hit counter script

پرش به

رنگ بک گراند: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
رنگ بدنه: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
طرح: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
پیشتاز 3.8.0 فروشگاه VIP
خوش آمدید به پشتیبانی phpfox
برای اینکه بتوانید از همه ی امکانات انجمن استفاده نمایید باید ابتدا عضو شوید.اگر قبلا عضو شده اید ب وارد سایت شوید.از لینک های زیر برای عضویت یا ورود استفاده نمایید.
ورود به انجمن عضویت در انجمن
تصویر

دزدی و کلاهبرداری امیر بصیر (امیر کرایست) مدیر کلوپ

امیر بصیر امیر کرایست دزد امیر بصیر از تبریز دزد امیر بصیر دزد مدیر کلوپ دزد امیر بصیر کلاهبردار

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
1 پاسخ برای این موضوع

vahid2088

vahid2088

Newbie

• کاربر عادی
    • Member ID: 1090
  • 0 ارسال
سلام دوستان
ابتدا از مدیران این سایت خواهشمندم این تایپیک رو حذف نکنند تا هم کاربران اینجا و هم بازدیدکننده های گوگل متوجه دزدی و کلاهبرداری سایت کلوپ به مدیریت شخص دزد و حرام خور به نام امیر کرایت. امیر بصیر بشند و مثل من 100 تومان پول بی زبونشون رو هدر ندهند

من با کمال تاسف و پشیمانی اسکریپت این سایت و شمسی ساز و یک قالب رو خردیداری کردم متاسفانه حرفهای مدیریان اینجا مبنی بر مخرب بودن این اسکریپیت الان تایید شد
باید بگم اسکریپت و شمسی ساز شون کلا مشکل داره و لازم باشه علاوه بر توضیحاتی که میدم عکسهای این مشکلات رو هم بیان خواهم کرد :

1- برای ورود به ادمین مشکل به وجود میاد و صفحه اصلی ادمین لود نمیشه که مدیر اصلی این سایت که یک بچه کم سن و بی تربیت و بی سواد هستش تو این این تایپیک اینطوری جواب داد و کاربر ویژه پلاس من رو هم حذف کرد:

/// ادرس توسط مدیریت حذف شد

اینم جواب خصوصی ش:

ببخشید، فکر کردی من بیکار هستم؟ اصلا از شما بابت این پر روئی پشتیبانی نخواهم کرد.

و بعد هم کاربریم رو حذف کرد

2- مشکل قالب اصلی با زبان انگلیسی که بعد از گذشت 6 ماه هنوز نفهمیده بود مشکل داره و اینطوری جواب داد :

/// ادرس توسط مدیریت حذف شد

3-مشکل در نظرات که حلش کرد اما جالبه که نمیدونست تا الان نظرات مشکل داره

4-مشکل در مورد اکنون دوست است که با هر سه روش ممکن بررسی کردم و مشکل در لود فیدها داشت که فکر می کنم بخاطر شمسی ساز داغون این سایت می باشد

مشکلاتی زیاد دیگه هم هست که بعلت اعصاب خورد و هدر رفتن پولم نمی تونم بیان کنم

دوستان خواهشمندم به هیچ وجه به این سایت اعتماد نکنید

در صورت نیاز بگین تا عکسهای تایپیک ها و جواب های بی تربیتی ایشون رو قبل از اینکه اکانتم رو حذف کنه اینجا ارسال کنم

با تشکر
  • M0hamad, mohamada, loxface و 1 فرد دیگر این پست را پسندیده اند

kingston

kingston

مدیر تیم نظارت

• تیم نظارت
    • Member ID: 990
  • 39 ارسال
باسلام وتحیت
سپاس از شما کاربر گرامی
ولی
با توجه به اینکه سیاست کلی سایت مبنی بر تمرکز بر مسائل تخصصی و حرفه ای اموزشی است لذا این موضوع بسته خواهد شد .
پس این گونه موضوعات که قبلا به کررات توصیه بر هوشیاری شما عزیزان شده است در انجمن جای نخواهد داشت .
آرزوی ما موفقیت تمام وبمسترانی شایسته چون شماست ...
  • rezazare1234, ainale, memare-ahvaz و 4 فرد دیگر این پست را پسندیده اند

یاعلی علیه السلام

همچنین به امیر بصیر, امیر کرایست دزد, امیر بصیر از تبریز دزد, امیر بصیر دزد, مدیر کلوپ دزد, امیر بصیر کلاهبردار نیز برچسب خورده است

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی