hit counter script

پرش به

رنگ بک گراند: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
رنگ بدنه: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
طرح: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
پیشتاز 3.8.0 فروشگاه VIP
خوش آمدید به پشتیبانی phpfox
برای اینکه بتوانید از همه ی امکانات انجمن استفاده نمایید باید ابتدا عضو شوید.اگر قبلا عضو شده اید ب وارد سایت شوید.از لینک های زیر برای عضویت یا ورود استفاده نمایید.
ورود به انجمن عضویت در انجمن
تصویر

پیشنهاد سازنده

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
3 پاسخ برای این موضوع

rezapj

rezapj

Advanced Member

• کاربر عادی
    • Member ID: 1662
  • 49 ارسال
مقاله نويس

یک نکته عرض کنم : شما اکثر امکانات که منحصر به فرد هست و هرتازه واردی قادر به انجام نیست

مثل یکسری افزونه ها یکسری آموزش ها ک باعث پیشرفت سریع کاربر میشه به بخش ویژه (پولی) یا فروشی گذاشتید

تا حالا دقت کردید که وقتی من کاربر نتونم اول کار وبسایتم با یکسری موارد ویژه و افزونه های کارآمد بسازم و باب میلم نشه اول از همه اسکریپت میزارم کنار و جایگزین میکنم !؟

خوب من اسکریپت بزارم کنار آیا از شما خرید میکنم یا از اسکریپت جدید

یا مورد دیگ .چند افزونه خوب برای درامدزایی توی سایت های شما (2پشتیبانی این اسکریپت) دیدم.اما رایگان هیچی نیست و بحث های زیادی که حول محور درامد از سایت شده و نحوه خرید امتیاز و اعتبار و اشتراک .یعنی راه درآمدزایی نیست مگر اینکه اول هزینه بشه و ماژول خرید بشه تا 1 راه اضافه بشه

به نظر شما مثلا این نوع ماژول ها (مثل تبلیغات کلیکی هوشمند-افزونه خرید گروه/صفحه-افزونه های مرتبط) رایگان باشن و وبمستر بتونه کسب درآمد کنه.برای امکانات اضافه مثل (حالت من و..) راحت تر خرج نمیکنه ؟ یا حتی قالب جدید

چون درآمد داره راحت هزینه میکنه .اکثرا هم مثل خود من بیپول هستن :)

این نکته بگم اگه 2 خط CSS-php-html بلد نبودم واقعا به خاطر این دشواری کار بارها phpfox میزاشتم کنار

اسکریپت های دیگ چک کنید کاربر خیلی مبتدی راحت با بیشترین امکانات وبسایت میزنه

پشتیبانی هم درامدش گذاشته روی اسکریپت با امکانات ویژه مثل همین پیشتاز شما 

نه اینکه آموزش های مربوط به استفاده از سیستم از کاربر بگیرن .من اگ آموزش نبینم چطور میتونم وب راه اندازی کنم ؟ میشه ؟ نمیشه

دلیل هر دو پشتیبانی اینه : دزدیدن مطالب توسط اون یکی ! خوب کپی کنید چیزی نمیشه .مهم اینه کاربر phpfox زیاد میشه یعنی مشتری واس قالب و .. دیگ شما

فقط نظر بود.

rezazare1234

rezazare1234

مدیریت

• مدیریت کل سایت
    • Member ID: 11
  • 3266 ارسال
  • ورژن phpfox
    3.7.7 پیشتاز
  • نوع نسخه مورد استفاده
    شمسی با دیتابیس فارسی
مقاله نويس

این نکته قابل قبول نیست. ما در طول یک سری افزونه های پولی خودمون هر چند بار به بخش رایگان و عمومی انتقال میدیم. و این طراح و سازنده  افزونه باید معلوم کنه. یک برنامه نویس وقت گذاشته و میخواد پلاگینش به فروش برود. پس حق طبیعی اون هست. هرچند که برنامه نویسان ما بیش از فروشگاه چند برابر اون رایگان قرار دادن!

در مورد پیشتاز . ما دو نسخه رایگان و پولی داریم ! نسخه رایگان فارسی و  راستچین شده است. نسخه تکمیل شده ما با امکانات و تغییرات ماست. حمایت ما برای کسانی که فعلا نمیتوانند هزینه کنند. قرار دادیم. اما نمیسه توقع داشت همه چیز رایگان قرار داد. و نسخه پیشتاز عملا  با اون هزینه بیشتر شبیه شوخی است. در کنار نسخه چندین قالب و افزونه و ..... در اختیار کاربر داده میشه.

اینکه ما بخواییم همه چیز رایگان بزاریم نمیشه

در هر حال طبق سیاست مدیران انجمن همین مقدار کافیست. البته بعدا هم مواردی به بخش عمومی اضافه خواهد شد.

• absec, kingston و rezapj این پست را پسندیده است

حس خیلی بدیه وقتی میبینم کسی مثل استیو جابز (که نه تنها کمک چندانی به پیشرفت علم کامپیوتر نکرد، بلکه حتی در بسیاری موارد با سیاستهای انحصارطلبانه خودش جلوی پیشرفت بقیه رو هم سد میکرد) تبدیل به اسطوره میشه و در مقابل اسطوره هایی مثل دنیس ریچی (که نمیشه گفت چقدر علم کامپیوتر مدیونشون هست) خیلی زود از یادها میرن!

rezapj

rezapj

Advanced Member

• کاربر عادی
  • 49 ارسال
مقاله نويس
این نکته قابل قبول نیست. ما در طول یک سری افزونه های پولی خودمون هر چند بار به بخش رایگان و عمومی انتقال میدیم. و این طراح و سازنده  افزونه باید معلوم کنه. یک برنامه نویس وقت گذاشته و میخواد پلاگینش به فروش برود. پس حق طبیعی اون هست. هرچند که برنامه نویسان ما بیش از فروشگاه چند برابر اون رایگان قرار دادن!

من پلاگین منظور اصلیم نبوده بلکه بیشتر روی آموزش ها و یادگیری ها . حتی آموزش نوشتن برخی پلاگین ها

هرچند که برنامه نویسان ما بیش از فروشگاه چند برابر اون رایگان قرار دادن!

این مورد قابل تحصین

اما نمیسه توقع داشت همه چیز رایگان قرار داد

همه چیز منطقی نیست .مثل اکثر خود ما ک سایت رو میخام امکاناتی بزاریم که پولی باشه پس خود ما هم دنبال همین  هستیم

rezapj

rezapj

Advanced Member

• کاربر عادی
  • 49 ارسال
مقاله نويس

تمام موار من کلا جنبه نظر داشت نه حتی پیشنهاد .موفقیت شما و پیشرفت شما برابر با پیشرفت ما (استفاده کنندگان سیستم) هست

• kingston این پست را پسندیده است

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی