hit counter script

پرش به

رنگ بک گراند: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
رنگ بدنه: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
طرح: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
پیشتاز 3.8.0 فروشگاه VIP
خوش آمدید به پشتیبانی phpfox
برای اینکه بتوانید از همه ی امکانات انجمن استفاده نمایید باید ابتدا عضو شوید.اگر قبلا عضو شده اید ب وارد سایت شوید.از لینک های زیر برای عضویت یا ورود استفاده نمایید.
ورود به انجمن عضویت در انجمن
تصویر

شرمساری 1- مطوری - rmatori73 - delnama.net

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
3 پاسخ برای این موضوع

شهاب

شهاب

موسس انجمن

• موسس انجمن
    • Member ID: 1
  • 163 ارسال
  • ورژن phpfox
    3.7.1b2
  • نوع نسخه مورد استفاده
    شمسی با دیتابیس فارسی
مقاله نويس

سلام
اکثرا من به خوبی میشناسید. نیاز به توضیح نیست
من همیشه با جو و تنش مخالف بودم ، و به تمام کاربرانم گوش زد کردم ، با هرگونه صحبت در مورد سایت های پشتیبانی phpfox برخورد خواهد شد. که در این مورد برخوردهای لازم انجام شد و کاربرانی هشدار دریافت کردند.
یکی از اصول حرفه ای گری حفظ کپی رایت است ، که این مورد در قوانین سایت گجانده شده است .
متاسفانه شاهد جریاناتی متضاد با اصول حرفه ای گری بودیم
آموزش های که در این سایت توسط کاربران ما گذاشته می شود بدون درج لینک منبع منتشر می شود.
قالب هایی که طراحان ما برای آن وقت گذاشته اند به راحتی به فروش گذاشته می شود.
افزونه هایی که به صورت کاملا اختصاصی طراحی شده است ، به فروش گذاشته می شود.
اصل کار ما تبدیل ایده به واقعیت است . و این موضوع را با انتشار ، نسخه شمسی 3.7.3 – آپارات – هوادار- حاظری – حالت امروز من -افزایش بازدید و..... اثبات کردیم.
متاسفانه همیشه افرادی هستن که میخواهند با زحمات دیگران پول به جیب بزنن . این بار هم یه کاربری با اسم مطوری که قالبه های طراحان ما و افزونه های رایگان ما و همینطور افزونه آپارات کمپ رو با قیمت بالا به فروش گذاشته است

شات  مکالمه مطوری در حال فروش قالب  طراحان ما   و افزونه های هوادار - افزایش بازدید و دریافت امنیاز رندوم ....

همینطور افزونه مرکز بازی (شهر بازی) که در پی اچ پی کمپ رفع باگ شده....

1.jpg

4444444.jpg

2dbe4a2db11675c81.jpg

نمونه ای از کپی برداری از آموزش های سایت

منبع اصلی :

6666.jpg

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

654321.jpg

همونطور که میبینین این آقا بدون حق کپی رایت و نام بردن از منبع آموزش هارو کپی کرده .

فایل های پیوستی

• فایل پیوستی  1.jpg   112.45K   3 تعداد دریافت ها
  • فایل پیوستی  4444444.JPG   81.25K   3 تعداد دریافت ها

• rezazare1234, ᴀᴀʀᴇɴ﹟, ☞ℋ ℰ Ⓢ ₳ ℳヅ و 5 فرد دیگر این پست را پسندیده اند

ᴀᴀʀᴇɴ﹟

ᴀᴀʀᴇɴ﹟

مدیر تیم طراحی

• تیم طراحی
    • Member ID: 17
  • 383 ارسال
مقاله نويس

من به صورت کامل با ایشون آشنایی دارم و کلیه صحبتام بر اساس مدرک هستش و توی یاهوم هستش و اگه نیاز باشه عکس میگیرم و میزارم

داستان هایی با ایشون داشتم که نیازی نمیبینم بگم و فقط یه مورد بود که خلاصه میگم !

همونطور که میدونین من یه قالب رو مدتها پیش طارحی و واسه فروش گذاشته بودم ! یه روز یکی از خریدارام پیامی داد با این مضمون :

رسول جان matori73 داره قالبت رو به 80 هــــــزار تومن میفروشه

اینم متن پیامش که واسم فرستاده :

قالب سایت من، البته ساده و بدون تغییرات و پشتیبانی ...

(تغییرات سلیقه ای هستن و میتونید مطابق سلیقه خودتون استایل رو ویرایش کنید)
(قالب بی نقص و تست شده هست)

با قیمت مقطوع 80.000 تومان ...
اگر خواستید، اطلاع بدید ؟؟؟

من به ایشون که قبلا هم گفته بودن که آدم حلال خوری هستن و پایه منبر و تو مسجد بزرگ شدن ، پیام دادم و ایشون هم تکذیب نکردن و گفتن که :

آره میخواستم بفروشم و زمانی بوده که سایتم خوابیده بوده و نمیخواستم راهش بندازم ، تازه اگه میفروختم ، تصمیم داشتم پول تو رو هم جدا از اون بدم ×××

خلاصه نمیدونم قالب من رو فروخت یا که نه ! کاری کرد یا که نه ، پولی هم به دست من نرسید !

ولی چند روز پیش با یه سایتی برخورد کردم که قالب من روش بود ، ولی طرف هرکاری کردم نگف که از کی گرفته ، ولی این بنده خدا آدمی بود که به فکر آخرتش بود و نصف پول قالب رو داد ، اونم بخاطر اینکه وضعیت مالیش خوب نبود راضی شدم !

خلاصه اینکه ، ایشون رو بهتر بشناسین! این یه نمونه از کارایی بود که دیدم از ایشون !

ببخشید زیاد صحبت کردم

• ☞ℋ ℰ Ⓢ ₳ ℳヅ, کیان, moochjoon و 3 فرد دیگر این پست را پسندیده اند

rezazare1234

rezazare1234

مدیریت

• مدیریت کل سایت
    • Member ID: 11
  • 3257 ارسال
  • ورژن phpfox
    3.7.7 پیشتاز
  • نوع نسخه مورد استفاده
    شمسی با دیتابیس فارسی
مقاله نويس

حرف از  این اقا شد ، خوبه منم افشاگری  کنم ، البته  افرادی همین الان درسایت ........... مدیر هستند که  بخوام تک تک مطالب بزارم..

قبلا یک باگ ساده در بخش صفحات  وجود داشت ، که بلوک 3 به زیر   صفحه میرفت ، مشکلی که با ویرایش یکی از فایل های pages  حل میشد

من وقت نکردم برم ببینم قضیه چیه به مطوری پیغام دادم گفت ،بچه ها میگن حلش کردی قضیه چی بوده

این وسطم خودمون به ندونستن زدیم

این پسر بچه ، برای تغییر 1 خط css ببینین چقدر دروغ می بافه ، تا از  ملت پول بچاپه

حالا بماند  تمام اموزش هایی که من اینجا میزارم فرداش همون اموزش بدون  کوچک ترین تغییر در phpfoxclub قرار میگیره

490d7b457629.jpg

به هر حال  توقعی نباید ازین ادما داشته باشیم ،  اینا با یه شکلات حاظرن خانواده خودشون بفروشن

کافیه یه افزونه  دیگه بنویسیم ، حاظره اکبر و امیر و روی هم بفروشه تا اون افزونه به دست بیاره

همین الان برین تو سایتش www.delnama.net  می بینین  اموزش های کمپ از  حرف دل گرفته تا این  افزونه  ، گذاشته تو سایتش

دقت کنین این اقا کلاشه ، با نام امام حسین و پروفایل مذهبی میاد سمت شما ، تا اطلعات و افزونه های شما رو به دست بیاره ،

شما پروفایلش در سایت کمپ ببینین ، متوجه میشید

هشدار : بارها دیده شده کاربران نا آگاه  دسترسیشون به کسانی همچون matori 73   و sam  داده اند.

من حاظرم قسم بخورم این اقایون  وارد  هاست   شما  بشن  قالب و تمام چیزایی که در هاستون هست بر میدارن

تا حالا به هوای کمک کردن  ، چندین قالب که رسول و علیرضا طراحی کرده بودن از هاست کاربرا  برداشته

حواستون جمع کنین ..........

• ᴀᴀʀᴇɴ﹟, ☞ℋ ℰ Ⓢ ₳ ℳヅ, moochjoon و 2 فرد دیگر این پست را پسندیده اند

حس خیلی بدیه وقتی میبینم کسی مثل استیو جابز (که نه تنها کمک چندانی به پیشرفت علم کامپیوتر نکرد، بلکه حتی در بسیاری موارد با سیاستهای انحصارطلبانه خودش جلوی پیشرفت بقیه رو هم سد میکرد) تبدیل به اسطوره میشه و در مقابل اسطوره هایی مثل دنیس ریچی (که نمیشه گفت چقدر علم کامپیوتر مدیونشون هست) خیلی زود از یادها میرن!

☞ℋ ℰ Ⓢ ₳ ℳヅ

☞ℋ ℰ Ⓢ ₳ ℳヅ

Advanced Member

• کاربر عادی
    • Member ID: 21
  • 203 ارسال
  • ورژن phpfox
    3.7.5 پیشتاز

هههههههه

اینا ههیچ کدومشون درست نیستن خبر دار باشید

این آقا حتی به گروه خودشم خیانت میکنه داشته باشید

http://foxiran.com/user/488-sam20s/