hit counter script

پرش به

رنگ بک گراند: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
رنگ بدنه: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
طرح: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
پیشتاز 3.8.0 فروشگاه VIP پردیس هاستینگ
خوش آمدید به پشتیبانی phpfox
برای اینکه بتوانید از همه ی امکانات انجمن استفاده نمایید باید ابتدا عضو شوید.اگر قبلا عضو شده اید ب وارد سایت شوید.از لینک های زیر برای عضویت یا ورود استفاده نمایید.
ورود به انجمن عضویت در انجمن
تصویر

گزینه نمایش بیشتر مطالب

نمایش بیشتر مطالب show more

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1 پاسخ برای این موضوع

alireza1212

alireza1212

کاربر پیشتاز

• کاربر رسمی
    • Member ID: 1982
  • 45 ارسال
  • ورژن phpfox
    4.2.2 پیشتاز

گزینه نمایش بیشتر پست با پایین اومدن صفحه خود به خود تا 30 پست باز میکنه ، تعداد نمایش پست ها 10تا هست و 3بار باز میشه خودکار .

چطوری میشه جلوی باز شدن خودکارش رو گرفت و فقط با زدن دکمه نمایش بیشتر پستهای بیشتر باز شن

یا صفحه بندی بشن جای نمایش بیشتر صفحه 1 - 2 - 3 .. باشه که البته فکر کنم تو یه صفحه باز شن همین نمایش بیشتر باشه بهتره فقط بصورت خودکار باز نشه

پیمان محبی

پیمان محبی

کاربر پیشتاز

• کاربر رسمی
    • Member ID: 29
  • 62 ارسال
  • ورژن phpfox
    3.8
  • نوع نسخه مورد استفاده
    شمسی با دیتا بیس فارسی

گزینه نمایش بیشتر پست با پایین اومدن صفحه خود به خود تا 30 پست باز میکنه ، تعداد نمایش پست ها 10تا هست و 3بار باز میشه خودکار .

چطوری میشه جلوی باز شدن خودکارش رو گرفت و فقط با زدن دکمه نمایش بیشتر پستهای بیشتر باز شن

یا صفحه بندی بشن جای نمایش بیشتر صفحه 1 - 2 - 3 .. باشه که البته فکر کنم تو یه صفحه باز شن همین نمایش بیشتر باشه بهتره فقط بصورت خودکار باز نشه

بنده هم موافق این موضوع هستم