hit counter script

پرش به

رنگ بک گراند: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
رنگ بدنه: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
طرح: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
پیشتاز 3.8.0 فروشگاه VIP پردیس هاستینگ
خوش آمدید به پشتیبانی phpfox
برای اینکه بتوانید از همه ی امکانات انجمن استفاده نمایید باید ابتدا عضو شوید.اگر قبلا عضو شده اید ب وارد سایت شوید.از لینک های زیر برای عضویت یا ورود استفاده نمایید.
ورود به انجمن عضویت در انجمن
تصویر

طرح چند سئوال و یکسری مشکلات فالب

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
2 پاسخ برای این موضوع

پیمان محبی

پیمان محبی

کاربر پیشتاز

• کاربر رسمی
    • Member ID: 29
  • 62 ارسال
  • ورژن phpfox
    3.8
  • نوع نسخه مورد استفاده
    شمسی با دیتا بیس فارسی

با سلام و عرض ادب و احترام

خسته نباشید چند تا سئوال داشتم :

1- ایا در قسمت تنظیمات و یا اینکه افزونه ای هست که طوری تنظیم کنیم هر کاربر مثلا 5 تا پست در روز بگذارد و بیشتر از اون مقدار رو نتونه پست بزاره ؟

2-ایا افزونه ای وجود داره که در صفحه پروفایل هر کاربر بلوکی رو تعریف کرد و در آن ارسال شکایات باشه و برای مدیر سایت بفرسته ؟و امکان آپلود کردن تصویر (مدرک) و .... داشته باشه

3- من از قالب  استفاده میکنم در قسمت صفحه ورودی اسلایدری وجود داره که 5 تا تصویر رو اسلاید میکنه چطور میشه بهش عکس اضافه کرد و تصویر بیشتری رو اسلاید بکنه ؟

4- چطور میتونم بعضی از امکانات در سایت رو پولی اش بکنم برای کاربران (مثلا درست کردن صفحه ،گذاشتن ویدئو ،ایجاد فروشگاه ،یا ایجاد مدرسه و......) یعنی وقتی صفحه مورد نظر باز شد اعلام بکنه برای استفاده از این امکانات باید مبلغی پرداخت گردد.

5-

یه چند مشکل نیز وجود داشت که این قسمت عرض میکنم

دکمه ایکن home حذف شده و کلمه لاتین not بجاش هست

چطور میتونم احایا کنم این ایکن رو

مشکل دوم در صفحه ورودی قالب هست

اول :مشکل نبود ایکون home

دوم :تصویر لوگو رو پیدا نکردم که تغییرش بدم حتی مسیر رو از فایر باگ گشتم پیدا نتونستم بکنم

سوم : یه سری فیلد های عضویت اضافه کردم اما تو قسمت عضویت دیده نمیشه
چهارم : میخواستم تصاویر بیشتری رو در قسمت اسلایدر اضافه کنم چیکار میتونم برای اینکار انجام بدم

با تشکر ویژه از دوستان گرامی

rezazare1234

rezazare1234

مدیریت

• مدیریت کل سایت
    • Member ID: 11
  • 3313 ارسال
  • ورژن phpfox
    3.7.7 پیشتاز
  • نوع نسخه مورد استفاده
    شمسی با دیتابیس فارسی
مقاله نويس

با سلام و عرض ادب و احترام

خسته نباشید چند تا سئوال داشتم :

1- ایا در قسمت تنظیمات و یا اینکه افزونه ای هست که طوری تنظیم کنیم هر کاربر مثلا 5 تا پست در روز بگذارد و بیشتر از اون مقدار رو نتونه پست بزاره ؟

2-ایا افزونه ای وجود داره که در صفحه پروفایل هر کاربر بلوکی رو تعریف کرد و در آن ارسال شکایات باشه و برای مدیر سایت بفرسته ؟و امکان آپلود کردن تصویر (مدرک) و .... داشته باشه

3- من از قالب infox استفاده میکنم در قسمت صفحه ورودی اسلایدری وجود داره که 5 تا تصویر رو اسلاید میکنه چطور میشه بهش عکس اضافه کرد و تصویر بیشتری رو اسلاید بکنه ؟

4- چطور میتونم بعضی از امکانات در سایت رو پولی اش بکنم برای کاربران (مثلا درست کردن صفحه ،گذاشتن ویدئو ،ایجاد فروشگاه ،یا ایجاد مدرسه و......) یعنی وقتی صفحه مورد نظر باز شد اعلام بکنه برای استفاده از این امکانات باید مبلغی پرداخت گردد.

5-

یه چند مشکل نیز وجود داشت که این قسمت عرض میکنم

دکمه ایکن home حذف شده و کلمه لاتین not بجاش هست

چطور میتونم احایا کنم این ایکن رو

مشکل دوم در صفحه ورودی قالب هست

اول :مشکل نبود ایکون home

دوم :تصویر لوگو رو پیدا نکردم که تغییرش بدم حتی مسیر رو از فایر باگ گشتم پیدا نتونستم بکنم

سوم : یه سری فیلد های عضویت اضافه کردم اما تو قسمت عضویت دیده نمیشه
چهارم : میخواستم تصاویر بیشتری رو در قسمت اسلایدر اضافه کنم چیکار میتونم برای اینکار انجام بدم

با تشکر ویژه از دوستان گرامی

1-این موضوع در تنضیمات  موجود نیست اما برای ساخت پیج وتالار  محدودیت هست اما در ارسال نیست

2- برای کاربران عادی (غیر از ادمین) زیر هر پست زده گزارش پست....عموما  چه در ایستا و چه فیسبوک زیر پست ها گزارش دارند نه در صفحات،که در فاکس هم این موضوع هست

+بررسی میکنم ببینم افزونه ای در این زمینه وجود دارد یا خیر

3--باتوجه به سایز اسلایدر همان 5 مقدار قابل استفاده است

+ سعی شود حجم لودصفحه اول بالا نرود که گوگل امتیاز منفی به شما میده

+هیچ وقت مخاطب برای ثبت نام  تمام 5عکس مشاهده نخواهد کرد و اکثرا بین سه تا 5 اسلایدر میزان استاندارد اسلایدها هستند

4-این مورد میتونید براساس امتیاز مشخص کنید یعنی بگید کاربری که به 100امتیاز رسید میتونه صفحه بسازه برای این کار برید بخش گروه کاربری و اونجا مشخص کنید برای ساخت یک صفحه چقدر امتیاز لازمه و در اخر صفحه ای بسازید که کاربران بتوانند امتیاز بخرند .

5-تصویر از دمو میتونید پیدا کنید مثلا بخش دکمه ورود این ادرسه اگر عکسش نبود از تو دمو برش دارید

http://phpfox.phpfoxsupport.ir/theme/frontend/infox/style/infox/image/layout/home.png

برای مورد دوم

http://phpfox.phpfoxsupport.ir/theme/frontend/infox/style/infox/image/layout/logo.png

برای مورد سوم اول قالب عوض کنید اگر فیلدها نیامد روی اون قالب برید تو بخش تنظیمات و قسمت تنظمیات ثبت نام . ثبت نام دومرحله ای فعال کنید

مورد اخرم بالاتر توضیح دادم

حس خیلی بدیه وقتی میبینم کسی مثل استیو جابز (که نه تنها کمک چندانی به پیشرفت علم کامپیوتر نکرد، بلکه حتی در بسیاری موارد با سیاستهای انحصارطلبانه خودش جلوی پیشرفت بقیه رو هم سد میکرد) تبدیل به اسطوره میشه و در مقابل اسطوره هایی مثل دنیس ریچی (که نمیشه گفت چقدر علم کامپیوتر مدیونشون هست) خیلی زود از یادها میرن!

پیمان محبی

پیمان محبی

کاربر پیشتاز

• کاربر رسمی
    • Member ID: 29
  • 62 ارسال
  • ورژن phpfox
    3.8
  • نوع نسخه مورد استفاده
    شمسی با دیتا بیس فارسی

1-این موضوع در تنضیمات  موجود نیست اما برای ساخت پیج وتالار  محدودیت هست اما در ارسال نیست

2- برای کاربران عادی (غیر از ادمین) زیر هر پست زده گزارش پست....عموما  چه در ایستا و چه فیسبوک زیر پست ها گزارش دارند نه در صفحات،که در فاکس هم این موضوع هست

+بررسی میکنم ببینم افزونه ای در این زمینه وجود دارد یا خیر

3--باتوجه به سایز اسلایدر همان 5 مقدار قابل استفاده است

+ سعی شود حجم لودصفحه اول بالا نرود که گوگل امتیاز منفی به شما میده

+هیچ وقت مخاطب برای ثبت نام  تمام 5عکس مشاهده نخواهد کرد و اکثرا بین سه تا 5 اسلایدر میزان استاندارد اسلایدها هستند

4-این مورد میتونید براساس امتیاز مشخص کنید یعنی بگید کاربری که به 100امتیاز رسید میتونه صفحه بسازه برای این کار برید بخش گروه کاربری و اونجا مشخص کنید برای ساخت یک صفحه چقدر امتیاز لازمه و در اخر صفحه ای بسازید که کاربران بتوانند امتیاز بخرند .

5-تصویر از دمو میتونید پیدا کنید مثلا بخش دکمه ورود این ادرسه اگر عکسش نبود از تو دمو برش دارید

http://phpfox.phpfoxsupport.ir/theme/frontend/infox/style/infox/image/layout/home.png

برای مورد دوم

http://phpfox.phpfoxsupport.ir/theme/frontend/infox/style/infox/image/layout/logo.png

برای مورد سوم اول قالب عوض کنید اگر فیلدها نیامد روی اون قالب برید تو بخش تنظیمات و قسمت تنظمیات ثبت نام . ثبت نام دومرحله ای فعال کنید

مورد اخرم بالاتر توضیح دادم

سلام مجدد

مشکل مورد سوم که فیلد های ثبت نام اضافه بشوند هنوز حل نشده

من قالب رو عوض کردم

کش مدیریت و مرور گر رو پاک کردم

اما فیلد های اضافه رو ده تو ثبت نام نشون نمیده