hit counter script

پرش به

رنگ بک گراند: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
رنگ بدنه: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
طرح: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
پیشتاز 3.8.0 فروشگاه VIP
خوش آمدید به پشتیبانی phpfox
برای اینکه بتوانید از همه ی امکانات انجمن استفاده نمایید باید ابتدا عضو شوید.اگر قبلا عضو شده اید ب وارد سایت شوید.از لینک های زیر برای عضویت یا ورود استفاده نمایید.
ورود به انجمن عضویت در انجمن
تصویر

بهبود عملکرد پی اچ پی کمپ

بهبود عملکرد پی اچ پی کمپ افزایش رتبه

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
6 پاسخ برای این موضوع

Mx13

Mx13

Member

• کاربر عادی
    • Member ID: 100
  • 14 ارسال
  • ورژن phpfox
    3.7.3
  • نوع نسخه مورد استفاده
    شمسی

سلام خدمت دوستان گلم 

من چند پیشنهاد دارم می خواسم بیان کنم میشه گفت همشون هم اگر  کمکی بخواید من انجام میدم

1-نکته اول در رابطه با انیجا از نظر من رتبه و سئو اینجا کم هست و مشکلاتی دارا هستش

2-قالب انجمن خشک و مقداری ادم رو اذیت می کنه باید عوض بشه

3-اضافه شدن بخش بلاگ یا همون سایت انجا برای اطلاع رسانی ها و موارد خاص دیگر

4- تشکیل رسمی گروه طراحی و برنامه نویسی اینجا بهطور رسمی و بین المللی ک در خخارج هم قادر به فعالیت باشیم و از نظر من انی مورد رو با لایسنس gnu پیش بببریم

5-در سطوح وسیع تر و بین المللی کار بشه

6- راه اندازی قسمت پشتیبانی به صورت تیکت( رد شدش کلا)

7- راه اندازی هاستینگ بهینه شده برای پی اچ پی فاکس

8- تشکیل گروهی برای ایجاد اسکریپتی نو و بهینه و متفاوت از تمام اسکریپت های جامعه مجاری

و چند پیشنهاد دیگ دارم

در کل بیشتر انها مهمن ولی مهم ترینشون الان پیشرفت رتبه انجمن و افزایش سئو هست ک از دیگر سایت ها جلو بزنیم

و میشه گفت دیگ از سایت هایی ک دارن پول مردم رو می خورن جلو بزنیم و مردم رو آگاه کنیم

حالا در کل پیشنهادات خاصی هم هست  ک در کل از نظر من کلا همشون رایگان و تحت لایسنس gnu باشند

در تمام موارد بالا و موارد دیگر من قادر به کمک کردن هسم

با تشکر از دوستان و مدیریت انجمن

• rezazare1234 و absec این پست را پسندیده است

rezazare1234

rezazare1234

مدیریت

• مدیریت کل سایت
    • Member ID: 11
  • 3258 ارسال
  • ورژن phpfox
    3.7.7 پیشتاز
  • نوع نسخه مورد استفاده
    شمسی با دیتابیس فارسی
مقاله نويس

6- راه اندازی قسمت پشتیبانی به صورت تیکت

این مورد  فکر نکنم خوب باشه

چون  ارسال تیکت ، اصولا فقط یک ارسال کننده داره و یک دریافت کننده !

حالا اگر این دریافت کننده جوابی برای مشکل نداشته باشه ، اون شخص دیگه نمیتونه جوابشو بگیره

درضمن محیط تیکت  جوریه فقط کسی که مشکل داشته  میتونه تیکت ببینه  ، نه تمام اعضاء !

کلا با تیکت مخالفم :wub:

• ☞ℋ ℰ Ⓢ ₳ ℳヅ, کیان و Mx13 این پست را پسندیده است

حس خیلی بدیه وقتی میبینم کسی مثل استیو جابز (که نه تنها کمک چندانی به پیشرفت علم کامپیوتر نکرد، بلکه حتی در بسیاری موارد با سیاستهای انحصارطلبانه خودش جلوی پیشرفت بقیه رو هم سد میکرد) تبدیل به اسطوره میشه و در مقابل اسطوره هایی مثل دنیس ریچی (که نمیشه گفت چقدر علم کامپیوتر مدیونشون هست) خیلی زود از یادها میرن!

☞ℋ ℰ Ⓢ ₳ ℳヅ

☞ℋ ℰ Ⓢ ₳ ℳヅ

Advanced Member

• کاربر عادی
    • Member ID: 21
  • 203 ارسال
  • ورژن phpfox
    3.7.5 پیشتاز

باتشکر از شما :

سیستم تیکتینگ اصلا به صرفه نیست - انجمن خیلی بهتر از تیکت دادن هست -یک نفر میپرسه یه  دو نفری هم استفاده میکنند -

همین سیستم تیکت هم باعث میشه که سئو و کلمات کلیدی پیشرفت چندانی نداشته باشند --پس کلا برای سایت هایی از این قبیل تیکتینگ پیشنهاد نمیشه

خرسندیم که چند نفری عضون تو سایت که در سطح بین المللی کار کردند و احساس میکنم که base بین المللی شدن رو داره کمپ .

یه چیز دیگه اینکه اعتبار سایت مهمه نه چیز دیگه هرکی  نیت کار اینجا رو بدونه 100% طرفدار اینجا میشه همین  مقدار کاربر باشه ولی سر همه طرفدارا بالا باشه به نظرم مهم ترین رکن کار هست .

(اینجا هیچ یک از دوستان نمیتونن ببین که مشکلی بی جواب میمونه من به شخصه درک کردم)

یاحق

• کیان و absec این پست را پسندیده است

تاصوت و پیوند جهان بود علی بود تانقش زمین بود و زمان بود علی بود

--------

وااااای از هـــــــوس

Mx13

Mx13

Member

• کاربر عادی
  • 14 ارسال
  • ورژن phpfox
    3.7.3
  • نوع نسخه مورد استفاده
    شمسی

این مورد  فکر نکنم خوب باشه

چون  ارسال تیکت ، اصولا فقط یک ارسال کننده داره و یک دریافت کننده !

حالا اگر این دریافت کننده جوابی برای مشکل نداشته باشه ، اون شخص دیگه نمیتونه جوابشو بگیره

درضمن محیط تیکت  جوریه فقط کسی که مشکل داشته  میتونه تیکت ببینه  ، نه تمام اعضاء !

کلا با تیکت مخالفم :wub:

نظر جالبی هستش ممنون با نظرت موافقم!

Mx13

Mx13

Member

• کاربر عادی
  • 14 ارسال
  • ورژن phpfox
    3.7.3
  • نوع نسخه مورد استفاده
    شمسی

باتشکر از شما :

سیستم تیکتینگ اصلا به صرفه نیست - انجمن خیلی بهتر از تیکت دادن هست -یک نفر میپرسه یه  دو نفری هم استفاده میکنند -

همین سیستم تیکت هم باعث میشه که سئو و کلمات کلیدی پیشرفت چندانی نداشته باشند --پس کلا برای سایت هایی از این قبیل تیکتینگ پیشنهاد نمیشه

خرسندیم که چند نفری عضون تو سایت که در سطح بین المللی کار کردند و احساس میکنم که base بین المللی شدن رو داره کمپ .

یه چیز دیگه اینکه اعتبار سایت مهمه نه چیز دیگه هرکی  نیت کار اینجا رو بدونه 100% طرفدار اینجا میشه همین  مقدار کاربر باشه ولی سر همه طرفدارا بالا باشه به نظرم مهم ترین رکن کار هست .

(اینجا هیچ یک از دوستان نمیتونن ببین که مشکلی بی جواب میمونه من به شخصه درک کردم)

یاحق

سلام با تشکر قبول دارم ک تیکت جواب گو نیس و حرفتون رو قبول کردم 

سئو ربطی به تیکت نداشت و شما ربطش دادی

و در مورد دوستانی ک میان انیجا من دوست دارم رتبه اینجا و به اون چیی ک لایقش هست برسه حالا اگر خواتسید ک فبها نخواستیدم ک هیچی دیگ

در مورد قسمت اخر هم در مورد مشکل مطمئنن همین جوری هستش  

با تشکر از دوست گلم

☞ℋ ℰ Ⓢ ₳ ℳヅ

☞ℋ ℰ Ⓢ ₳ ℳヅ

Advanced Member

• کاربر عادی
    • Member ID: 21
  • 203 ارسال
  • ورژن phpfox
    3.7.5 پیشتاز

نه دوست من البته که ربط بزرگی داره

وقتی کاربری تو انجمن پست نده چطوری کلمه کلیدی ایجاد شه ؟

تاصوت و پیوند جهان بود علی بود تانقش زمین بود و زمان بود علی بود

--------

وااااای از هـــــــوس

rezazare1234

rezazare1234

مدیریت

• مدیریت کل سایت
    • Member ID: 11
  • 3258 ارسال
  • ورژن phpfox
    3.7.7 پیشتاز
  • نوع نسخه مورد استفاده
    شمسی با دیتابیس فارسی
مقاله نويس

سلام با تشکر قبول دارم ک تیکت جواب گو نیس و حرفتون رو قبول کردم 

سئو ربطی به تیکت نداشت و شما ربطش دادی

و در مورد دوستانی ک میان انیجا من دوست دارم رتبه اینجا و به اون چیی ک لایقش هست برسه حالا اگر خواتسید ک فبها نخواستیدم ک هیچی دیگ

در مورد قسمت اخر هم در مورد مشکل مطمئنن همین جوری هستش  

با تشکر از دوست گلم

max13  عزیز  ، حرف خواستن و نخواستن ما نیست

الان ما فقط داریم نظر میدیم 

همین نقد و بررسی هاست که  باعث ایده نو میشه

پس اگر مثلا من گفتم این خوب نیست ، کلا نظرشخصی  خودم  گفت ، این دلیل بر این نیست مدیریت سایت هم ، همنظر با من باشه

تصمیم گیری اصلی مدیریت میکنه

فعلا همه ما  ناقد و نظردهنده هستیم

جمع بندی کلی با مدیریت سایت هست  ، که شاید با نظر شما موافق باشند :wub:

پ ن :  تعداد نظر مثبتی که شما می توانید بدهید برای امروز به پایان رسیده است

• tyaman و Mx13 این پست را پسندیده است

حس خیلی بدیه وقتی میبینم کسی مثل استیو جابز (که نه تنها کمک چندانی به پیشرفت علم کامپیوتر نکرد، بلکه حتی در بسیاری موارد با سیاستهای انحصارطلبانه خودش جلوی پیشرفت بقیه رو هم سد میکرد) تبدیل به اسطوره میشه و در مقابل اسطوره هایی مثل دنیس ریچی (که نمیشه گفت چقدر علم کامپیوتر مدیونشون هست) خیلی زود از یادها میرن!

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی