hit counter script

پرش به

رنگ بک گراند: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
رنگ بدنه: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
طرح: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
پیشتاز 3.8.0 فروشگاه VIP
خوش آمدید به پشتیبانی phpfox
برای اینکه بتوانید از همه ی امکانات انجمن استفاده نمایید باید ابتدا عضو شوید.اگر قبلا عضو شده اید ب وارد سایت شوید.از لینک های زیر برای عضویت یا ورود استفاده نمایید.
ورود به انجمن عضویت در انجمن
تصویر

فاکس سنتر

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
2 پاسخ برای این موضوع

rezazare1234

rezazare1234

مدیریت

• مدیریت کل سایت
    • Member ID: 11
  • 3257 ارسال
  • ورژن phpfox
    3.7.7 پیشتاز
  • نوع نسخه مورد استفاده
    شمسی با دیتابیس فارسی
مقاله نويس

852456.JPG

بسم الله رحمان رحیم .....

توضیحاتی مختصر از گذشته :

با توجه به اینکه بنده در گذشته ، به پیشنهاد یکی از دوستان ، قصد تهیه سایتی را داشتم .

پس از جستجو در فضای اینترنت ، با اسکریپت phpfox  آشنا شدم ....

بعد از نصب نسخه غیر فارسی و غیر شمسی ، سعی بر پیدا نمودن نسخه سازگار با زبان فارسی بودم .

به دلیل کمبود وقت ، نتوانستم خوب تحقیق کنم ، با توجه به زمان در دست داشته (2روز) تصمیم گرفتم ، این نسخه را از فاکس سنتر  خریداری نماییم.

لازم به ذکر است ، هیچ اشاره ای بر قفل دامنه در زمان فروش نشده بود.

885.JPG

و با توجه به عکس بالا ، هیچگاه اینکه این نسخه قفل داشته باشد ، به ذهنم نرسید.

پس ازچندین روز بحث و گفتگو ، اعلام نمودم ، در صورتی که این نسخه برای من بر روی دامنه جدید ست نکنید، خودم این کار را انجام داده و آموزش آن را برا عموم قرار خواهم داد.

که ایشان دسترسی بنده را قطع نمود

طبق هشدار و اخطاری که به این شخص دادم ، این کار را عملی کردم ، و این آموزش را به وسیله ، یکی از قربانیان  شناسه pei(هیچ شناحتی از ایشون ندارم ) منتشر کردم !

بعد از مدتی ، مشخص شد نسخه ای که فاکس سنتر همان نسخه ای می باشد که شهاب آن را طراحی کرده است.

include\library\phpfox\search\search.class.php

خط 11 را مشاهده کنید.

post-11-0-29135800-1393379746.jpg

سوال من از اقای علیرضا نصیری (پشتیبان)  ، چرا نسخه ای که شما دارید اون می فروشید ، نام و نام خانوادگی یکی از مدیران سایت کمپ است؟

مگر شما مدعی این نبودید  ما یه گروه بزرگ هستیم که روی نسخه شبانه روزی کار میکنیم ؟؟؟ :rolleyes:

این هم بماند .....

1.JPG2.JPG3.JPG5.JPG

6.JPG7.JPG7.JPG

• M0hamad, tyaman, SaM_Paroos و 7 فرد دیگر این پست را پسندیده اند

حس خیلی بدیه وقتی میبینم کسی مثل استیو جابز (که نه تنها کمک چندانی به پیشرفت علم کامپیوتر نکرد، بلکه حتی در بسیاری موارد با سیاستهای انحصارطلبانه خودش جلوی پیشرفت بقیه رو هم سد میکرد) تبدیل به اسطوره میشه و در مقابل اسطوره هایی مثل دنیس ریچی (که نمیشه گفت چقدر علم کامپیوتر مدیونشون هست) خیلی زود از یادها میرن!

rezazare1234

rezazare1234

مدیریت

• مدیریت کل سایت
  • 3257 ارسال
  • ورژن phpfox
    3.7.7 پیشتاز
  • نوع نسخه مورد استفاده
    شمسی با دیتابیس فارسی
مقاله نويس

9.JPG10.JPG

با نوع برخورد و رویکرد این اقا آشنا شدید.

داستان از جای شروع میشه ، که حامد اسدی ، میشه پشتبان 1

توضیح در موردحامد اسدی : حامد از اول میگفت فاکس سنتر خیلی خوبه و تعریف می کرد ، ما قرار گذاشتیم تحقیق کنیم ، و ببینیم واقعیت چیه ، در اینجا حامد میشه پشتیبان 1 فاکس سنتر......

شات  مکالمات   پشتیبان و پشتبان 1 (حامد اسدی ) به صورت html

فایل پیوستی  123.zip   356.82K   12 تعداد دریافت ها

12.JPG

امار به دست آمده از پشتیبان :

این اقا کلا یک نفر است ، در چند سال قبل نسخه شهاب که گلدفاکس بوده را خریداری میکند ، و بعد روی آن قفل گذاشته ، شروع به فروش می کند....

متاسفانه این شخص ، هیچ اطلاعاتی از phpfox ندارد .... و فقط فردی کلاهبردار است ، که دانش دیگران را به فروش می گذارد.

متاسفانه  این اقا ، بی شرمی را تا جایی پیش برده است ، که پلاگین آپارات و نقشه به فروش گذاشته است !

post-11-0-90569300-1393379796.jpg

آموزش آپارات :  http://phpfoxsupport...-آپارات-phpfox/

نقشه هوشمند :  http://phpfoxsupport...زش-نقشه-هوشمند/

هواداری : http://phpfoxsupport...-برای-پی-اچ-پی/

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

و اما نسخه 3.7.4  فاکس سنتر .............

زمانی که پشتبان ، قصد داشت نسخه 3.7.4 کمپ را به دست بیاورد ، حامد این موضوع به من اطلاع داد ، که فاکس سنتر قصد سرقت نسخه شما را دارد.

مجتبی روی مشتریان بسیار حساس هست ، نسخه را به هر کسی نمی فروشد ، و خداروشکر تا الان هم فاکس سنتر نتوانسته نسخه پیشتاز کمپ را به سرقت ببرد.

ولی خبری به گوش رسید که فاکس سنتر ابدیت 3.7.5 را منتشر کرده است ..... بیایید آبدیت نسخه جدید فاکس سنتر را بررسی کنیم.

این ابدیت به دست بنده رسید ،

زمانی که فایل ها را دیدم ،  بسیار تعجب کردم !!!!!

شات از محتوای ابدیت 3.5.3 به 3.7.5 :D

13.JPG

فایل ابدیت 3.5.3 به 3.7.5  فاکس سنتر پیوست شد .

http://phpfoxsupport.ir/uploads/phpfox_gold.zip

خیلی جالب و با مزس ، از نسخه 3.5.3 تا 3.7.5 هیچ تغییری در پوشه include  و module فاکس سنتر ایجاد نشده است !!!!!

واقعا به پشتیبان باید خسته نباشید گفت ، با تلاش های شبانه روزیش ، ابدیت 3.7.5 زده :D

دوستان به لینک زیر مراجعه کنید .

http://www.phpfox.com/blog/

15.JPG

دیگه من نمیدونم اسم این چی می زارید شما .....

تازه این شات از ابدیت v3.7.5 (build2) به v3.7.5 (build3)    ، ببینین چقدر تغییرات برای هر build در فایل های  include  و module ایجاد شده است...

ابدیتی که برای شما پیوست شد ، توسط فاکس سنتر به قیمت 15 هزار تومن ، فروخته می شود!

این ابدیت ، هیچ تغییری  در ساختار نسخه شما بوجود نمیاورد ، فقط صفحه ای نمایشی برای شما ایجاد کرده است ، که با پیغامی مسخره به شما عنوان کند ، نسخه شما ابدیت شد....

دلیل  کار پشتیبان این است ، ایشان نمی تواند  نسخه شهاب را آبدیت کند ، زیرا روش ابدیت نسخه سنتر که متعلق به شهاب است  ، فقط  توسط مجتبی و شهاب قابلیت بروز رسانی دارد.

درضمن سایت  www.parsnetwork.org همون سنتر کلاهبردار هست که فقط اسمشو عوض کرده ، اینا همشون دزد هستند

اقای پشتبان جهت اطلاع عرض کنم ، نسخه پیشتاز کمپ ، امکان بروز رسانی ، نسخه خودمون ، که الان شما دارید زحمت فروش آن را می کشید ، امکان بروز رسانی را دارد.

• کیان, M0hamad, a.aslani و 8 فرد دیگر این پست را پسندیده اند

حس خیلی بدیه وقتی میبینم کسی مثل استیو جابز (که نه تنها کمک چندانی به پیشرفت علم کامپیوتر نکرد، بلکه حتی در بسیاری موارد با سیاستهای انحصارطلبانه خودش جلوی پیشرفت بقیه رو هم سد میکرد) تبدیل به اسطوره میشه و در مقابل اسطوره هایی مثل دنیس ریچی (که نمیشه گفت چقدر علم کامپیوتر مدیونشون هست) خیلی زود از یادها میرن!

rezazare1234

rezazare1234

مدیریت

• مدیریت کل سایت
  • 3257 ارسال
  • ورژن phpfox
    3.7.7 پیشتاز
  • نوع نسخه مورد استفاده
    شمسی با دیتابیس فارسی
مقاله نويس

p11.JPG

p1.JPG

p2.JPGp3.JPG

p4.JPG

p5.JPG

p6.JPG

خوب توضیح مختصر در مورد تصاویر بالا :

بنده هیچ دشمنی با فاکس سنتر نداشتم . اما زمانی که متوجه شدم این سایت نسخه کمپ را به فروش گذاشته است و نا جوانمردانه ، کلاه برداری میکند ، تصمیم گرفتم قفل نسخه را شکسته

و چهره ی اصلی سنتر را برای دیگران نمایان کنم ،

قصد از این کار فقط و فقط هشدار به دیگران است ، که گول این اشخاص را نخورید.

نسخه ای که سنتر در حال فروش آن هست ، متعلق به کمپ است ،

که بنده آن را با نام تکتاز منتشر نمودم ، شما میخوانید بدون هیچ قفلی آن را دانلود و استفاده نمایید.

http://phpfoxsupport...-نسخه-تکتا-353/

پ ن : کمپ با هیچ سایتی دشمنی ندارد ، ولی با فروش دانسته ها و زحمات دیگران مخالف است... کمپ در این مورد هیچگاه سکوت نخواهد کرد و از حق و حقوق خود دفاع خواهد کرد.

در تایپیک های عاتی  چهره پلید شعبانی و پرشین فاکس مطرح خواهم نبود.

البته افرادی مثل شعبانی سطح علم و دانششون در حد و اندازه کمپ نیست که بخواهیم این اشخاص را مورد بررسی  قرار دهیم ، زیرا پرداختن به این افراد ، بیشتر باعث بزرگ شدن آنان می شود.

همین اشاره بس که ، کسانی که نسخه پرشین گرفتن ، باید بهشون اعلام کنم ، این نسخه + به همراه کپی رایت شهاب و کمپ برای اثبات ، کلاهبردار بودن شخص بی سواد شعبانی قرار خواهم داد.

• کیان, M0hamad, a.aslani و 7 فرد دیگر این پست را پسندیده اند

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی