hit counter script

پرش به

رنگ بک گراند: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
رنگ بدنه: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
طرح: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
پیشتاز 3.8.0 فروشگاه VIP
خوش آمدید به پشتیبانی phpfox
برای اینکه بتوانید از همه ی امکانات انجمن استفاده نمایید باید ابتدا عضو شوید.اگر قبلا عضو شده اید ب وارد سایت شوید.از لینک های زیر برای عضویت یا ورود استفاده نمایید.
ورود به انجمن عضویت در انجمن
تصویر

پلاگین برترین لایک کنندگان امروز

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
6 پاسخ برای این موضوع

lovemoon

lovemoon

Advanced Member

• کاربر عادی
    • Member ID: 442
  • 864 ارسال
  • ورژن phpfox
    3.7.7
  • نوع نسخه مورد استفاده
    پیشتاز
مقاله نويس

سلام

دوستان عزیز در این جا قصد دارم پلاگین برترین لایک کنندگان امروز را به شما معرفی کنم که در هر 24 ساعت تعداد تلیک هر کاربر رو می شماره و در داشبورد سایت برتین لایک کننده در هر 24 ساعت را نشان میده که تعداد قرار گرفتن کاربران نیز قابل تغییر میباشد

قیمت پلاگین 40 هزار تومان

لینک خرید :  برای خرید کلیک کنید

تصاویر این پلاگین

9lws2jpk1nveh6yivixp.jpg

موفق باشید

• rezazare1234, افشین و kingston این پست را پسندیده است

سلام

افشین

افشین

کاربر پیشتاز

• کاربران پیشتاز
    • Member ID: 358
  • 183 ارسال
  • ورژن phpfox
    3.7.7

داش جواد گل کاشتی..

عالی شده ممنونم ازت....

اومدم دیدم تو سایت نصب شده..خیلی عزیزی :rolleyes:

• lovemoon این پست را پسندیده است

عاشق طرز فکر ادما نشید.ادما زیبافکرمیکنن.زیباحرف میزنن...اما....زیبازندگی نمیکنن ..رومن پولانسکی

hasrat

hasrat

Newbie

• کاربر عادی
    • Member ID: 863
  • 6 ارسال

باعث تشویق کاربران برای لایک میشه که یه ایراد در شبکه های اجتماعی تحت phpfox بود  ولی خدایی و انصافا گرونه

rezazare1234

rezazare1234

مدیریت

• مدیریت کل سایت
    • Member ID: 11
  • 3266 ارسال
  • ورژن phpfox
    3.7.7 پیشتاز
  • نوع نسخه مورد استفاده
    شمسی با دیتابیس فارسی
مقاله نويس

روی قیمت کاری ندارم ، چون این حق مسلم برنامه نویس قیمت گذاری کنه.

اما افزونه ی جالبیه  ، فقط اگر بیشترین لایک های دریافتی ماه و یا کلی بهش اضافه کنی خیلی خوب میشه

• absec و افشین این پست را پسندیده است

حس خیلی بدیه وقتی میبینم کسی مثل استیو جابز (که نه تنها کمک چندانی به پیشرفت علم کامپیوتر نکرد، بلکه حتی در بسیاری موارد با سیاستهای انحصارطلبانه خودش جلوی پیشرفت بقیه رو هم سد میکرد) تبدیل به اسطوره میشه و در مقابل اسطوره هایی مثل دنیس ریچی (که نمیشه گفت چقدر علم کامپیوتر مدیونشون هست) خیلی زود از یادها میرن!

hasrat

hasrat

Newbie

• کاربر عادی
  • 6 ارسال

در مورد قیمت حق مسلم برنامه نویس هستش ولی رعایت انصاف شرطه

lovemoon

lovemoon

Advanced Member

• کاربر عادی
    • Member ID: 442
  • 864 ارسال
  • ورژن phpfox
    3.7.7
  • نوع نسخه مورد استفاده
    پیشتاز
مقاله نويس

افزونه برترین ارسال کنندگان روز رو هم طراحی کردم قسمت های که آقای زارع ذکر کردند  به درخواست خریدار افزوده میشه

در مورد قیمت حق مسلم برنامه نویس هستش ولی رعایت انصاف شرطه

من این قیمت رو گذاشتم  چون زیاد تمایلی به فروش افزونه های خودم ندارم دیگه و دارم همشون رو برای سایت خودم طراحی میکنم گفتم بزارم کسی دوست داشت بخره  چون واقعا دیگه برام ثابت شد کاربران  و استفاده کنندگان phpfox هیچ اهمیتی به برنامه نویسی و پلاگین نویس نمیدند و هم چیز رو مجانی میخوان  دارم پنل مدیران سیمرغ رو طراحی میکنم که با دیگر پنل های قبلی کاملا متفاوت  و بهتر هستش و خودم دارم برای سایت خودم مینویسم و با قیمت 90 هزار تومان میزارم اینجا چون تمایلی به فروشش ندارم.

درصورتی که سایت های خارجی و استفاده کنندگان خارجی دارند 5 برابر این پول ها رو میدنو پلاگین میخرند برای اون ها پلاگین بنویسیم ارزش داره چون میدونی وقتت هدر نمیره

• افشین این پست را پسندیده است

سلام

hasrat

hasrat

Newbie

• کاربر عادی
  • 6 ارسال

افزونه برترین ارسال کنندگان روز رو هم طراحی کردم قسمت های که آقای زارع ذکر کردند  به درخواست خریدار افزوده میشه

من این قیمت رو گذاشتم  چون زیاد تمایلی به فروش افزونه های خودم ندارم دیگه و دارم همشون رو برای سایت خودم طراحی میکنم گفتم بزارم کسی دوست داشت بخره  چون واقعا دیگه برام ثابت شد کاربران  و استفاده کنندگان phpfox هیچ اهمیتی به برنامه نویسی و پلاگین نویس نمیدند و هم چیز رو مجانی میخوان  دارم پنل مدیران سیمرغ رو طراحی میکنم که با دیگر پنل های قبلی کاملا متفاوت  و بهتر هستش و خودم دارم برای سایت خودم مینویسم و با قیمت 90 هزار تومان میزارم اینجا چون تمایلی به فروشش ندارم.

درصورتی که سایت های خارجی و استفاده کنندگان خارجی دارند 5 برابر این پول ها رو میدنو پلاگین میخرند برای اون ها پلاگین بنویسیم ارزش داره چون میدونی وقتت هدر نمیره

خب اینم روشیه برای نفروختن و حرص دادن دیگر وب مسترها ولی خارجی ها هم که میگید چنین پولایی برای پلاگین نمیدن که اگه میدادن اسکریپت نال نمیکردن یا قالب ریپ نمیکردن که به یک صدم قیمت واقعی بفروشند.این پلاگین های قیمت بالا فقط تو خود moxi9.com/phpfox هست که اونجا قیمت اسکریپت 249دلارتا346دلاره.در حالی که نال شدش 5دالاری هم داره

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی