hit counter script

پرش به

رنگ بک گراند: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
رنگ بدنه: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
طرح: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
پیشتاز 3.8.0 فروشگاه VIP
خوش آمدید به پشتیبانی phpfox
برای اینکه بتوانید از همه ی امکانات انجمن استفاده نمایید باید ابتدا عضو شوید.اگر قبلا عضو شده اید ب وارد سایت شوید.از لینک های زیر برای عضویت یا ورود استفاده نمایید.
ورود به انجمن عضویت در انجمن
تصویر

به یک شخص معتبر با تسلط 100% به php fox نیازمندیم.

php fox شخص معتبر

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
6 پاسخ برای این موضوع

farahani

farahani

Newbie

• کاربر عادی
    • Member ID: 1292
  • 4 ارسال

با سلام :

یک نفر که اسم مجازی نداشته باشه که بشه اعتماد بهش کرد با من در ارتباط باشه .

----------

vps _ بدونه یعنی چه 

کانفیگ و بهینه سازی دیتابیس و غیره ... خلاصه شسته رفته بتونه این php fox  رو تحویل ما بده .

شروع کار تا تحویل ... ملق بازی نداشته باشه ...( به اندازه ی کافی بلا سرمون اومده) .

اشخاصی که فکر می کنند می توانند بدون نام های مجازی و شخصیت های مجازی خدمات را فاکتور کنند با شماره زیر در ارتباط باشند 

(( شهر مهم نیست ..در تمام شهرهای کشور امکان داریم که کار را به صورت قرارداد مکتوب تحویل داده و تحویل بگیریم )

فقط پیامک بدهد تا تماس بگیرم .

با سپاس از مدیریت phpfoxsupport.ir

09142215008

khan_dadash

khan_dadash

Advanced Member

• کاربر عادی
    • Member ID: 733
  • 257 ارسال

با سلام :

یک نفر که اسم مجازی نداشته باشه که بشه اعتماد بهش کرد با من در ارتباط باشه .

----------

vps _ بدونه یعنی چه 

کانفیگ و بهینه سازی دیتابیس و غیره ... خلاصه شسته رفته بتونه این php fox  رو تحویل ما بده .

شروع کار تا تحویل ... ملق بازی نداشته باشه ...( به اندازه ی کافی بلا سرمون اومده) .

اشخاصی که فکر می کنند می توانند بدون نام های مجازی و شخصیت های مجازی خدمات را فاکتور کنند با شماره زیر در ارتباط باشند 

(( شهر مهم نیست ..در تمام شهرهای کشور امکان داریم که کار را به صورت قرارداد مکتوب تحویل داده و تحویل بگیریم )

فقط پیامک بدهد تا تماس بگیرم .

با سپاس از مدیریت phpfoxsupport.ir

09142215008

اگه میخواید شبکه بزنید از نسخه پیشتاز استفاده کنید که خوبه وتوسط رضای عزیز پشتیبانی میشه اگر نه میخواید افزونه یا ماژولی روی شبکتون پیاده بشه که بحثش فرق میکنه اقا رضا طراحی میکنند درمورد دیتابس هم که گفتید بهینه باشه و..... با قطعیت میشه گفت که نسخه پیشتاز کمپ این قابلیتو داره موفق باشید

• rezazare1234 و farahani این پست را پسندیده است

farahani

farahani

Newbie

• کاربر عادی
  • 4 ارسال

اگه میخواید شبکه بزنید از نسخه پیشتاز استفاده کنید که خوبه وتوسط رضای عزیز پشتیبانی میشه اگر نه میخواید افزونه یا ماژولی روی شبکتون پیاده بشه که بحثش فرق میکنه اقا رضا طراحی میکنند درمورد دیتابس هم که گفتید بهینه باشه و..... با قطعیت میشه گفت که نسخه پیشتاز کمپ این قابلیتو داره موفق باشید

درود برشما :

نخست باید عرض کنم بنده یکبار نسخه از phpfoxcenter خریداری نمودم با وجود اینکه نخست برخورد مناسبی داشتند ولی بعدها متوجه قفل دامنه و سایر موارد شدیم ... دست آخر هم یک آقا پسر پیدا شد(7447 مشهد) و دامنه را به شرط پرداخت 500 هزار تومن گرو کشی کرد ... 

ما جوان نیستیم و فعالیت ما فرهنگی هنریست که پر واضح است اعتبار و آبرویی داریم که با این ملق بازی ها زیر سوال خواهد رفت !

اگر تاکید بر شناخت غیر مجازی داریم این اصل مبتنی بر تجربه ی تلخ ماست.

اگر کسی نمی خواهد در آینده با آسیب رساندن و بچه بازی هایی که در فروم های  php fox  فروشی ها تبدیل به یک مورد عادی شده است کار کند و از علم خود کسب درآمد صحیح داشته باشد ... بسمه الله ... 

شاید بنده خواستم لایسنس تهیه کنم = زرنگ باشد و انجام دهد 

شاید تغییری خواستم بنا بر پیشنهاد اعضا = زرنگ باشد و در کمترین زمان انجام دهد .

ما انجمن غیر مجازی هستیم و هیچ عضو خارج از عضو رسمی را در جامعه مجازی نمی پذیریم بنابراین نه کاربر آنچنانی داریم و نه در فکر راه انداختن شبکه هایی که تشنه ی کلیک و لایک و فروش بزک دوزک و ساعت فیک هستند .. خیر .

با وزارت ارشاد مشکل نداریم که هیچ مجوز رسمی فعالیت و عضو رسمی و ثبت شده ی کانون هنرمندان نیز هستیم بنابراین اگر کسی بداند این جمله یعنی چه لازم به توضیحات اضافی بنده نیست که رزومه ی کاری خوبی میتواند برای ایشان باشد .

در مورد هزینه هم باید عرض کنم 90 تومن قیمت زده شده که شخص برای ما موجه شود استارت کار با 2 برابر قیمت شروع خواهد شد + سایر گذینه های تشویقی  که انجمن ما نسبت به رضایت خاطر در نظر خواهند گرفت ...  به شرط تعهد کاری .

ما یک همکاری پیوسته نیازمندیم که همواره با ما و در کنار ما باشد ... اسامی مجازی جز تهدید و خط قرمز معنای دیگری برای ما ندارد .

سپاسگزارم از شما : خان داداش گرامی

• M0hamad, MicroPix, poa و 1 فرد دیگر این پست را پسندیده اند

absec

absec

Advanced Member

• پاسخگو و راهنما
    • Member ID: 334
  • 626 ارسال
  • نوع نسخه مورد استفاده
    دیتابیس بدون تغییرات
مقاله نويس

علیکم 

کانفیگ سرور suse لینوکس  و فقط دی ان اس نصب شه روش خودش دویست تومن کمتر نیست :|

کانفیگ آی پی تیبل و CSF 

Web Server
IDS

Firewall
Proxy Server

ddos protection 

با بهترین و تضمینی کمترسیصد انجام نشده:|

نود تومن برای کانفیگ حتما وردپرس میخواید :دی

بهتره دنبال این جور چیزا نباشید 
 الحمدلله انجمن ما شناخته شده هست و اطمینان کامل داریم شکر خدا

برای این اسکریپت هم شما یکی میخواید که درخدمتتون باشه پس باید ساعتی براش هزینه در نظر بگیرید
روش کار برنامه نویسها همین بوده و هست..

کسی خوااست میخره نخواست هم نخره 
دنبال پول و فروش بیشتر نیستیم و نبودیم 
وقت کافی هم برای پیامک زدن نداریم

چیزای بالا هم که گفتم در سطح نت کمتر پیدا میشه !

• MicroPix این پست را پسندیده است
خلوتی ساده وبی الایش

سفره اش پهن ، طعامش همه عشق

با وضو وارد شو،

رکعتی عشق بخوان

لقمه ای بی نمک از سادگی ام را بچشان

به خدای دل خویش

حرمت سفره نگهدار و برو

به سلامت ، خیر پیش...

میزبانی با اطمینان مشتری مداری + سرعت و امنیت بالا با میزبان انلاین:

2fnj3uqinje2w07ed119.gif

ainale

ainale

تیم تظارت

• تیم نظارت
    • Member ID: 91
  • 189 ارسال
  • ورژن phpfox
    3.7.5 پیشتاز

با سلام

دوست عزیز همانطور که شما تجربه تلخی نسبت به یکی از سایتهای پشتیبانی phpfox داشتید ما هم چنین تجربه هاای داشتیم که به شخصه همه این پشتیبانی ها رو دیده هزینهای زیادی رو متحمل شده و در اخر به این سایت رسیده و ماندگار شدم

شما فقط نمونه ای را دیدید بنام phpfoxcenter سایتهایی دیگری هم وجود دارند که علاوه بر ....... بماند

همانطور که در مدت کمی به کلاه برداری که متوجه شدید بهتره چند نقطه رو عرض کنم

نوشتن و پشتیبانی

اسکریبت پروژه ای هست که از متدهای گوناگونی ساخته و در نتیجه جمع بندی تبدیل به اسکریت یا نرم افزار تحت وب تبدیل می شود هیچ کس نمیتواند ادعایی مبنی بر اینکه تمامی کارهای برنامه نویسی یک اسکریپت داشته باشد زیرا از چند نوع زبان استفاده میشود که اگر کسی بخواهد بتنهایی اسکریپتی ارائه دهد باید به تمالمی این زبانها مسلط باشد که در این صورت باید شخص مورد نظر را پرفسور خطاب کرد

در مورد تنظیمات سرور یا vps

کسانی رو سراغ دارم که در ویرایش کدهای اسکر یبت خیلی ماهرند اما در راه اندازی یک سرور هیچی بلد نیستند چون سرور/vps تخصص خود را دارد

در مورد قفل دامنه

قفل دامنه به این منظور هست که (همانطور که خود شما فرمودید دنیای مجازی جای امنی نیست) و ما هم این مسئله را تجربه کردایم (اسکریپتی که توسط تیم ما ویرایش و بهینه شده بود را خریده و به قیمتهای گزافی فروخته و ما رو بد نام جلوه دادند. پس حق یک تیم برنامه نویسی هست که محصول خود را در برابر سارقین اینترنتی ایمن سازند

و اما راهنماییی در این مورد

شما میتوانین اول سایتهای دیگر رو نیز ببینید و صحبت کنید و بعد تصمیم بگیرید که با چه کسانی توافق کنید

قضیه سرور رو میتوانید با کسانی که تخصص این کار رو دارند و یا از طرف مدیران پیشنهاد میشوند توافق کرده و طبق نیازهای phpfox خواستار کانفیفق باشد

در مورد اسکریپت باید خدمتتون عرض کنم  میتوانید اول از کابرای سایت سوال کنید  درمورد اسکریبت ما و حتی چند نونه هم ببنید بعد تصمیم به خرید نمایید

و در مورد پشتیبانی هم باید خدمتتون عرض کنم پشتیبانی phpfoxsopport اولین اولویتش یادگیری خود کاربران هست که خودشون بتوانند با راهنمایی اساتید مشکلات خودشون رو برطرف نمایند و در صورت لوزوم مدیران نیز یاری می رسانند

و در اخر

اول فکر  دیدن نمونه کارها و تحقیق و بعد خرید رو به شما پیشنهاد میکنم

موفق باشید

• mojtaba026, MicroPix و absec این پست را پسندیده است

زندگی کتابی است پر ماجرا ، هیچگاه آن را به خاطر یک ورقش دور نینداز . . .

لطفا برای تشکر از دکمه پسندیدم استفاده کنید تا تایپیکها زیاد از حد شلوغ نشه

farahani

farahani

Newbie

• کاربر عادی
  • 4 ارسال

با سلام

دوست عزیز همانطور که شما تجربه تلخی نسبت به یکی از سایتهای پشتیبانی phpfox داشتید ما هم چنین تجربه هاای داشتیم که به شخصه همه این پشتیبانی ها رو دیده هزینهای زیادی رو متحمل شده و در اخر به این سایت رسیده و ماندگار شدم

شما فقط نمونه ای را دیدید بنام phpfoxcenter سایتهایی دیگری هم وجود دارند که علاوه بر ....... بماند

همانطور که در مدت کمی به کلاه برداری که متوجه شدید بهتره چند نقطه رو عرض کنم

نوشتن و پشتیبانی

اسکریبت پروژه ای هست که از متدهای گوناگونی ساخته و در نتیجه جمع بندی تبدیل به اسکریت یا نرم افزار تحت وب تبدیل می شود هیچ کس نمیتواند ادعایی مبنی بر اینکه تمامی کارهای برنامه نویسی یک اسکریپت داشته باشد زیرا از چند نوع زبان استفاده میشود که اگر کسی بخواهد بتنهایی اسکریپتی ارائه دهد باید به تمالمی این زبانها مسلط باشد که در این صورت باید شخص مورد نظر را پرفسور خطاب کرد

در مورد تنظیمات سرور یا vps

کسانی رو سراغ دارم که در ویرایش کدهای اسکر یبت خیلی ماهرند اما در راه اندازی یک سرور هیچی بلد نیستند چون سرور/vps تخصص خود را دارد

در مورد قفل دامنه

قفل دامنه به این منظور هست که (همانطور که خود شما فرمودید دنیای مجازی جای امنی نیست) و ما هم این مسئله را تجربه کردایم (اسکریپتی که توسط تیم ما ویرایش و بهینه شده بود را خریده و به قیمتهای گزافی فروخته و ما رو بد نام جلوه دادند. پس حق یک تیم برنامه نویسی هست که محصول خود را در برابر سارقین اینترنتی ایمن سازند

و اما راهنماییی در این مورد

شما میتوانین اول سایتهای دیگر رو نیز ببینید و صحبت کنید و بعد تصمیم بگیرید که با چه کسانی توافق کنید

قضیه سرور رو میتوانید با کسانی که تخصص این کار رو دارند و یا از طرف مدیران پیشنهاد میشوند توافق کرده و طبق نیازهای phpfox خواستار کانفیفق باشد

در مورد اسکریپت باید خدمتتون عرض کنم  میتوانید اول از کابرای سایت سوال کنید  درمورد اسکریبت ما و حتی چند نونه هم ببنید بعد تصمیم به خرید نمایید

و در مورد پشتیبانی هم باید خدمتتون عرض کنم پشتیبانی phpfoxsopport اولین اولویتش یادگیری خود کاربران هست که خودشون بتوانند با راهنمایی اساتید مشکلات خودشون رو برطرف نمایند و در صورت لوزوم مدیران نیز یاری می رسانند

و در اخر

اول فکر  دیدن نمونه کارها و تحقیق و بعد خرید رو به شما پیشنهاد میکنم

موفق باشید

با سپاس از شما همشهری خوب و متین :

موارد ذکر شده را کاملن قبول دارم.

------------------------------------

متن باز بودن یک اسکریپت یعنی تکمیل و برسی نقاط ضعف و قدرت آن توسط هر شخص که بتواند ارایه دهد .

اسکریپت هایی مانند دروپال با همین سیاست متن باز تبدیل به برترین اسکریپت شده و دیگر به عنوان یک پلتفورم گسترده مطرح میشوند که سازمان های بزرگی مانند کاخ سفید هم

از این اسکریپت بهره میبرد .

اما اسکریپت  phpfox  نیز به دلیل شاخصه های بسیاری که دارد جزو بهترین ها است سیاست متن باز تابع قوانین کپی رایتی است که تعریف شده و حقوق آن جهان شمول است ..اما اینکه یکی بیاید روی اسکریپت حقوق شخصی قایل شود عملن نقض قوانین کپی رایت و  گنو جی‌پی‌ال است که همان حقوق تکثیر، پخش و تغییر اثر را به خوانندگان می‌دهد. تمام نسخه‌های تکثیر شده و مشتق‌های آن‌ها باید تحت همان پروانهٔ موجود باشند. امکان استفادهٔ تجاری از نسخه‌های تکثیر شده وجود دارد، اما اگر در تعداد بالا تکثیر شود (بیشتر از ۱۰۰) آنگاه سند و یا مبدأ کد اصلی باید در دسترس دریافت کنندهٔ اثر قرار گیرد.ولی ماژولی که برای این چهار چوب توسط اشخاص نوشته میشود میتواند دارای حقوق تعریف شده  کپی‌لفت باشد ( GFDL)

--------------------

آشنایی نسبی و تجربه ی مکفی در باب این مسایل دارم و انتظار نداشتم پرتالی سفارشی که دست کم 5 ملیون هزینه در بر دارد با صد تومن دویست تومن سر هم بندی شود .

فقط شخصی غیر مجازی نیاز داشتیم که جرات داشته باشد تماس بگیرد و بگوید آشنایی خوب و قابل قبولی به این اسکریپت دارم پروژه ی خود را تعریف کنید .

هستند عزیزانی که نسبت به یک تخصص اعلام همکاری نمودند که یقینن از توانایی های ایشان بهره مند خواهیم شد چرا که هیچ کس در  علوم  IT  کامل نیست .

-------------------------------

اطلاعات خصوصی  مردم مسولیت جزایی و حقوقی سنگینی دارد که بدون تحقیق نمی شود به کسی که این حقوق را نمی داند و یا سهل میانگارد اجازه ی

دخل و تصرف داد ... مطالب پایانی شما کاملن صحیح و متین است که در مواقع بروز جرم و افشای این اطلاعات بتوان به شخص دسترسی داشت و اعلام جرم نمود ولاغیر

که مراجع قضایی صاحب امتیاز سایت را متهم درجه اول شناخته و آن روز دیگر مورد مجازی نیست برای همین است که بنده  تاکید اعتباردارم و این اعتبار شامل چند سایت و نمونه کار نمیشود این موارد مربوط است به توانایی شخص  و روزمه ی کاری و ربطی به  ارایه تضمین  امانت داری و احترام و آشنایی به قوانین جاری کشور و مخصوصن حقوق مدنی اشخاص ندارد ...

حق الزحمه ها  قابل مدارا کردن و تفاهم طرفین است .

از شما سپاسگزارم

• mojtaba026 و MicroPix این پست را پسندیده است

گسترهاست

گسترهاست

Advanced Member

• کاربر عادی
    • Member ID: 1271
  • 38 ارسال

با سلام وعرض ادب 

عزیز در صورت تمایل می توانیم خدمات مورد نیاز شما را تامین کنیم .درزمینه اسکریپت از خود کمپ تهیه کنید اما در زمینه راه اندازی وپشتیبانی موردی نیست . می توانیم در کوتاهترین زمان ممکن خدمات مورد نظر شما را ارائه کنیم | فاکتور رسمی | نماد اعتبار| پشتیبانی .. موارد فوق را بهتر است از مشتریان ما استعلام بگیرید . چه در زمینه شبکه اجتماعی ، انجمن ها، سایتهای دانشگاهی و...

کانفیگ سرور وهاستینگ مناسب .

• افشین, facenam, neginsorkh و 1 فرد دیگر این پست را پسندیده اند

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی