hit counter script

پرش به

رنگ بک گراند: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
رنگ بدنه: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
طرح: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
پیشتاز 3.8.0 فروشگاه VIP
خوش آمدید به پشتیبانی phpfox
برای اینکه بتوانید از همه ی امکانات انجمن استفاده نمایید باید ابتدا عضو شوید.اگر قبلا عضو شده اید ب وارد سایت شوید.از لینک های زیر برای عضویت یا ورود استفاده نمایید.
ورود به انجمن عضویت در انجمن
تصویر

انتشار نسخه پیشتاز 3.7.5

انتشار نسخه پیشتاز 3.7.5 phpfox 3.7.5 phpfox راستچین phpfox شمسی

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
34 پاسخ برای این موضوع

کیان

کیان

مدیر تیم آموزش

• تیم طراحی
    • Member ID: 24
  • 251 ارسال
  • ورژن phpfox
    3.7.5 پیشتاز
  • نوع نسخه مورد استفاده
    شمسی با دیتابیس فارسی
مقاله نويس

سلام پنل ادمینشو خیلی تغییرات دادید  همه دوست دارن از نسخه اصلی استفاده کنن انقدر تغییرات غیر ضروری واسه اسکریپت زیاد دلنشین نیست حالا این نظر منه شاید بعضیا خوششون بیاد

نظرتون قابل احترامه ولی تغییرات فقط گرافیکی بوده .درضمن شما میتونید قالب اصلی نسخه درخواست بدید تا جایگزین قالب طراحی شده کمپ بکنید

• MicroPix این پست را پسندیده است

s1000

s1000

کاربر پیشتاز

• کاربران پیشتاز
    • Member ID: 108
  • 41 ارسال
  • ورژن phpfox
    3.7.6
  • نوع نسخه مورد استفاده
    شمسی با دیتابیس فارسی

دوستان من اسكريپت رو خريدم  و پولشم پرداخت كردم ولي هنوز به دستم نرسيده روش خاصي داره واسه دريافت؟

milad-black

milad-black

بازنشسته از تیم نظارت

• کاربر عادی
    • Member ID: 25
  • 85 ارسال

دوستان من اسكريپت رو خريدم  و پولشم پرداخت كردم ولي هنوز به دستم نرسيده روش خاصي داره واسه دريافت؟

به مدیریت سایت پیام بدید.

mojtaba026

majidghafoorzade

majidghafoorzade

Advanced Member

• بن شده
  • ستارهستارهستاره
    • Member ID: 157
  • 160 ارسال
  • ورژن phpfox
    3.7.3
مقاله نويس

آقا من بلن 2 اینو ‍میخوام.چیکار کنم؟

rezazare1234

rezazare1234

مدیریت

• مدیریت کل سایت
    • Member ID: 11
  • 3257 ارسال
  • ورژن phpfox
    3.7.7 پیشتاز
  • نوع نسخه مورد استفاده
    شمسی با دیتابیس فارسی
مقاله نويس

http://phpfoxsupport.ir/subscriptions/

• nima007 این پست را پسندیده است

حس خیلی بدیه وقتی میبینم کسی مثل استیو جابز (که نه تنها کمک چندانی به پیشرفت علم کامپیوتر نکرد، بلکه حتی در بسیاری موارد با سیاستهای انحصارطلبانه خودش جلوی پیشرفت بقیه رو هم سد میکرد) تبدیل به اسطوره میشه و در مقابل اسطوره هایی مثل دنیس ریچی (که نمیشه گفت چقدر علم کامپیوتر مدیونشون هست) خیلی زود از یادها میرن!

مهدی0331

مهدی0331

Newbie

• کاربر عادی
    • Member ID: 426
  • 2 ارسال

سلام خسته نباشد

م تازه عضو این سایت شدم

چنتا سوال داشتم

ممنون میشم جواب بدید

1:تو بعضی شبکه اجتماعی ها دیدم که کاربر طلایی و نقره ای دارن یعنی کاربر هزینه ای میده برای این امکان آیا این اسکریپت شما هم این قابلیت رو داره؟

2 :میشه همون پنل مدیریت اصلی خودش باشه ولی به زبان فارسی؟

• rezazare1234 و nima007 این پست را پسندیده است

rezazare1234

rezazare1234

مدیریت

• مدیریت کل سایت
  • 3257 ارسال
  • ورژن phpfox
    3.7.7 پیشتاز
  • نوع نسخه مورد استفاده
    شمسی با دیتابیس فارسی
مقاله نويس

سلام خسته نباشد

م تازه عضو این سایت شدم

چنتا سوال داشتم

ممنون میشم جواب بدید

1:تو بعضی شبکه اجتماعی ها دیدم که کاربر طلایی و نقره ای دارن یعنی کاربر هزینه ای میده برای این امکان آیا این اسکریپت شما هم این قابلیت رو داره؟

2 :میشه همون پنل مدیریت اصلی خودش باشه ولی به زبان فارسی؟

سلام ، خوش آمدید

1-بله ، شما هم می توانید با ایجاد بسته ، این امکان را به کاربران خود بدهید.

2- پنل مدیریت فعلی بسیار زیباست ،   فکر کنم پشیمون بشین از این تصمیم ، به هر حال شما میتوانید پنل مدیریت نسخه  اصلی هم دریافت کنید.

• nima007, absec و مهدی0331 این پست را پسندیده است

حس خیلی بدیه وقتی میبینم کسی مثل استیو جابز (که نه تنها کمک چندانی به پیشرفت علم کامپیوتر نکرد، بلکه حتی در بسیاری موارد با سیاستهای انحصارطلبانه خودش جلوی پیشرفت بقیه رو هم سد میکرد) تبدیل به اسطوره میشه و در مقابل اسطوره هایی مثل دنیس ریچی (که نمیشه گفت چقدر علم کامپیوتر مدیونشون هست) خیلی زود از یادها میرن!

مهدی0331

مهدی0331

Newbie

• کاربر عادی
    • Member ID: 426
  • 2 ارسال

سلام ، خوش آمدید

1-بله ، شما هم می توانید با ایجاد بسته ، این امکان را به کاربران خود بدهید.

2- پنل مدیریت فعلی بسیار زیباست ،   فکر کنم پشیمون بشین از این تصمیم ، به هر حال شما میتوانید پنل مدیریت نسخه  اصلی هم دریافت کنید.

منظورم اینه که میشه این اسکریپت رو بخرم بعد برا استفاده کاربرا از همه امکانات سایت کاربر طلایی و نقره ای قرار داد و هزینه بدن؟

rezazare1234

rezazare1234

مدیریت

• مدیریت کل سایت
  • 3257 ارسال
  • ورژن phpfox
    3.7.7 پیشتاز
  • نوع نسخه مورد استفاده
    شمسی با دیتابیس فارسی
مقاله نويس

منظورم اینه که میشه این اسکریپت رو بخرم بعد برا استفاده کاربرا از همه امکانات سایت کاربر طلایی و نقره ای قرار داد و هزینه بدن؟

بله

• nima007 این پست را پسندیده است

majidghafoorzade

majidghafoorzade

Advanced Member

• بن شده
  • ستارهستارهستاره
    • Member ID: 157
  • 160 ارسال
  • ورژن phpfox
    3.7.3
مقاله نويس

سلام !من تو يه سايت يه چيزايي خوندم در مورد نسخه پيشتاز شما.لطفن جواب بدين:

1-اينکه ميگن اسکريپت هاي قفل شده خطرناک هست و کسي که قفل گذاشته ميتونه هر لحظه دلش بخواد سايت شما رو پاک کنه و اطلاعاتتون رو از بين ببره و اينکه يه کد مخربي درون اين اسکريپت وجود داره که اگه کسايي که قفل گذاشتن با يه ايميل خاصي ثبت نام کنن خود بخود ادمين ميشن!

2-اينکه گفتن هيچکس توانايي تغيير در هسته اسکريپت رو نداره و اگه کسي تو هسته دست ببره اسکريپت قفل ميشه و استدلالشون هم اين بود که اگه هسته اسکريپت قابل بهينه سازي بود خب خود سازندگان اسکريپت اونرو بهينه سازي ميکردند!يعني اونا توانايي چنين کاري رو ندارن ولي شما دارين؟؟؟درحاليکه شما گفتين تو هسته اسکريپت تغييراتي ايجاد کردين و اونو بهينه سازي کردين!

3-اينکه گفتن اسکريپت قفل شده اطلاعات رو بصورت صحيح و کامل به ديتابيس نميفرسته و باعث ايجاد مشکل تو سايت ميشه!

4-اينکه امکان آپديت اسکريپت قفل شده به ورژن هاي جديدتر وجود نداره مگر ورژن هاي جديدتر ساخته شده توسط خود قفل کننده

لطفن براي شفاف سازي جواب بدين

• donbalambia این پست را پسندیده است

rezazare1234

rezazare1234

مدیریت

• مدیریت کل سایت
  • 3257 ارسال
  • ورژن phpfox
    3.7.7 پیشتاز
  • نوع نسخه مورد استفاده
    شمسی با دیتابیس فارسی
مقاله نويس

سلام علیکم  ، خوب شد این قبیل  صحبت ها  مطرح کردید

چرا خدمات ومحصولات کمپ قفل میشود؟

گروه کمپ اولین گروهی بود که اسکریپت phpfox شمسی سازی کرد ، البته این شمسی سازی اولین بار توسط شهاب ، (مدیرت سایت ) انجام شد

در ان زمان نسخه هایی که ارائه میدادیم بدون قفل بود ، نبودقفل باعث شد سایت های همچون سنتر وفاکسیران نسخه های شمسی را به دست اورده ، و دست به فروش آن بزنند (تمام مدارک در تالار شرم ساری موجود است)

بیشتر محصولات کمپ بدون قفل منتشر شد ، همانند اپارات -طرفداران  -رندوم -حاظری

که متاسفانه همین سایت هایی که دم از خطر قفل میزنند ، محصولات ما را برای فروش و گاها در  تالار های خود قرار دادند

پس از 4 بار تجربه در فروش  open source محصولات  ، اکثر برنامه نویسان ما از طراحی   پلاگین های دیگر صرفه نظر کردند

تا زمانی که قانون کپی رایت در بین ما ایرانی ها رعایت نشود ، ما جز قفل  کار دیگه ای نداریم .

پیشتاز به صورت دستی نال می شود ، و قیمت هر بار نال اینگونه نسخه ها 5 دلار می باشد.

بیشتر سایت های ایرانی  نسخه هایی که توسط ماشین نال می شوند را برای کاربران خود قرار میدهند.

یکی از دلایلی که این سایت ها مدعی هستند قفل های ما مخرب است ، این است :

به دلیل اینکه این بار نمیتوانند مثل دفعات قفل محصولات ما  را به سرقت ببرند ، ناراحت  هستند ، و با این شانتاژهای متعدد فقط و فقط  میخواهند محصولات را بدون قفل  قرار دهیم تا بتوانند باز هم مثل دفعات قفل ، به سرقت ببرند.

تمام مدیران کمپ  از جمله من ، نسخه قفل شده دارم .

2-اينکه گفتن هيچکس توانايي تغيير در هسته اسکريپت رو نداره و اگه کسي تو هسته دست ببره اسکريپت قفل ميشه و استدلالشون هم اين بود که اگه هسته اسکريپت قابل بهينه سازي بود خب خود سازندگان اسکريپت اونرو بهينه سازي ميکردند!يعني اونا توانايي چنين کاري رو ندارن ولي شما دارين؟؟؟درحاليکه شما گفتين تو هسته اسکريپت تغييراتي ايجاد کردين و اونو بهينه سازي کردين!

در مورد این مساله ، شما میتوانند به سایت سازنده phpfox.com   مراجعه کنید.

یکی از شعار های اسکریپت phpfox   متن باز (open source) است .

شما به راحتی میتوانند ، هسته phpfox را ویرایش کنید ، اما این ویرایش نیاز به دانش لازم در مورد تابع و کلاسس های api  دارد.

هیچ کس نمیتواند بگویید در زمینه php برتر از دیگریست ، زیرا این زبان گستردگی خودش را دارد.

کمپ با سایت های بزرگی همچون پارس انلاین و اشیانه در ارتباط است .

نسخه پیشتاز  توسط متخصص این دو شرکت انالیز شده است .

3-اينکه گفتن اسکريپت قفل شده اطلاعات رو بصورت صحيح و کامل به ديتابيس نميفرسته و باعث ايجاد مشکل تو سايت ميشه!

در این مورد ، خودتون تحقیقات لازم را انجام دهید

تاکنون هیچ کس این مورد گزارش نداده است

باز هم شما از کاربران رسمی پرس و جو کنید.

4-اينکه امکان آپديت اسکريپت قفل شده به ورژن هاي جديدتر وجود نداره مگر ورژن هاي جديدتر ساخته شده توسط خود قفل کننده

لطفن براي شفاف سازي جواب بدين

اگر به صفحه معرفی  نسخه مراجعه  کنید ، در انجام ذکر شده است ، نسخه پیشتاز قابلیت بروزرسانی با تمام نسخه های موجود را دارد.

یعنی شما میتوانید این نسخه را با دیگر نسخه ها به راحتی بروز رسانی  کنید.

هیچ قفلی  برای بروز رسانی در نظر گرفته نشده است.

توضیح کوتاه در مورد عمل کرد قفل :

این قفل فقط و فقط در موقع نصب  اسکریپت مورد استفاده قرار میگیرد .

برای اطمینان خاطر بیشتر شما  میتوانید از کسانی که نسخه پیشتاز  راخریداری کردند .هم سوال بفرمایید.

لازم به ذکر است تمام مدیران کمپ و کسانی که در اینجا مدیر هستند از نسخه پیشتاز استفاده میکنند ، طبق ضرب المثل ،{ هرچیز که برای خود می پسندی ، برای دیگران هم بپسند} ،  تمام تلاش خود را برای ایجاد بهترین نسخه انجام دادیم

به جرات میتوانم بگویم ، تنها نسخه ای که بدون باگ است پیشتاز می باشد

• M0hamad, tyaman, majidghafoorzade و 3 فرد دیگر این پست را پسندیده اند

شبگرد

شبگرد

کاربر پیشتاز

• کاربر رسمی
    • Member ID: 271
  • 33 ارسال

سلام

من یه چیز میگم ، شایدم قبلا گفتم

هیچ کس تو زمینه phpfox بیشتر از من هزینه نکرده ، شاید به اندازه نسخه  اصلی پول دادم

از سایت های سنتر -پرشین -فاکسیران  گرفته تا کمپ

3 بار سایتم سفید شد و هیچ کاری نتونستم بکنم ، اگر از همون اول یه نسخه درست حسابی داشتم ، تا الان 3 هزار تا کاربر داشتم

هربار که جلود تر میرفتم سایت ، به کلی از بین میرفت .

سه ماه اخری دیگه پشیمون جامعه زدن شدم ، چون جز وقت تلف کردن برام چیزی نداشت.

وقتی هم نسخه  کمپ دیدم ، 99درصد  مطمئن بودم که نسخه  این ها هم مشکل داره

اما توی این 3ماهی که نسخه کمپ نصب کردم ، خدا شاهده سایت تا الان هیچ مشکلی را نداشته.

البته من یه شنیدم  سایت sarzaminblog.org  از نسخه پیشتاز استفاده میکنه

• rezazare1234, mojtaba026, milad-black و 4 فرد دیگر این پست را پسندیده اند

lovemoon

lovemoon

Advanced Member

• کاربر عادی
    • Member ID: 442
  • 864 ارسال
  • ورژن phpfox
    3.7.7
  • نوع نسخه مورد استفاده
    پیشتاز
مقاله نويس

یک اسکریپت خوب باید یک پشتیبانی قوی داشته باشه و میتونم بگم واقعا این پشتیبانی بهترین پشتیبانی هستش

من دیدم مسئولین این پشتیبانی (مجتبی و رضا) تا ساعت های 2 و 3 شب هم بیدار بودن و به سوالاتی که در اون زمان پرسیدم جواب دادند.

من مطمعا هستم که هرکسی از این نسخه یا نسخه های کمپ استفاده کنه ضرری نمیکنه حتی نسخه های رایگان کمپ هم پشتیبانی میشند(این تبلیغ نیست حقیقت هستش)

من هنوز هیچ سایتی نزدم ولی اگر بخوام روزی یک جامع مجازی قدرت مند بسازم  نسخه های کمپ رو استفاده میکنم

• rezazare1234, milad-black, donbalambia و 1 فرد دیگر این پست را پسندیده اند

سلام

ali11

ali11

کاربر پیشتاز

• کاربران پیشتاز
    • Member ID: 41
  • 49 ارسال
  • نوع نسخه مورد استفاده
    شمسی با دیتابیس فارسی

سلامی بعد از مدت ها

دوستان الان کسی که نسخه 40 هزار تومنی رو بخره این قالب همراه داره؟

فایل پیوستی  111111111.JPG   56.9K   1 تعداد دریافت ها

من الان دمو آنلاین نسخه پیشتاز رو می زنم این قالب باز میشه؟

فایل پیوستی  cbih_demo.png   207.19K   1 تعداد دریافت ها

• donbalambia این پست را پسندیده است

rezazare1234

rezazare1234

مدیریت

• مدیریت کل سایت
  • 3257 ارسال
  • ورژن phpfox
    3.7.7 پیشتاز
  • نوع نسخه مورد استفاده
    شمسی با دیتابیس فارسی
مقاله نويس

اولی

همچنین به انتشار نسخه پیشتاز 3.7.5, phpfox 3.7.5, phpfox راستچین, phpfox شمسی نیز برچسب خورده است

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی

Google (1)