hit counter script

پرش به

رنگ بک گراند: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
رنگ بدنه: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
طرح: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
پیشتاز 3.8.0 فروشگاه VIP
خوش آمدید به پشتیبانی phpfox
برای اینکه بتوانید از همه ی امکانات انجمن استفاده نمایید باید ابتدا عضو شوید.اگر قبلا عضو شده اید ب وارد سایت شوید.از لینک های زیر برای عضویت یا ورود استفاده نمایید.
ورود به انجمن عضویت در انجمن
تصویر

درخواست آموزش تنظيم قيمت در فروشگاه

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
9 پاسخ برای این موضوع

mt2

mt2

کاربر پیشتاز

• کاربران پیشتاز
    • Member ID: 702
  • 345 ارسال
  • ورژن phpfox
    3.7.7
  • نوع نسخه مورد استفاده
    شمسي با ديتابيس فارسي

درود

دوستان من در فروشگاه سايت وقتی قيمت ميزنم 2 تا صفر بيشتر ميزنه و هركاري كردم به ريال و يا تومان نشد چه كنم اون 2 تا صفر حذف بشه

الان تصوير زير 4 هزار تومان زدم كه 2 صفر بيشتر ميزنه

فایل های پیوستی

• فایل پیوستی  123453647.PNG   803bytes   0 تعداد دریافت ها

• loxface و ahvaz.omid@yahoo.com این پست را پسندیده است

rezazare1234

rezazare1234

مدیریت

• مدیریت کل سایت
    • Member ID: 11
  • 3257 ارسال
  • ورژن phpfox
    3.7.7 پیشتاز
  • نوع نسخه مورد استفاده
    شمسی با دیتابیس فارسی
مقاله نويس

درود

دوستان من در فروشگاه سايت وقتی قيمت ميزنم 2 تا صفر بيشتر ميزنه و هركاري كردم به ريال و يا تومان نشد چه كنم اون 2 تا صفر حذف بشه

بخس مدیریت ارز  به ادرس  زیر

پنل مدیریت ------> ابزار ------> پولی

اون عبارت  usd  میتونید ازینجا ترجمه کنید

برای این صفر ، راحت ترین کار اینه ، شما در گذاشتن  صفر ها ، همیشه 2 تا رو در نظر بگیری یعنی اگر خواستید بزنید 10000   شما  100  بزارید.

• LOBA, kingston و ahvaz.omid@yahoo.com این پست را پسندیده است

حس خیلی بدیه وقتی میبینم کسی مثل استیو جابز (که نه تنها کمک چندانی به پیشرفت علم کامپیوتر نکرد، بلکه حتی در بسیاری موارد با سیاستهای انحصارطلبانه خودش جلوی پیشرفت بقیه رو هم سد میکرد) تبدیل به اسطوره میشه و در مقابل اسطوره هایی مثل دنیس ریچی (که نمیشه گفت چقدر علم کامپیوتر مدیونشون هست) خیلی زود از یادها میرن!

LOBA

LOBA

Advanced Member

• کاربر عادی
    • Member ID: 849
  • 67 ارسال
  • ورژن phpfox
    3.8
مقاله نويس

اینم روشیه ولی درکل کمی برای کاربر کیج کننده هست

• loxface این پست را پسندیده است

rezazare1234

rezazare1234

مدیریت

• مدیریت کل سایت
  • 3257 ارسال
  • ورژن phpfox
    3.7.7 پیشتاز
  • نوع نسخه مورد استفاده
    شمسی با دیتابیس فارسی
مقاله نويس

اینم روشیه ولی درکل کمی برای کاربر کیج کننده هست

فکر کنم تنظیمات خاصی در این مورد باشه.

بررسی میکنم و موردی بود اینجا میزارم

• loxface این پست را پسندیده است

حس خیلی بدیه وقتی میبینم کسی مثل استیو جابز (که نه تنها کمک چندانی به پیشرفت علم کامپیوتر نکرد، بلکه حتی در بسیاری موارد با سیاستهای انحصارطلبانه خودش جلوی پیشرفت بقیه رو هم سد میکرد) تبدیل به اسطوره میشه و در مقابل اسطوره هایی مثل دنیس ریچی (که نمیشه گفت چقدر علم کامپیوتر مدیونشون هست) خیلی زود از یادها میرن!

LOBA

LOBA

Advanced Member

• کاربر عادی
  • 67 ارسال
  • ورژن phpfox
    3.8
مقاله نويس

آقا رضا اگه بتونبد یک فروشگاهی که دارای درگاه  پرداخت هم هست رو برای phpfox  پیدا و معرفی کنید خیلی حال میده.

قبلا یک فروشگاه بود که کاملا انگلیسی بود و کالا رو بصورت حراجی میتونستی بفروشی و درگاه هم داشت ولی با اینکه ترجمه کردم ولی مشکلش این بود که کالارو با تاریخ شمسی جهت فروش ثبت میکردی ولی با تاریخ عربی ظاهر میده . باعث میشد درگاه بخاطر عدم وجود تاریخ مشخص خودکار از کار بفته که منم پاک کردم .

ولی اگر دوستان  فروشگاه خوبی برای این قسمت از اسکریپت سراغ دارن معرفی کنن

LOBA

LOBA

Advanced Member

• کاربر عادی
  • 67 ارسال
  • ورژن phpfox
    3.8
مقاله نويس

سلام بر آقا رضا .

عزیزجتن یک فروشگاه فوق خرفه ای به زبان انگلیسی پیدا کردم براتون لینگش رو  پ خ کردم بررسی کنید  صلاح بود برا دوستان قرار بدید

LOBA

LOBA

Advanced Member

• کاربر عادی
  • 67 ارسال
  • ورژن phpfox
    3.8
مقاله نويس

بخس مدیریت ارز  به ادرس  زیر

پنل مدیریت ------> ابزار ------> پولی

اون عبارت  usd  میتونید ازینجا ترجمه کنید

برای این صفر ، راحت ترین کار اینه ، شما در گذاشتن  صفر ها ، همیشه 2 تا رو در نظر بگیری یعنی اگر خواستید بزنید 10000   شما  100  بزارید.

درود

متاسفانه منم همین مشکل رو دارم .  البته روش آقا رضا رو هم امتحان کردم در زمان اتصال به درگاه جواب نمیده چون قیمت رو بعد از اون دوتا صفر اول شروع میکنه به محاسبه کردن .

کسی میدونه اون دوتا صفر اولی رو چطور میشه حذف کرد که در زمان اتصال به درگاه مشکل ایجاد نکنه؟

• loxface و ahvaz.omid@yahoo.com این پست را پسندیده است

rezazare1234

rezazare1234

مدیریت

• مدیریت کل سایت
  • 3257 ارسال
  • ورژن phpfox
    3.7.7 پیشتاز
  • نوع نسخه مورد استفاده
    شمسی با دیتابیس فارسی
مقاله نويس

من دقیقا  نمیدونم چون خودم درگاه ندارم.

نمیتونم تست کنم.اما احتمالات میگم تست کنید

module\marketplace\template\default\controller\index.html.php
return '0.00';

این کد بالا پیدا کنید.

و صفرهارو بردارید و به صورت زیر بنویسید

return '';

و  اگر کار نکرد این یکی

module\marketplace\template\default\block\sponsored.html.php

{if $aListing.price == '0.00'}

خط بالا پیدا و صفرارور بردارید

به شکل زیر

{if $aListing.price == ''}

برای  هر بار  باید کش پاک کنید.

• LOBA و kingston این پست را پسندیده است

LOBA

LOBA

Advanced Member

• کاربر عادی
  • 67 ارسال
  • ورژن phpfox
    3.8
مقاله نويس

من دقیقا  نمیدونم چون خودم درگاه ندارم.

نمیتونم تست کنم.اما احتمالات میگم تست کنید

module\marketplace\template\default\controller\index.html.php
return '0.00';

این کد بالا پیدا کنید.

و صفرهارو بردارید و به صورت زیر بنویسید

return '';

و  اگر کار نکرد این یکی

module\marketplace\template\default\block\sponsored.html.php

{if $aListing.price == '0.00'}

خط بالا پیدا و صفرارور بردارید

به شکل زیر

{if $aListing.price == ''}

برای  هر بار  باید کش پاک کنید.

سلام یک دنیا ممنون از آقا رضای عزیز

طبق توضیحات ذکر شده انجام دادم  در آدرس اولی چیزی با این عنوان پیدا نکردم  ولی  {if $aListing.price == '0.00'}  بود که همانند آدرس دوم اصلاح کردم 

ولی متاسفانه هیچ تاثیری در نوع نمایش به جا نذاشت. و باز هم همانند قبل  دوتا صفر بیشتر نشون میده یعنی 4000 تومان را 4000.00 نشون میده  دضمن نیازی به داشتن درگاه نیست چون مشکل الان نوع نمایش در درج قیمت هست که دو تا صفر بیشتر نشون میده

البته آقا رضا یه نگاهی به این  متن بندازید شاید پیزی دستگیرتون شد  در آدرس   module\marketplace\template\default\controller\add.html.php    متن زیر رو پیدا کنید 

<input type="text" name="val[price]" value="{value type='input' id='price'}" id="price"   اگر در این متن قسمت value="{value type='input' id='price'} برداشته بشه در قسمت  ساختن جنس یعنی زمانی که یک محصول میخواهید اضافه کنید در داخل اون کادری که میخواهید قیمت رو ثبت کنید  عدد 0.00 نشون داده نمیشه یعنی این صفر ها از نمایش در داخل کادر حذف میشن ولی باز هم در زمانی که کالا ساخته شد و قیمت اصلی ثبت شد و نگارش کالا تائید شد دوباره در زمان نشون دادن قیمت به کاربران دوتا صر اضافه نشون داده میشه

حالا منظورم اینه که شما هرچی که باشه بهتر از ما با محیط نرم افزاری و برنامه نویسی phpfox آشنا هستید یاد از این متن چیزی دستگیرتون بشه

داداش رضا اینو حل کنی باور کن یه مشکل اساسی رو حل کردی

LOBA

LOBA

Advanced Member

• کاربر عادی
  • 67 ارسال
  • ورژن phpfox
    3.8
مقاله نويس

آقا بالاخره بعد از کلی بی خوابی و هزاران آزمون و خطلا و با راهنمائی های آقا رضای عزیز که همیشه با راهنمائی هاشون دلگرمی داددن تونستم این مشکل 0.00 رو برای همیشه پیدا کنم.

و در همینجا همین موفقیت رو تقدیم برادر عزیزم آقا رضا میکنم

و اما آموزش:

از داخل هاست وارد پوشه marketplace میشید و از اولین پوشه تا آخرین پوشه تک به تک همه رو با edit  باز میکنید و ctrl+F  رو میزنید و این اعداد رو پیدا میکنید 0.00  سپس اونارو پاک میکنید معمولا به این شکل هستند "0.00"  که میکنید ""

حالا مرحله بعدی میرید به این آدرس:

module/marketplace/include/component/block/price.class.php

و این متن رو پیدا میکنید در آخر های صفحه

($aListing['price'],2 )  و و بجای 2 عدد  0 وارد میکنید  یعنی میشه این ($aListing['price'],0 )

سپس میرید به این آدرس:

marketplace/template/default/controller/index.html.php

این متن رو پیدا میکنید : 

{$aListing.price|number_format:2}  و بجای 2 عدد  0 وارد میکنید  یعنی میشه این  {$aListing.price|number_format:0}

حالا کش رو پاک کنید  استفاده کنید ( این آموزش در هیچ سایتی توسط هیچ کسی درج نشده فقط در این سایت)

برای سلامتی آقا امام زمان یک صلوات هدیه کنید و تمام

موفق باشید

• rezazare1234, kingston, ahvaz.omid@yahoo.com و 1 فرد دیگر این پست را پسندیده اند

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی