hit counter script

پرش به

رنگ بک گراند: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
رنگ بدنه: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
طرح: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
پیشتاز 3.8.0 فروشگاه VIP
خوش آمدید به پشتیبانی phpfox
برای اینکه بتوانید از همه ی امکانات انجمن استفاده نمایید باید ابتدا عضو شوید.اگر قبلا عضو شده اید ب وارد سایت شوید.از لینک های زیر برای عضویت یا ورود استفاده نمایید.
ورود به انجمن عضویت در انجمن
تصویر

حذف تصویر پس زمینه در سایت

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
4 پاسخ برای این موضوع

ayazi

ayazi

کاربر پیشتاز

• کاربر رسمی
    • Member ID: 1519
  • 208 ارسال
  • ورژن phpfox
    3.8 و 4
  • نوع نسخه مورد استفاده
    شمسی با دیتابیس فارسی

با سلام میخواستم تو سایت من این عکس رو با یه عکس دیگه عوض کنم.  از کجا میتونم این کار رو انجام بدم؟

وفتی میرم پروفایل خودم یا کاربران این میاد

Untitled.jpg

facefarsi

facefarsi

کاربر پیشتاز

• کاربر رسمی
    • Member ID: 1066
  • 54 ارسال
  • ورژن phpfox
    3.8.0 پیشتاز

سلام برید رو عکس کلیک کنید ( همون کاور پروفایل ) سپس عکس رو که باز کرد ادرس عکس رو از مرورگر بردارین و به همون ادرس تو هاستتون برید و با عکس منتخب جایگزینش کنید ...

البته اگه این تصویر باشه و تو هاستتون باشه ...

ayazi

ayazi

کاربر پیشتاز

• کاربر رسمی
  • 208 ارسال
  • ورژن phpfox
    3.8 و 4
  • نوع نسخه مورد استفاده
    شمسی با دیتابیس فارسی

سلام برید رو عکس کلیک کنید ( همون کاور پروفایل ) سپس عکس رو که باز کرد ادرس عکس رو از مرورگر بردارین و به همون ادرس تو هاستتون برید و با عکس منتخب جایگزینش کنید ...

البته اگه این تصویر باشه و تو هاستتون باشه ...

سلام .ممون. رفتم رو پروفایل کلیک کردم ادرس تغییر نکرد. من منظورم عوض کردن تصویری هست که روش نوشته phpcamp.ir هستش. میخوام عوض کنم. اگه ممکنه با ادرس دقیق بگین کجاها برم؟ با تشکر

facefarsi

facefarsi

کاربر پیشتاز

• کاربر رسمی
    • Member ID: 1066
  • 54 ارسال
  • ورژن phpfox
    3.8.0 پیشتاز

سلام .ممون. رفتم رو پروفایل کلیک کردم ادرس تغییر نکرد. من منظورم عوض کردن تصویری هست که روش نوشته phpcamp.ir هستش. میخوام عوض کنم. اگه ممکنه با ادرس دقیق بگین کجاها برم؟ با تشکر

منظور من هم اون عکس بود شما میتوانید روش کلیک راست کنید و ادرس رو کپی کنید و ببینید کجا قرار داره تغییرش بدین اگه هم عکس نبود باید ماژول مربوطه رو ادیت کنید ...

ayazi

ayazi

کاربر پیشتاز

• کاربر رسمی
  • 208 ارسال
  • ورژن phpfox
    3.8 و 4
  • نوع نسخه مورد استفاده
    شمسی با دیتابیس فارسی

ممنون از راهنمایت پیدا کردم.

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است