hit counter script

پرش به

رنگ بک گراند: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
رنگ بدنه: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
طرح: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
پیشتاز 3.8.0 فروشگاه VIP
خوش آمدید به پشتیبانی phpfox
برای اینکه بتوانید از همه ی امکانات انجمن استفاده نمایید باید ابتدا عضو شوید.اگر قبلا عضو شده اید ب وارد سایت شوید.از لینک های زیر برای عضویت یا ورود استفاده نمایید.
ورود به انجمن عضویت در انجمن
تصویر

کلاهبرداری phpfoxclub و نحوه خرید پیشتاز

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
1 پاسخ برای این موضوع

alireza

alireza

Newbie

• کاربر عادی
    • Member ID: 243
  • 1 ارسال

سلام من 20 روزه با phpfox  اشنا شدم ، پس از نصب   اسکریپت های رایگان ، با فاکسیران اشنا شدم ، یکی از مدیران فاکس کلوپ  در فاکسیران به من پیام خصوصی  داد ، که اگر نسخه خوب و بدون مشکل میخوای بیا کاربره ویژه فاکس کلوپ بشو ، من 20 تومن پول ریختم ، بعد مدیر سایت ، amir christ   به من گفت باید 10تومن دیگم بریزی که این مبلغم ریختم ،

بعد بهم یک لینک دانلود داد ، نسخه که دانلود کردم ، دیدم  نسخه  شمسی نیست .  بهشون گفتم من نسخه شمسی میخواستم ، این چرا شمسی نیست ، دلایل الکی اوردن ، بهم گفتن اگر شمسی باشه سرعت جامعت میاد پایین و کلی باگ پیدا می کنی ، خلاصه  بهشون گفتم ، پولم پس بدید ، گفتن ، اگر شمسی میخوای باید یه مدت  صبر کنی ،

بعد از چند روز نسخه فاکسیران که برای  اعضای وی ای پیش بود (10تومن)  بهم دادن ، گفتن بیا اینم شمسی  فاکس کلوپ !

اولش  بدون مشکل بود ، اما بعد از چند روز ، مشکلات زیادی  پیدا کردم ، تاریخ در پروفایل عضو نمیشد ، در بخش  رویداد ها ، گاهی شمسی بود گاهی میلادی ، چندین  باگ داشتم ،

مشکل پیدا کرده بودم

اینار رو به amir christ   گفتم ، بهم گفت تو نسخه های بعد  حل میشه

من اون زمان افزونه هواداری و  اپارتو 20تومن با هم خریدم ، از فاکس کلوپ

بعد یه مدت با این سایت اشنا شدم ، لینک نسخه پیشتاز به  امیر دادم ، بعد عصبی شد ، گفت نسخه اینا قفل داره ، پر باگه و مشکلات زیادی داره ...

اما اقا امیر ، یه ضرب المثلی هست که مصداق شماست ، گربه دستش به گوش نمیرسه میگه بو میده ،

من بهت گفتم شمسی ، گفتی  خوب نیست

گفتم  دیتابیس فارسی گفتی خوب نیست

وقتی شما نمیتونی نسخه شمسی و فارسی بدید ، چرا  اسکریپتتون 30 تومن میفروشید ؟

درسته من بی اطلاع بودم و  نمیدونستم phpfox  چیه ، اما این جواب   اعتماده ؟

افزونه اپارات و هواداری که این سایت داره رایگان عرض میکنه  چرا به من میدی  20تومن؟

نسخه ای که فقط قالبش و پنل ادمینش  راستچین کردی چرا میدی 30 تومن؟

اون پولایی که بهت دادم ،  حلالت نمیکنم ، امیدوارم ، پاشو تو زندگیت بخوری.

901b421e359e8e4d1.jpg

نمیدونم چرا به فاکس کلوپ اعتراض میکنید ، جوابش بن شدنه ،

برین امتحان کنید ، کافیه بگین  phpcamp  براتون 4 تا هشدار میاد ، فردا هم  دسترسی شما به سایت محدود میشه .

امیدوارم سزای کارتون ، بدید من از حقم نمیگذرم

میخوام نسخه پیشتاز تهیه کنم ، میشه راهنماییم کنید ، چیکار باید بکنم؟

• rezazare1234, M0hamad و صبا این پست را پسندیده است

rezazare1234

rezazare1234

مدیریت

• مدیریت کل سایت
    • Member ID: 11
  • 3258 ارسال
  • ورژن phpfox
    3.7.7 پیشتاز
  • نوع نسخه مورد استفاده
    شمسی با دیتابیس فارسی
مقاله نويس

خواهش میکنم ، از تک تک دوستان ، دیگه به این مسائل نپردازن ، کمپ دنبال پول   نیست .

نسخه پیشتازم ، برای اعضای وی ای پی بود ، و قرار بود کسانی که وی ای پی بودن رایگان استفاده کنند ، به خاطر این مسائل ،  اینم گذاشتیم برای فروش .

ادم دو بار چوپ نمیخوره ، افزونه رندوم - هواداری - اپارات ، رایگان گذاشتیم ، نتیجش شد  این .

پیشتاز  به خاطر این آقایون ، که قفل و فروخته می شود .

درضمن در اینجا مقصر شما هستید ، که بدون تحقیق و تفحص خرید میکنید .

باز هم میگم ، برین تحقیقتون بکنین ، بعد نسخه پیشتاز  تهیه کنید

از مدیریت تقاضا دارم تایپیک قفل کنند.

• M0hamad, SaM_Paroos, MicroPix و 4 فرد دیگر این پست را پسندیده اند

حس خیلی بدیه وقتی میبینم کسی مثل استیو جابز (که نه تنها کمک چندانی به پیشرفت علم کامپیوتر نکرد، بلکه حتی در بسیاری موارد با سیاستهای انحصارطلبانه خودش جلوی پیشرفت بقیه رو هم سد میکرد) تبدیل به اسطوره میشه و در مقابل اسطوره هایی مثل دنیس ریچی (که نمیشه گفت چقدر علم کامپیوتر مدیونشون هست) خیلی زود از یادها میرن!

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی