hit counter script

پرش به

رنگ بک گراند: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
رنگ بدنه: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
طرح: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
پیشتاز 3.8.0 فروشگاه VIP پردیس هاستینگ
خوش آمدید به پشتیبانی phpfox
برای اینکه بتوانید از همه ی امکانات انجمن استفاده نمایید باید ابتدا عضو شوید.اگر قبلا عضو شده اید ب وارد سایت شوید.از لینک های زیر برای عضویت یا ورود استفاده نمایید.
ورود به انجمن عضویت در انجمن
تصویر

ارسال نشدن ایمیل رمز بازیابی

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
14 پاسخ برای این موضوع

sunboy

sunboy

Newbie

• کاربر عادی
    • Member ID: 1727
  • 8 ارسال

سلام توی سایتم برای بازیابی رمز عبور ایمیل به کاربر ارسال نمیشه مشکل از چی میتونه باشه؟؟؟؟ و حتی موقع ثبت نام هم ایمیل ارسال نمیشه کلا ارسال ایمیل سایتم از کار افتاده چطوری مشکل رو حل کنم بنظرتون؟

fox-fox

fox-fox

Advanced Member

• کاربر عادی
    • Member ID: 1047
  • 556 ارسال
مقاله نويس

اگر تنظیمات اسکریپت قسمت ایمیل ها دستکاری نکرده باشی

مشکل از هاست شماست

تصویر

sunboy

sunboy

Newbie

• کاربر عادی
  • 8 ارسال

در این مسیر setting/edit/group-id_mail/ تغییرات آنچنانی درونش نیست که با ویرایش بی تجربگی خراب بشه بنده یه سری تغییرات داده بودم بعدش به حالت قبلی برگردوندم پس مشکل از تغییرات این قسمت نیست

و حتی مشکل از سرورمم نیست دلیل بر اینکه اسکریپت phpfox رو دوباره نصب کردم در یک مسیر از هاستم بعدش تست کردم توی اون ارسال ایمیل به خوبی کار میکنه پس مشکل از سرور نیست نمیدونم چه چیزی باعث شده این مشکل به وجود بیاد

تا به حال این مشکل برای دوستان پیش نیومده؟؟؟ و یا کسی دلیل این مشکل رو میدونه و راهلی براش داره؟؟؟

SHAHRAM.G

SHAHRAM.G

Advanced Member

• کاربر عادی
    • Member ID: 1095
  • 282 ارسال

سلام

لینک سایت در پروفایلتان شما موجود نیست .

قطعا با دستکاری تنظیم های اسکریپت این مشکل بوجود آمده .

به یکی از مدیران این سایت دسترسی دهید تا  بررسی کنند .

طراحی قالب های جدید و ریسپانسیو برای phpfox

نوشتن افزونه های جدید و درخواستی شما برای phpfox

سوشیال کیت ورژن دو کاملا فارسی و راست چین

B-)

تو نیکی کن و در دجله انداز  ......

fox-fox

fox-fox

Advanced Member

• کاربر عادی
    • Member ID: 1047
  • 556 ارسال
مقاله نويس

در این مسیر setting/edit/group-id_mail/ تغییرات آنچنانی درونش نیست که با ویرایش بی تجربگی خراب بشه بنده یه سری تغییرات داده بودم بعدش به حالت قبلی برگردوندم پس مشکل از تغییرات این قسمت نیست

و حتی مشکل از سرورمم نیست دلیل بر اینکه اسکریپت phpfox رو دوباره نصب کردم در یک مسیر از هاستم بعدش تست کردم توی اون ارسال ایمیل به خوبی کار میکنه پس مشکل از سرور نیست نمیدونم چه چیزی باعث شده این مشکل به وجود بیاد

تا به حال این مشکل برای دوستان پیش نیومده؟؟؟ و یا کسی دلیل این مشکل رو میدونه و راهلی براش داره؟؟؟

پس اگر دستکاری نکرده باشید

قطعا یک مشکلی برای تنظیمات سایت شما پیش امده است

نام سایت بگذارید تا برسی شود

تصویر

absec

absec

Advanced Member

• پاسخگو و راهنما
    • Member ID: 334
  • 627 ارسال
  • نوع نسخه مورد استفاده
    دیتابیس بدون تغییرات
مقاله نويس

قبلا در نسخه های دیگر سایتها این اتفاق داشتیم
نسخه رو از کجا تهیه کردید؟

ورژن چند هست؟>

لینک هم بذارید اگر میخواید دوستان چک میکنن واستون

خلوتی ساده وبی الایش

سفره اش پهن ، طعامش همه عشق

با وضو وارد شو،

رکعتی عشق بخوان

لقمه ای بی نمک از سادگی ام را بچشان

به خدای دل خویش

حرمت سفره نگهدار و برو

به سلامت ، خیر پیش...

میزبانی با اطمینان مشتری مداری + سرعت و امنیت بالا با میزبان انلاین:

2fnj3uqinje2w07ed119.gif

sunboy

sunboy

Newbie

• کاربر عادی
  • 8 ارسال

سلام نسخه بنده از کلاب خریداری شده ولی مدیرش گفت دیگه انجمن من نیا ماهم گفتیم چشم این شد که اینجا مزاحم شما شدم نسخه بنده آخرین نسخه هستش 3.8.3 

مشکل از سرورمم نیستش چون در یک آدرس دیگه از هاستم اسکریپت رو دوباره راه اندازی کردم ولی در اونجا به خوبی ارسال ایمیلش کار میکنه ولی نمیدونم در سایتم چرا ارسال نمیشه البته کدهای ارسال ایمیلش رو هم بررسی کردیم مشکلی نبود فکر کنم مشکل از کدهای و فایل های اسکریپت نباشه فکر کنم مشکل از دیتابیس باشه اگه نکته ای رو میدونید برای حل این مشکل ممنون میشم راهنمایی کنید 

حتی کاربرانم نمیتونن رمزشون رو بازیابی کنن کلا سیستم ارسال ایمیلش کار نمیکنه هرکدوم از دوستان خواستن بگن تا آدرس رو براشون بفرستم ممنون

SHAHRAM.G

SHAHRAM.G

Advanced Member

• کاربر عادی
  • 282 ارسال

سلام

اینکه از چه سایتی اسکریپت را گرفتید زیاد مهم نیست . شما خودتان یا دیگری تنظیم ها را دستکاری کردید . چون همانطور که گفتید در مسیر دیگری در سایت شما همین اسکریپت خوب کار میکند .

شما تنظیم های ایمیل   smtp  را  اگر فعال کردید غیر فعال کنید .

اگر در تنظیم های حریم شخصی پروفایل ارسال ایمیل را بسته اید آنرا باز کنید مجددا . مخصوصا اگر افزونه ای در رابطه با تنظیم حریم شخصی پرفایل نصب کرده اید

در ضمن سایت اصلی  phpfox  چه زمانی  ورژن 3.8.3  را منتشر کرده ؟

اگر منتشر کرده لطفا لینک بدهید .

B-)

sunboy

sunboy

Newbie

• کاربر عادی
  • 8 ارسال

سلام

اینکه از چه سایتی اسکریپت را گرفتید زیاد مهم نیست . شما خودتان یا دیگری تنظیم ها را دستکاری کردید . چون همانطور که گفتید در مسیر دیگری در سایت شما همین اسکریپت خوب کار میکند .

شما تنظیم های ایمیل   smtp  را  اگر فعال کردید غیر فعال کنید .

اگر در تنظیم های حریم شخصی پروفایل ارسال ایمیل را بسته اید آنرا باز کنید مجددا . مخصوصا اگر افزونه ای در رابطه با تنظیم حریم شخصی پرفایل نصب کرده اید

در ضمن سایت اصلی  phpfox  چه زمانی  ورژن 3.8.3  را منتشر کرده ؟

اگر منتشر کرده لطفا لینک بدهید .

رضا جان منظورم نسخه 3.8.0 بود  رضا جان دقیقا نمیدونم چه چیزی باعث این مشکل شده 

اینکه میگید حریم شخصی رو ارسال ایمیل رو تنظیم کنید تنظیم برای کاربران هست حتی این قسمتم تست کردم کار نمیکنه ولی کلا کسی نمیتونه ثبت نام کنه وفتی تایید ایمیل رو فعال میکنم 

بنده در خصوص ایمیل هیچ تغییراتی ندادم فقط اگه اشتباه نکنم برای اینکه رخداد ها به ایمیل کاربران ارسال نشه پلاگین Following رو نصب کردم که رخداد ها ارسال نشه یعنی میتونه این مشکل باعث شده باشه سیستم ارسال ایمیل از کار بیفته؟؟؟ کسی تاحالا این پلاگین رو نصب کرده؟؟؟؟

راستی ممنون میشم محبت کنید پلاگین Following اگه در این انجمن هست رو لینکشو بدین تا دانلود و در یک مسیر دیگه از سایتم اینو نصب کنم ببینم ارسال ایمیل اونم از کار میفته یا نه چون دیگه انجمن قبلی نمیرم ممنون میشم اگه در این انجمن هم هست لینکشو بدین

SHAHRAM.G

SHAHRAM.G

Advanced Member

• کاربر عادی
  • 282 ارسال

سلام

این پلاگین که میگید احتمالا اسمشو رو اشتباهی نوشتید ، ولی افزونه هایی که باعث عدم ارسال رخدادها میشه ، همون افزونه ارسال ایمیل رو هم میبنده

این کار و هم از طریق تنظیم حریم خصوصی پروفایل انجام میده

میتونید برید به اونجا و ارسال ایمیل رو باز کنید . برای کاربرانتون  یکی یکی همه رو .

B-)

sunboy

sunboy

Newbie

• کاربر عادی
  • 8 ارسال

فکر کنم اسم پلاگین رو به درستی نوشتم بازم اگه اسمش یه چی دیگس ممنون میشم اسمشو بگین تا جستجو کنم و پلاگین رو پیدا کنم...

منظور بنده این پلاگین هست ملاحضه بفرمایید:

ewh3_5647.png

یعنی مطمئن هستید مشکل از این پلاگین هست؟؟؟

SHAHRAM.G

SHAHRAM.G

Advanced Member

• کاربر عادی
  • 282 ارسال

شما قسمت دوم رو فعال کنید ، انشاءالله مشکل حل میشود

B-)

sunboy

sunboy

Newbie

• کاربر عادی
  • 8 ارسال

شما قسمت دوم رو فعال کنید ، انشاءالله مشکل حل میشود

بنده قبلا تست کردم حتی جفتشونم فعال کردم بازم درست نشد 

بهتون دسترسی دادم ممنون میشم یه بررسی کلی بکنید ♥

SHAHRAM.G

SHAHRAM.G

Advanced Member

• کاربر عادی
  • 282 ارسال

سلام

افزونه های زیادی نصب کردید ، که خیلی از آنها کار نمیکنند ، تعداد زیادی افزونه هایی سورس آنها کد شده ، نصب کردید که در واقع اصلا کار نمیکنند ،

به نظر میرسد این افزونه های اضافی و به درد نخور و کد شده ، صفحه های اسکریپت و برخی توابع را تغییر داده اند . هر افزونه ای که نصب میشود ، تغییراتی در توابع و در دیتابیس ایجاد میکند که با غیر فعال کردن و یا حذف آن افزونه برطرف نمیشود .پس هر افزونه ای را در سایت نصب نکنید ، و برای تست افزونه ها از ورژنی که روی لوکال دارید استفاده کنید .

تا میتوانید از افزونه های کد شده پرهیز کنید .و در سایت خود نصب نکنید . کسانی هستند که ادعا میکنند محصولات آنها کد شده نیست ویا به اصطلاح قفل ندارد ، اما در واقع بیشترین کد گذاری ها و قفل گذاری ها را انجام میدهند .

تنظیم های اسکریپت از پنل مدیریت اسکریپت درست هست .

شما یک فول بک آپ از سایت (تمامی فایلها و دیتابیس ) تهیه کنید .

سپس اسکریپت phpfox همان ورژن که هم اکنون فعال هست  را دوباره در سایت خود آپلود و اکسترکت کنید روی همان فایلهای موجود در سایت ،و با توجه به مطالبی که در پیام خصوصی ارسال کردم اقدام کنید ، انشالله مشکلات سایت حل میشود .

B-)

sunboy

sunboy

Newbie

• کاربر عادی
  • 8 ارسال

رضا جان ممنون از پاسخ و بررسی کاملی که انجام دادین فقط پیغام شما برای بنده نیومده اگه میشه پیغامتون رو در خصوصی دوباره ارسال کنید...

بله بنده حدودن چند ماه پیش مدام در حال نصب پلاگین های زیادی بودم ولی بعدش پلاگین های اضافی رو حذف کردم و شاید مشکل سایت ازاونا باشه اگه پلاگینی در سایتم به درستی حذف نشده و اون باعث این مشکل شده رو بهم بگین ممنون

اینو نگم نمیشه چند ماه پیش اتفاقی سایت شمارو دیدم خیلی خوشم از امکانات از شکل ظاهری و سرعتش که و همیشه وقتی سرور و هاست میخواستم بخرم سایت شمارو مثال میبردم و سرعتی مثل اون میخواستم الان که اینجا ثبت نام کردم دیدم شماهم اینجا هستین بیشتر خوشحال شدم  ;)p

• SHAHRAM.G این پست را پسندیده است