hit counter script

پرش به

رنگ بک گراند: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
رنگ بدنه: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
طرح: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
پیشتاز 3.8.0 فروشگاه VIP
خوش آمدید به پشتیبانی phpfox
برای اینکه بتوانید از همه ی امکانات انجمن استفاده نمایید باید ابتدا عضو شوید.اگر قبلا عضو شده اید ب وارد سایت شوید.از لینک های زیر برای عضویت یا ورود استفاده نمایید.
ورود به انجمن عضویت در انجمن
تصویر

درخواست قالب

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
6 پاسخ برای این موضوع

parsaamn

parsaamn

کاربر پیشتاز

• کاربران پیشتاز
    • Member ID: 1061
  • 21 ارسال

سلام به دوستان عزیز موضوع سایت بنده هستش جامعه مجازی تجار و بازرگانان می خواستم منو راهنمایی کنید با توجه به موضوع سایت چه قالب و یا اسکریپتی مناسب سایت می تونه باشه در حال حاضر از یه نسخه نال شده با یه قابل معمولی استفاده می کنم ولی می خوام توسعش بدم لطفا منو راهنمایی کنید با تشکر

absec

absec

Advanced Member

• پاسخگو و راهنما
    • Member ID: 334
  • 626 ارسال
  • نوع نسخه مورد استفاده
    دیتابیس بدون تغییرات
مقاله نويس

سلام

نسخه که اینجا آماده داره که بهترین نسخه موجود در ایران هست

برای قالب هم طراح داریم که اگر سفارش داشتید میتونید بهش سفارش بدید براتون مینویسن

قالبهای زیادی هم در اینجا موجود هست بخش قالبها نگاه کنید شاید راضی بودید ازشون

• MicroPix و memare-ahvaz این پست را پسندیده است
خلوتی ساده وبی الایش

سفره اش پهن ، طعامش همه عشق

با وضو وارد شو،

رکعتی عشق بخوان

لقمه ای بی نمک از سادگی ام را بچشان

به خدای دل خویش

حرمت سفره نگهدار و برو

به سلامت ، خیر پیش...

میزبانی با اطمینان مشتری مداری + سرعت و امنیت بالا با میزبان انلاین:

2fnj3uqinje2w07ed119.gif

rezazare1234

rezazare1234

مدیریت

• مدیریت کل سایت
    • Member ID: 11
  • 3256 ارسال
  • ورژن phpfox
    3.7.7 پیشتاز
  • نوع نسخه مورد استفاده
    شمسی با دیتابیس فارسی
مقاله نويس

سلام به دوستان عزیز موضوع سایت بنده هستش جامعه مجازی تجار و بازرگانان می خواستم منو راهنمایی کنید با توجه به موضوع سایت چه قالب و یا اسکریپتی مناسب سایت می تونه باشه در حال حاضر از یه نسخه نال شده با یه قابل معمولی استفاده می کنم ولی می خوام توسعش بدم لطفا منو راهنمایی کنید با تشکر

فاکس این قابلیت را دارد

و بنده شاهد این بودم که دیگر اصناف این اسکریپت را مطابق با شغل خود بهره برداری نموده اند ، علت این هم که میگم خوب است ، چون  فاکس کاربر محور است و شغل شما هم مشتری محور ، که به نظرم تعامل خوبی در این مورد دارد.

• memare-ahvaz, loxface, چای ریز نوکراتم آٔقاجان و 1 فرد دیگر این پست را پسندیده اند

حس خیلی بدیه وقتی میبینم کسی مثل استیو جابز (که نه تنها کمک چندانی به پیشرفت علم کامپیوتر نکرد، بلکه حتی در بسیاری موارد با سیاستهای انحصارطلبانه خودش جلوی پیشرفت بقیه رو هم سد میکرد) تبدیل به اسطوره میشه و در مقابل اسطوره هایی مثل دنیس ریچی (که نمیشه گفت چقدر علم کامپیوتر مدیونشون هست) خیلی زود از یادها میرن!

parsaamn

parsaamn

کاربر پیشتاز

• کاربران پیشتاز
  • 21 ارسال

ممنونم آقا رضا سرعت لود اسکریپت دیتابیس  فارسی بهتره یا انگلیسی بعد این اسکریپتی که برای فروش قرار دادین لایسنس داره یا بدون لایسنسه یعنی میشه رو هر دامینی نصب کرد یا نه؟ از تو قالبهای سایت شما کدوم قالب رو پیشنهاد می کنین برای ما؟ مرسی

rezazare1234

rezazare1234

مدیریت

• مدیریت کل سایت
  • 3256 ارسال
  • ورژن phpfox
    3.7.7 پیشتاز
  • نوع نسخه مورد استفاده
    شمسی با دیتابیس فارسی
مقاله نويس

ممنونم آقا رضا سرعت لود اسکریپت دیتابیس  فارسی بهتره یا انگلیسی بعد این اسکریپتی که برای فروش قرار دادین لایسنس داره یا بدون لایسنسه یعنی میشه رو هر دامینی نصب کرد یا نه؟ از تو قالبهای سایت شما کدوم قالب رو پیشنهاد می کنین برای ما؟ مرسی

سلام علیکم /بنده خودم از دیتابیس فارسی استفاده میکنم . و طبق تحقفیقاتی که تو یان چند سال داشتم  دیتاببیس فارسی خیلی بهتر است.

نسخه روی دامنه های مختلف نصب میشه ، اما اگر در آینده دامنه ی جدید اضافه کردید ، پس از اینکه مشخص شد ، دامنه به نام شماست ، دامنه جدید اضافه میشه.

قالب ، بستگی به سلیقه افراد داره ، ما تمام قالبها رو در دمو قرار دادیم ، اما اخرین قالب ما قالب آذر هست ، که صفحه ورودی و رنگ بندی آن متفاوت تر از بقیه هست ، باز هم انتخاب با شماست و سلایق متفاوت

حس خیلی بدیه وقتی میبینم کسی مثل استیو جابز (که نه تنها کمک چندانی به پیشرفت علم کامپیوتر نکرد، بلکه حتی در بسیاری موارد با سیاستهای انحصارطلبانه خودش جلوی پیشرفت بقیه رو هم سد میکرد) تبدیل به اسطوره میشه و در مقابل اسطوره هایی مثل دنیس ریچی (که نمیشه گفت چقدر علم کامپیوتر مدیونشون هست) خیلی زود از یادها میرن!

parsaamn

parsaamn

کاربر پیشتاز

• کاربران پیشتاز
  • 21 ارسال

شما خودتون کدوم بسته رو به من پیشنهاد میدین من دمو ورژن 3.8.0 رو دیدم تو پیشفرض خانه نصف اسم کاربر می ره زیر عکس کاربر این درست میشه زمان نصب یا خیر ویا نقل قول افتاده رو پسندیدم. بعد بسته دیتابیس فارسی 45 تومنی شامل گزینه های راهنمای سایت و ارسال متن خبری میشه یا نه ؟ مذرسی از راهنمائیتون 

rezazare1234

rezazare1234

مدیریت

• مدیریت کل سایت
  • 3256 ارسال
  • ورژن phpfox
    3.7.7 پیشتاز
  • نوع نسخه مورد استفاده
    شمسی با دیتابیس فارسی
مقاله نويس

پلاگین متن خبری به طور مجزا هست

من اون تایپیک قرار دادم میتونین بررسی کنید

متاسفانه به علت مشغله زیاد وقت نشد ورژن جدید روی دمو  نصب کنیم

برای همین اگر در قالب مشکلیم ببینین حل میشه

• kingston این پست را پسندیده است

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی