hit counter script

پرش به

رنگ بک گراند: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
رنگ بدنه: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
طرح: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
پیشتاز 3.8.0 فروشگاه VIP
خوش آمدید به پشتیبانی phpfox
برای اینکه بتوانید از همه ی امکانات انجمن استفاده نمایید باید ابتدا عضو شوید.اگر قبلا عضو شده اید ب وارد سایت شوید.از لینک های زیر برای عضویت یا ورود استفاده نمایید.
ورود به انجمن عضویت در انجمن
تصویر

سرقت امیر بصیر اخراج شده از انجمن کمپ

دزدی سایت کلوپ کپی برداری امیر بصیر از تبریز امیر بصیر ( امیر کرایست دزد )

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1 پاسخ برای این موضوع

rezazare1234

rezazare1234

مدیریت

• مدیریت کل سایت
    • Member ID: 11
  • 3257 ارسال
  • ورژن phpfox
    3.7.7 پیشتاز
  • نوع نسخه مورد استفاده
    شمسی با دیتابیس فارسی
مقاله نويس

با سلام .علیرغم میل باطنی ام  باز هم مجبور شدم پرده از دزدی های این قبیل سایت ها را رو نمایی کنم....

متاسفانه افزونه ای که در این انجمن برای کاربران وی ای پی قرار گرفته بود. توسط این سایت قرار داده شد.

انها با خیال خودشان که تمام کپی رایت های انجمن ما را پاک کردند. متوجه این کپی رایت نشده است .که سبب شد دست انها رو شود..

و اما طبق قولی که دادم . هر کنشی، واکنشی دارد ، مجبور هستم.یکی از مطالب ویژه ان ها را برای دوستان قرار دهم. و اما با توجه به تهدیداتی که شنیده میشود.

احتمالا قرار دادن یکی از پلاگین های کسی که تهدید کرده است را بزارم برای اعضا. متاسفانه چندیست عده ای تهدید بر اینکه پست هایی که بر علیه ماست پاک کن وگرنه و اما میارن. که من را خوب نشناختن. علت حضور و بودن ما این است . یقین داشته باشید اگر ما نبودیم این افراد جز دزدی از شما کاری نداشتند.

مدیرسایت اون انجمن کاربر اینجا بود که توسط شهاب به خاطر دزدی اخراج شد. و حال هم داستان به این شکل شد. دوستان VIP فردا منتظر باشند. دفعات بعد دزدی های دیگه نادیده نمیگیرم..... فعلا با گذاشتن یکی از افزونه یا اموزش های ویژه تلافی میکنم. اما خدا گواه میگیرم دفعه بعد کل مطالب ویژه قرار خواهم داد. و اما کسی که تهدید کردی . گفتی دسترسی به VIP داری. پس حتما یکی از ماژولاتو اونجا ببین

• samir4, absec, افشین و 10 فرد دیگر این پست را پسندیده اند

حس خیلی بدیه وقتی میبینم کسی مثل استیو جابز (که نه تنها کمک چندانی به پیشرفت علم کامپیوتر نکرد، بلکه حتی در بسیاری موارد با سیاستهای انحصارطلبانه خودش جلوی پیشرفت بقیه رو هم سد میکرد) تبدیل به اسطوره میشه و در مقابل اسطوره هایی مثل دنیس ریچی (که نمیشه گفت چقدر علم کامپیوتر مدیونشون هست) خیلی زود از یادها میرن!

rezazare1234

rezazare1234

مدیریت

• مدیریت کل سایت
    • Member ID: 11
  • 3257 ارسال
  • ورژن phpfox
    3.7.7 پیشتاز
  • نوع نسخه مورد استفاده
    شمسی با دیتابیس فارسی
مقاله نويس

خوب  دوستان. یک افزونه   از این معلون گذاشته شد. دوستان  vip  میتونند استفاده کنند.

و یک مساله ای عرض کنم.

من به یقین عرض میکنم  علت اینکه امثال این افراد در جامعه رشد میکنند. دو چیز است.

1- لقمه حروم خانواده یا خودش

2- مربوط به بحث حلال زادگی میشه که شرایط ان را ندارند

در هر حال یکی از دو گزینه فوق عواملی هستند در رشد این دزد { امیر بصیر }

و اما اولین  مورد کپی رایت.

خدا لعنت کنه اون کسی که افزونه انجمن ما را برداشته و کپی رایتش حذف کرده و اگر من دروغ میگم خدا من  لعنت کنه.

این افراد  خانواده  درستی ندارن. حتی برای فروش  خانوادشون  حاضرن دروغم بگن

این موضوع هم قرار خواهم   داد.

خداروشکر می کنیم با گذشت  زمان  ، افرادی امثال اینها را شناختند.

خدا گواه میگیرم  حیف حریم خصوصی کاربران دست من را بسته است.وگرنه  کسانی که  دروغگویی  و دزدی این فرد را به من گزارش دادن ، ان هم با مدرک معتبر میذاشتم . تا ببینید....

اون افرادی که میگویند گول خوردیم. این تایپیک ها ایجاد شده ، این افراد کثیف بشناسید. وگرنه چیزی از من کم نمیشه ، اینها  به دنبال پول شما هستند.....

• samir4, absec, افشین و 8 فرد دیگر این پست را پسندیده اند

حس خیلی بدیه وقتی میبینم کسی مثل استیو جابز (که نه تنها کمک چندانی به پیشرفت علم کامپیوتر نکرد، بلکه حتی در بسیاری موارد با سیاستهای انحصارطلبانه خودش جلوی پیشرفت بقیه رو هم سد میکرد) تبدیل به اسطوره میشه و در مقابل اسطوره هایی مثل دنیس ریچی (که نمیشه گفت چقدر علم کامپیوتر مدیونشون هست) خیلی زود از یادها میرن!

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی