام میداد فرض اگر پیشنهاد میکردی خوب هزینه برطرف کردن مشکل چقدر میشه که شما با دادن هزینه به ایشون میومد مشکل سایتتو برطرف میکرد در غیر اینصورت اصلا جوابی به شما نمیداد نه تو تاپیک مربوطه نه تو پیام خصوصی و نه هرجای دیگه

در مورد هزینه هم بنده مشکلی مالی ندارم که بگم پول نداشتم بدم , مسئله هزینه نبود مسئله این بود بهتره پول را به کسی داد که واقعا زحمت میکشه و از دانسته های خودش ابتکار به خرج میده و وقت میزاره تا کاربراش از دستش راضی باشن نه کسی که هر قسمت از اسکریپتش از یه نفر باشه و فقط آقا پولشو بگیره و کیف و حالشو کنه

نکته اصلی حرف های بنده این هست که این آقا حرفی که همیشه میزنه که خودش بدون پول این کار هارا انجام میده ولی بقیه با پول کاملا برعکس هست و ایشون فقط و فقط با دریافت هزینه به کار های مشتری هاش رسیدگی میکنه در غیر اینصورت اصلا به ایشون مراجعه نباید کرد چون میگه به من مربوط نیست

حکایت این میشه که

قربون بند کیفتم تا پول داری رفیقتم

و زمانی که پیسی بخوری دیگه جواب سلامتم نمیده یا اگرم بده به زور

ببینید دوستان تا با این آقا نشست و برخاست نداشته باشید نمیشناسیدش انشالله که هیچوقت نداشته باشید با چنین افرادی

والا حرف برای گفتن زیاده که چه اتفاقاتی برای من پیش اومد تو این مدت که من چه هزینه هایی را الکی دادم به ایشون سره هیچی

که حالا دیگه نمیخوام از بحث خارج بشم شما خودتون بهتر میدونید تموم حرف و حدیث هایی که میزنه درباره دیگران همش متعلق و شایسته خودش هست نه دیگران

جا داره اینجا بنده مجددا از آقای رضا زارع  عذر خواهی کنم بابت تمام حرف هایی که زدم واقعا از این دو بزرگوار پوزش میخوام

rezazare1234

rezazare1234

مدیریت

• مدیریت کل سایت
    • Member ID: 11
  • 3258 ارسال
  • ورژن phpfox
    3.7.7 پیشتاز
  • نوع نسخه مورد استفاده
    شمسی با دیتابیس فارسی
مقاله نويس

یکی از افتخارات بنده این بوده است ، هیچ کاربری نمیتونید بیارید که برای پشتیبانی و رفع مشکل ازش پول گرفته باشم.

شخصیت و چهره این فرد مشخص است.هیچ وقت ظالم در امان نیست ،

تایپیک قفل - تصمیم نهایی با مجتبی

• M0hamad, donbalambia, absec و 5 فرد دیگر این پست را پسندیده اند

حس خیلی بدیه وقتی میبینم کسی مثل استیو جابز (که نه تنها کمک چندانی به پیشرفت علم کامپیوتر نکرد، بلکه حتی در بسیاری موارد با سیاستهای انحصارطلبانه خودش جلوی پیشرفت بقیه رو هم سد میکرد) تبدیل به اسطوره میشه و در مقابل اسطوره هایی مثل دنیس ریچی (که نمیشه گفت چقدر علم کامپیوتر مدیونشون هست) خیلی زود از یادها میرن!

mojtaba026

mojtaba026

مدیر کل سایت

• مدیریت کل سایت
    • Member ID: 15
  • 229 ارسال
  • ورژن phpfox
    3.7.7 پیشتاز
مقاله نويس

سلام

حرف رو زیاد نمیکنم

من با ایجاد این چنین تاپیک هایی کاملا مخالفم

شما الکی دارین یه شخص رو بزرگش میکنین

من از روز اول گفتم هدف اینا چیه 

ولی باز متاسفانه برخی مدیران و کاربران ما این مطالب رو دنبال میکنن که ما اصلا راضی نیستیم

جناب آقای Adawoh همین که متوجه اشتباهتون شدین واسه ما قابل قبوله و نه تنها شما بلکه هر شخصی بخواد از امکانات این انجمن استفاده کنه میتونه فقط با یه سری محدودیت تو قسمت VIP یعنی تا زمان جلب اعتماد کامل مدیران نمیتونه عضو VIP شه 

هدف ما خدمت به تمام وب مستر هایی هستش که از این اسکریپت استفاده میکنن

این هم به عنوان یه اخطار رسمی به کل مدیران و کاربران عزیز این انجمن

هر کسی بخواد بره دنبال حاشیه اینجا جاش نیست و شدیدا برخورد میشه

• rezazare1234, کیان, donbalambia و 7 فرد دیگر این پست را پسندیده اند

همچنین به امیر بصیر دزد, امیر بصیر مدیر کلوپ, ami, امیر کرایست دزد, امیر بصیر کلاهبردار amir, amir christ بی شرف نیز برچسب خورده است

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی