hit counter script

پرش به

رنگ بک گراند: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
رنگ بدنه: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
طرح: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
پیشتاز 3.8.0 فروشگاه VIP
خوش آمدید به پشتیبانی phpfox
برای اینکه بتوانید از همه ی امکانات انجمن استفاده نمایید باید ابتدا عضو شوید.اگر قبلا عضو شده اید ب وارد سایت شوید.از لینک های زیر برای عضویت یا ورود استفاده نمایید.
ورود به انجمن عضویت در انجمن
تصویر

شرمساری (6 ) استفاده غیر مجاز امیر حسین محبعلی haftnama.ir

haftnama.ir کلاهبرداری haftnama.ir امیر حسین محبعلی کلاهبردار

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
بدون پاسخ

rezazare1234

rezazare1234

مدیریت

• مدیریت کل سایت
    • Member ID: 11
  • 3257 ارسال
  • ورژن phpfox
    3.7.7 پیشتاز
  • نوع نسخه مورد استفاده
    شمسی با دیتابیس فارسی
مقاله نويس

با سلام / باز هم شاهد سرقت و استفاده  غیر مجاز ازبخش ویژه  انجمن پی اچ پی فاکس بودیم....

قالب توییتر که برای اولین بار   توسط انجمن پی اچ پی فاکس ساپورت نال ( در سایت های نال کمپ -phpfox.me) موجود میباشد. و برای اولین بار این قالب توسط این انجمن راستچین و برای اعضای vip  قرار داده شد.

متاسفانه این قالب اقای مهیار به شخصی به نام  امیر حسین محبعلی  تحویل داده شد. که پس از بررسی مدهی شد .من  بی خبر بودم!!!!

پس از بررسی و دیدن کپی رایت ها متوجه شدیم اقای   امیر حسین محبعلی  این قالب را به طور غیر مجاز دریافت کرده.

که قرار بر این شد یا قالب حذف یا یا پرداخت هزینه ی وی ای پی در آید.

که  پذیرفت قالب را حذف کند

اما مدتی بعد مجدد این قالب را استفاده کرد.

با توجه به این که 100% این قالب توسط انجمن پی اچ پی فاکس ساپورت راستچین و نال شده. کار این شخص  مساوی با دزدی است.

و از این پس سایت haftnama.ir  اربران انجمن و مدیران حق پاسخگویی به این افراد را ندارند.

فایل پیوستی  gozaresh.jpg   64.25K   0 تعداد دریافت ها

اسکرین شات فوق متن نوشته شده توسط این فرد است.

تغییر در  رویکرد  انجمن :  ما تاکنون به هیچ کاربری اجازه استفاده غیر مجاز از قالب های  پولی را نداده ایم.  و حتی  دو کاربر پیشتازی این انجمن به خاطر استفاده  غیر مجاز از قالب الگانت  از این انجمن اخراج شدند. (++ مدارک موجود است )

با توجه به اینکه بعضی از سایت های پشتیبانی که قدمتی  هم ندارند. در جذب دزدان و کسانی که برای گپی رایت ارزشی  قاءل  نمی شودند نمودند.

بنده از همین جا اعلام میکنم. موضع این انجمن در قبال استفاده غیر مجاز از  قالب و افزونه ها دیگر سایت ، سکوت است.

نال نمودن قالب و افزونه های پی اچ پی فاکس برای من  به یک دقیقه زمان  میبرد. خصوصا از نوع ionCube ..................

استفاده غیر مجاز به نفع چه کسی است؟

باید عرض کنم ، مدیران و طراحان و برنامه نویسان ما ، وقت و زمان خود را میگذارند تا یک پلاگین و یا یک قالب طراحی کنند. این دوستان می توانند ،  هزینه این وقت و زمان را با دریافت پول بگیرند.

اما  این بزرگواران تصمیم بر  قرار دادن آن برای اعضای  ویژه سایت است.

مسلما اگر ما تک تک این قالب ها را می فروختیم ، برای هر قالب مقداری کسب درامد میکردیم!

اما باز هم سیاست حمایت از کاربران ، باعث شد این گنجینه را برای اعضای خاص قرار دهیم.

خیلی از سایت ها هستند همین قالب را  دارند میفروشن ........ با یک جستجو متوجه خواهید شد.

و این سیاست حمایت از کاربران وابسته متقابل با برخورد دوستان را دارد. که در صورت عدم تفاهم ، شیوه فروش و کسب درامد جایگزین خواهد شد.

• mojtaba026, ᴀᴀʀᴇɴ﹟, samir4 و 16 فرد دیگر این پست را پسندیده اند

حس خیلی بدیه وقتی میبینم کسی مثل استیو جابز (که نه تنها کمک چندانی به پیشرفت علم کامپیوتر نکرد، بلکه حتی در بسیاری موارد با سیاستهای انحصارطلبانه خودش جلوی پیشرفت بقیه رو هم سد میکرد) تبدیل به اسطوره میشه و در مقابل اسطوره هایی مثل دنیس ریچی (که نمیشه گفت چقدر علم کامپیوتر مدیونشون هست) خیلی زود از یادها میرن!

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی