hit counter script

پرش به

رنگ بک گراند: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
رنگ بدنه: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
طرح: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
پیشتاز 3.8.0 فروشگاه VIP پردیس هاستینگ
خوش آمدید به پشتیبانی phpfox
برای اینکه بتوانید از همه ی امکانات انجمن استفاده نمایید باید ابتدا عضو شوید.اگر قبلا عضو شده اید ب وارد سایت شوید.از لینک های زیر برای عضویت یا ورود استفاده نمایید.
ورود به انجمن عضویت در انجمن
تصویر

مشکل در استان های کشور ایران

مشکل استان ها

این موضوع آرشیو شده است. این بدان معنی می باشد که شما نمی توانید پاسخی ارسال نمایید.
14 پاسخ برای این موضوع

facefarsi

facefarsi

کاربر پیشتاز

• کاربر رسمی
    • Member ID: 1066
  • 55 ارسال

سلام دوستان من با کشور ها و استانهای زیر مجموعه ایران مشکل دارم میخوام کل کشورهارو باهم پاک کنم فقط ایران بمونه استانهای ایران رو هم که فایلشو اقا رضا برام ریختن اینجوری نشون میده چجوری این دوتا کار رو بکنم ...نمیخوام یکی یکی از تو مدیریت حذف کنم یبار تو سایت قبلی انجام دادم باز برگشت و تو ثبت نام نمایش میداد استان هارو هم از مدیریت هرجوری تعویض و تغییر میدم باز به این شکل نشون میده یا اصلا نشون نمیده ...lw2i72u3sgoou40pagb.png

ayazi

ayazi

کاربر پیشتاز

• کاربر رسمی
    • Member ID: 1519
  • 208 ارسال

من هم میخوام اینطوری کنم فقط ایران باشه. ممنون میشم کسی راهنمایی کنخ. از شما دوست عزیز هم بابت این سوال ممنونم

arman123

arman123

Advanced Member

• کاربر عادی
    • Member ID: 758
  • 41 ارسال

واسه منم موقع وارد کردن اینطوری شده بود برای همین پاک کردم و توی نوت پد هر استان رو تو یه خط گذاشتم بدونه هیچ کدی و ذخیره کردم و سپس وارد سایت کردم درست شد

ayazi

ayazi

کاربر پیشتاز

• کاربر رسمی
  • 208 ارسال

مرسی. خب کشورها رو چطور حذف کنیم؟ فقط ایران باشه؟

rezazare1234

rezazare1234

مدیریت

• مدیریت کل سایت
    • Member ID: 11
  • 3312 ارسال

برای حذف کشورها باید تک تک  از مسیر زیر اقدام به حذف کنید.

پنل مدیریت -----------> ابزار مدیریت کشور ها

اما شهرها ، اول ببینید این نحوه نماییش در خود سایت زمان انتخابم به همین شکل است.

اگر اری ، تک تک برید ویرایش کنید و درست بنویسید. یـــــــــــا یکی از دوستان  از لیست شهرها خروجی بگیرد.

حس خیلی بدیه وقتی میبینم کسی مثل استیو جابز (که نه تنها کمک چندانی به پیشرفت علم کامپیوتر نکرد، بلکه حتی در بسیاری موارد با سیاستهای انحصارطلبانه خودش جلوی پیشرفت بقیه رو هم سد میکرد) تبدیل به اسطوره میشه و در مقابل اسطوره هایی مثل دنیس ریچی (که نمیشه گفت چقدر علم کامپیوتر مدیونشون هست) خیلی زود از یادها میرن!

rezazare1234

rezazare1234

مدیریت

• مدیریت کل سایت
    • Member ID: 11
  • 3312 ارسال

واسه منم موقع وارد کردن اینطوری شده بود برای همین پاک کردم و توی نوت پد هر استان رو تو یه خط گذاشتم بدونه هیچ کدی و ذخیره کردم و سپس وارد سایت کردم درست شد

شما زحمت بکشید همون خروجی به دوستان بدید

حس خیلی بدیه وقتی میبینم کسی مثل استیو جابز (که نه تنها کمک چندانی به پیشرفت علم کامپیوتر نکرد، بلکه حتی در بسیاری موارد با سیاستهای انحصارطلبانه خودش جلوی پیشرفت بقیه رو هم سد میکرد) تبدیل به اسطوره میشه و در مقابل اسطوره هایی مثل دنیس ریچی (که نمیشه گفت چقدر علم کامپیوتر مدیونشون هست) خیلی زود از یادها میرن!

arman123

arman123

Advanced Member

• کاربر عادی
  • 41 ارسال

خروجی گرفتم شکل کد میشد نوشته های فارسی برای همین نمیدونستم درست کار کنه یا نه فایل رو دستی اماده کردمش

این فایل رو همینطوری ایمپورت کنین کار میکنه

فایل های پیوستی

• فایل پیوستی  iran.xml   536bytes   12 تعداد دریافت ها

facefarsi

facefarsi

کاربر پیشتاز

• کاربر رسمی
    • Member ID: 1066
  • 55 ارسال

خروجی گرفتم شکل کد میشد نوشته های فارسی برای همین نمیدونستم درست کار کنه یا نه فایل رو دستی اماده کردمش

این فایل رو همینطوری ایمپورت کنین کار میکنه

خیلی ممنون از همه ---

همرو حذف کردم ایران رو اضافه کردم و این فایل رو ایمپورت کردم درست شد همونی که میخواستم ...ممنون از راهنماییاتون و فایلی که دادین

ayazi

ayazi

کاربر پیشتاز

• کاربر رسمی
  • 208 ارسال

خیلی ممنون از همه ---
همرو حذف کردم ایران رو اضافه کردم و این فایل رو ایمپورت کردم درست شد همونی که میخواستم ...ممنون از راهنماییاتون و فایلی که دادین

سلام. ببخشید میشه دقیقا توضیح بدین چطوری کردین ؟

arman123

arman123

Advanced Member

• کاربر عادی
  • 41 ارسال

خواهش میکنم facefarsi

اقای ayazi اول فایل رو دانلود کنین بعد به این ادرس تو پنل مدیریت سایتتون برید

/admincp/core/country/import/

ayazi

ayazi

کاربر پیشتاز

• کاربر رسمی
  • 208 ارسال

مرسی. فقط یه سوال. من میخواستم تک تک کشورها رو حذف کنم فقط یک کشور فقط ایران بمونه. شروع کردم  یکی یکی حذف کنم بالا یک خطا داد که مطئنید.... من هم تیک رو زدم الان هرچقدر میخوام کشوری رو حذف کنم گزینه حذف کار نمیکنه. الان چیکار کنم؟

ayazi

ayazi

کاربر پیشتاز

• کاربر رسمی
  • 208 ارسال

راستی من اون فایل رو طبق روش import کردم ولی علامت سوال نشون میده استانها رو

arman123

arman123

Advanced Member

• کاربر عادی
  • 41 ارسال

چون زبان فارسی هستش موقع ایمپورت گزینه Enable UTF Encoding رو روی بله بزارید باید مشکل علامت سوال رفع بشه

در مورد فعال نبودن گزینه حذف نظری ندارم شاید از مرورگرتون باشه با مرورگر دیگه امتحان کنید ببینید چطوره

ayazi

ayazi

کاربر پیشتاز

• کاربر رسمی
  • 208 ارسال

چون زبان فارسی هستش موقع ایمپورت گزینه Enable UTF Encoding رو روی بله بزارید باید مشکل علامت سوال رفع بشه

در مورد فعال نبودن گزینه حذف نظری ندارم شاید از مرورگرتون باشه با مرورگر دیگه امتحان کنید ببینید چطوره

Enable UTF Encoding  رو روی بله گذاشتم بد نشون داد. ولی دوباره انجام دادم رو نه گذاشتم درست نشون داد. 

با تشکر از شما

ghaderaaa

ghaderaaa

Newbie

• کاربر عادی
    • Member ID: 1930
  • 5 ارسال

سلام خسته نباشید 

من هنگام نصب phpfox تو مرحله اخر کشور و جنسیت رو نشون نمیده چیکار کنم نشون بده