hit counter script

پرش به

رنگ بک گراند: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
رنگ بدنه: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
طرح: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
پیشتاز 3.8.0 فروشگاه VIP
خوش آمدید به پشتیبانی phpfox
برای اینکه بتوانید از همه ی امکانات انجمن استفاده نمایید باید ابتدا عضو شوید.اگر قبلا عضو شده اید ب وارد سایت شوید.از لینک های زیر برای عضویت یا ورود استفاده نمایید.
ورود به انجمن عضویت در انجمن
تصویر

ایجاد دو منوی کشویی مرتبط با هم و آپلود عکس کارت ملی در فرم ثبت نام

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
2 پاسخ برای این موضوع

amir20112011

amir20112011

Member

• کاربر عادی
    • Member ID: 1710
  • 18 ارسال

با عرض سلام و خسته نباشید 

من میخواهم در فرم ثبت نام استان و شهر به صورت کشویی باشد و وقتی خراسان رضوی را انتخاب می کنم ، شهرهای استان خراسان رضوی باز شود . هم چنین می خواهم در فرم ثبت نام عکس کارت ملی اسکن شده را از کاربر دریافت کنم . چگونه این کار را انجام دهم ؟

rezazare1234

rezazare1234

مدیریت

• مدیریت کل سایت
    • Member ID: 11
  • 3258 ارسال
  • ورژن phpfox
    3.7.7 پیشتاز
  • نوع نسخه مورد استفاده
    شمسی با دیتابیس فارسی
مقاله نويس

سلام برای وارد کردن شهرها به  لینک زیر مراجعه کنید

http://phpfoxsupport...های-کشور-ایران/

برای کارت ملی هم  پیشفرض خود فاکس از کاربر یک عکس پروفایل میپیره تنها راهش اینه به جای عکس پروفایل بنویسید عکس کارت ملی

حس خیلی بدیه وقتی میبینم کسی مثل استیو جابز (که نه تنها کمک چندانی به پیشرفت علم کامپیوتر نکرد، بلکه حتی در بسیاری موارد با سیاستهای انحصارطلبانه خودش جلوی پیشرفت بقیه رو هم سد میکرد) تبدیل به اسطوره میشه و در مقابل اسطوره هایی مثل دنیس ریچی (که نمیشه گفت چقدر علم کامپیوتر مدیونشون هست) خیلی زود از یادها میرن!

SHAHRAM.G

SHAHRAM.G

Advanced Member

• کاربر عادی
    • Member ID: 1095
  • 279 ارسال

سلام

میشه برای دریافت تصویر کارت ملی یه کادر دیگه طراحی کرد ، اینطوری عکس پروفایل سرجاش میمونه

البته باید کد نویسی بشه و صفحه ورودی عوض بشه .

طراحی قالب های جدید و ریسپانسیو برای phpfox

نوشتن افزونه های جدید و درخواستی شما برای phpfox

سوشیال کیت ورژن دو کاملا فارسی و راست چین

B-)

تو نیکی کن و در دجله انداز  ......

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی