hit counter script

پرش به

رنگ بک گراند: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
رنگ بدنه: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
طرح: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
پیشتاز 3.8.0 فروشگاه VIP
خوش آمدید به پشتیبانی phpfox
برای اینکه بتوانید از همه ی امکانات انجمن استفاده نمایید باید ابتدا عضو شوید.اگر قبلا عضو شده اید ب وارد سایت شوید.از لینک های زیر برای عضویت یا ورود استفاده نمایید.
ورود به انجمن عضویت در انجمن
تصویر

گوگل مپ (phpfox-google map)

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
9 پاسخ برای این موضوع

rezazare1234

rezazare1234

مدیریت

• مدیریت کل سایت
    • Member ID: 11
  • 3258 ارسال
  • ورژن phpfox
    3.7.7 پیشتاز
  • نوع نسخه مورد استفاده
    شمسی با دیتابیس فارسی
مقاله نويس

با این پلاگین محل کابرانتان بر روی نقشه {گوگل مپ} به نمایش در می اید و مشخص میشود در کجا زندگی میکنند.
همچنین بازدیدکننده میتواند در همان جا مشخصاتشان را مشاهده کند و اگر خواست ان شخص را ادد کند و به لیست دوستانش اضافه کند.
دریافت کنید.

فایل پیوستی  phpfox-product-pg_map-1.03.zip   54.28K   74 تعداد دریافت ها

حس خیلی بدیه وقتی میبینم کسی مثل استیو جابز (که نه تنها کمک چندانی به پیشرفت علم کامپیوتر نکرد، بلکه حتی در بسیاری موارد با سیاستهای انحصارطلبانه خودش جلوی پیشرفت بقیه رو هم سد میکرد) تبدیل به اسطوره میشه و در مقابل اسطوره هایی مثل دنیس ریچی (که نمیشه گفت چقدر علم کامپیوتر مدیونشون هست) خیلی زود از یادها میرن!

tebbook

tebbook

کاربر پیشتاز

• کاربران پیشتاز
    • Member ID: 3
  • 272 ارسال
  • ورژن phpfox
    3.7.1
  • نوع نسخه مورد استفاده
    شمس با دیتا بیس فارسی

مشکل اینه که گوگل ایران را تحریم کرده و api  نمیده. چطوری میشه این مشکل رو حل کرد و بصورت آفلاین استفاده کرد؟؟

rezazare1234

rezazare1234

مدیریت

• مدیریت کل سایت
  • 3258 ارسال
  • ورژن phpfox
    3.7.7 پیشتاز
  • نوع نسخه مورد استفاده
    شمسی با دیتابیس فارسی
مقاله نويس

مشکل اینه که گوگل ایران را تحریم کرده و api  نمیده. چطوری میشه این مشکل رو حل کرد و بصورت آفلاین استفاده کرد؟؟

گوگل  امکان ایمیل دهی را مورد تحریم خودش قرار داده ، و api  تحریم نکرده!

درضمن کار این افزونه ، نمایش مشخصات کاربران روی نقشه است

فکر کنم شما منظورتون ایجاد نقشه برای سایت است ، که این افزونه کارش یه چیز دیگست

حس خیلی بدیه وقتی میبینم کسی مثل استیو جابز (که نه تنها کمک چندانی به پیشرفت علم کامپیوتر نکرد، بلکه حتی در بسیاری موارد با سیاستهای انحصارطلبانه خودش جلوی پیشرفت بقیه رو هم سد میکرد) تبدیل به اسطوره میشه و در مقابل اسطوره هایی مثل دنیس ریچی (که نمیشه گفت چقدر علم کامپیوتر مدیونشون هست) خیلی زود از یادها میرن!

tebbook

tebbook

کاربر پیشتاز

• کاربران پیشتاز
  • 272 ارسال
  • ورژن phpfox
    3.7.1
  • نوع نسخه مورد استفاده
    شمس با دیتا بیس فارسی

نه عزیزم api  رو هم تحریم کرده و نمیده. من این افزونه رو نصب کردم با یه فیلتر شکن و یه ایمیل جعلی و آدرس جعلی API رو گرفتم ولی هاستم تو ایران بعد از نصب موقع  اجرا ارور داد و کار نکرد

tebbook

tebbook

کاربر پیشتاز

• کاربران پیشتاز
  • 272 ارسال
  • ورژن phpfox
    3.7.1
  • نوع نسخه مورد استفاده
    شمس با دیتا بیس فارسی

اگر اسپم محسوب نمی شه. لطفا کسی کمک کنه. راه حلی برای این ندارید؟؟ من خیلی به اون نیاز دارم

rezazare1234

rezazare1234

مدیریت

• مدیریت کل سایت
  • 3258 ارسال
  • ورژن phpfox
    3.7.7 پیشتاز
  • نوع نسخه مورد استفاده
    شمسی با دیتابیس فارسی
مقاله نويس

اگر اسپم محسوب نمی شه. لطفا کسی کمک کنه. راه حلی برای این ندارید؟؟ من خیلی به اون نیاز دارم

برادر من  من تست کردم و برنامه هیچ مشکلی نداشت

اگر در کادر Google Map API Key    هیچ مقداری یافت نشد عبارت زیر را  وارد کنید .

ABQIAAAAzvCE3mRpncBrl6N52MzapBQxS2q3bEQE2mr7EnZCiiZ_4X_zaxSQaiv2P86b_9vIKkcgsJFuGR5Vpg

متذکر میشم : کار این افزونه نمایش محل سکونت کاربران بر روی نقشه می باشد.

شات:

فایل پیوستی  555111555.JPG   74.49K   12 تعداد دریافت ها

• kingston این پست را پسندیده است

tebbook

tebbook

کاربر پیشتاز

• کاربران پیشتاز
  • 272 ارسال
  • ورژن phpfox
    3.7.1
  • نوع نسخه مورد استفاده
    شمس با دیتا بیس فارسی

اون api را قبول نمی کنه می فرماید شما باید یه api ویزه برای طب بوک باید داشته باشید. من گرفتم ولی چون هاستم تو ایرانه باز هم خطا می ده

rezazare1234

rezazare1234

مدیریت

• مدیریت کل سایت
  • 3258 ارسال
  • ورژن phpfox
    3.7.7 پیشتاز
  • نوع نسخه مورد استفاده
    شمسی با دیتابیس فارسی
مقاله نويس

اون api را قبول نمی کنه می فرماید شما باید یه api ویزه برای طب بوک باید داشته باشید. من گرفتم ولی چون هاستم تو ایرانه باز هم خطا می ده

حق با شماست ، هاست من داخلی نیست ، و متاسفانه  فعلا هاست داخلی در دسترس ندارم ، ان شاء الله در اینده این قضیه تست میکنم و راه حلش میگم

• kingston این پست را پسندیده است

tebbook

tebbook

کاربر پیشتاز

• کاربران پیشتاز
  • 272 ارسال
  • ورژن phpfox
    3.7.1
  • نوع نسخه مورد استفاده
    شمس با دیتا بیس فارسی

نحوه استفاده از این افونه را می فرمایید.من اینو نصب کردم ولی نمی دونم کاربرها چطوری باید محل خودشون را مشخص کنند

• mahdijoon این پست را پسندیده است

mahdijoon

mahdijoon

Member

• کاربر عادی
    • Member ID: 1811
  • 12 ارسال

چطوری کار میکنه ؟

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی