hit counter script

پرش به

رنگ بک گراند: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
رنگ بدنه: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
طرح: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
پیشتاز 3.8.0 فروشگاه VIP
خوش آمدید به پشتیبانی phpfox
برای اینکه بتوانید از همه ی امکانات انجمن استفاده نمایید باید ابتدا عضو شوید.اگر قبلا عضو شده اید ب وارد سایت شوید.از لینک های زیر برای عضویت یا ورود استفاده نمایید.
ورود به انجمن عضویت در انجمن
تصویر

آموزش جامع و کامل کار با اعتبار و موارد وابسته

اعتبار خرید credit فروشگاه امتیاز کروپ

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
12 پاسخ برای این موضوع

vahidlb

vahidlb

Member

• کاربر عادی
    • Member ID: 341
  • 16 ارسال

با سلام و وقت بخیر و تبریک سال نو خدمت همه کاربران و دوستان و بخصوص مدیران انجمن و تشکر از بستر آموزشی که فراهم کردند.

با توجه به اینکه همه افرادی که با PHPfox کار می کنند، به نوعی با اعتبار، امتیاز و نحوه استفاده و کاربرد اون در خرید و فروش و فروشگاه و ... سروکار دارند، از این رو این پست رو ایجاد کردم تا همه اساتید عزیز و حتی دوستانی که کوچکترین دانش و تجربه ای هم در این رابطه دارند، دانسته های خودشون رو به اشتراک بذارند تا سایر افراد بخصوص تازه واردین نیز از آن بهره مند شوند.

محور بحث های مورد نظر:

■ اعتبار چیست و چرا در این شبکه طراحی و ایجاد شده است؟
■ کاربرد اعتبار (Credit) در اسکریپت PHPfox

■ مزایای اعتبار برای کاربران شبکه و آموزش بکارگیری اعتبارها

■ آموزش نحوه استفاده کاربران از اعتبار برای سایر اقدامات (خرید، دانلود و ...)

■ آموزش استفاده از اعتبار برای خرید از فروشگاه شبکه

■ آموزش اهدای اعتبار توسط مدیران شبکه به کاربران با عناوین مختلف (مانند بن هدیه اعتبار، جایزه nریالی برای فلان برنده، و ...)

■ آموزش افزایش اعتبار آزاد از طرف مدیران شبکه به کاربران به مناسبتها و رویدادهای مختلف (به مناسبت عید نوروز هر کاربر 1000 اعتبار هدیه)

■ سایر موارد و مسائلی که به ذهن شما می رسد و ممکن است کاربردی باشد و ....

به نظرم، با تکمیل و پربار کردن این موضوع، به جرات می توان گفت که این پست به یک مرجع اساسی و برتر در مبحث اعتبار تبدیل خواهد شد. لذا خواهشمندم در صورت امکان یاری فرمایید. سپاس از توجه همه.

• MyNabz این پست را پسندیده است

tyaman

tyaman

Advanced Member

• بن شده
  • ستارهستارهستاره
    • Member ID: 64
  • 560 ارسال
  • ورژن phpfox
    3.7.7
  • نوع نسخه مورد استفاده
    شمسی با دیتابیس فارسی
مقاله نويس

با سلام

لطفا به این تایپک هم نگاهی کنید

http://phpfoxsupport...ین-همراه-با-خر/

با تشکر

موفق باشید

• rezazare1234, MyNabz و vahidlb این پست را پسندیده است
امضام زیاد خوب نیست فقط یه چی می تونم بگم خاک زیر پای همتون هستم :wub:

vahidlb

vahidlb

Member

• کاربر عادی
  • 16 ارسال

با سلام

لطفا به این تایپک هم نگاهی کنید

http://phpfoxsupport...ین-همراه-با-خر/

با تشکر

موفق باشید

ممنون از شما دوست عزیز.

خیلی مفید و کاربردی بود. خیلی هم خوب شرح داده بودید. 

همه مراحل هم انجام شده و خوب پیش رفت و به پایان رسید.

دوتا موضوع هست که خواستم در همین جا مطرح کنم که به همین اعتبار و خرید مربوطه:

- اول اینکه، با داشتن اعتبار چه کارهایی میشه انجام داد؟ یعنی تفاوت و تمایز کاربری که 5000 اعتبار دارد با کاربری که 10 اعتبار دارد در چیست؟! (البته لطفاً مثال و نمونه موردی بفرمایید) یعنی اگه ممکنه کابردی و اجرایی راهنمایی کنید. الان سایتها یا شبکه هایی داریم که از این سیستم کار خوب و کاربردی رو انجام بدن؟

- دوم اینکه این اعتبار چه ارتباطی با فروشگاه می تونه داشته باشه؟ یعنی چطوری میشه در فروشگاه شبکه از اعتبار استفاده کرد. حقیقتش من به شخصه از فروشگاه نتونستم استفاده کنم. و فقط محصول تونستم اضافه کنم و بس. اما فروش و اون هم بصورت پرداخت آنلاین و ... اصلاً.

tyaman

tyaman

Advanced Member

• بن شده
  • ستارهستارهستاره
  • 560 ارسال
  • ورژن phpfox
    3.7.7
  • نوع نسخه مورد استفاده
    شمسی با دیتابیس فارسی
مقاله نويس

بسم الله الرحمن الرحیم

دوست عزیز امتیاز در اسکریپت phpfox چه کاربردی دارد؟

ما با امتیازامون می تونیم هدیه بدیم به دوستامون با نصب افزونه هدیه

می تونیم ارتقا درجه پیدا کنیم با اظاف کردن گروه

می تونیم برنامه بخریم با امتیازمون

می تونیم خیلی کارهای دیگر کنیم

در ضمن ایا شما سایتتان به درگاه پرداخت آنلاین متصل است یا خیر

• rezazare1234 و vahidlb این پست را پسندیده است

vahidlb

vahidlb

Member

• کاربر عادی
  • 16 ارسال

با سلام، و ممنون از راهنمایی شما.

به نظرم منظورمو دقیق نتونستم برسونم. مثلاً همین که بوسیله اعتبار "می تونیم ارتقا درجه پیدا کنیم با اظاف کردن گروه" . این چه حسنی دارد؟

ببخش اگر پیچیده اش می کنم. اما می خواهم به اصل موضوع برسیم. با خرید و کسب اعتبار می توانیم گروه کاربری را ارتقاء دهیم. خوب این چه حسنی دارد؟ 

یا بطور ساده، یک نفر که مثلاً 10000 تومان پرداخت کند و بطور مثال 10000 اعتبار بخرد. این پولی که هزینه کرد و با آن درجه اش را ارتقاء داد کجا به دردش می خورد؟

من در حل این موضوع برای خودم مانده ام! ببینید به نظرم تشویق کاربران برای پرداخت مبلغی برای خرید اعتبار باید آنقدر دلیل و استناد محکمی داشته باشد که کاربر با اشتیاق و نه اجبار

و بخواهد اعتبار بخرد یا کسب کند.

به نظر شما و سایر دوستان، از اعتبار چه استفاده های خوبی می توان کرد؟!

ضمناً در پاسخ سوال شما بله طبق همون آموزشی که شما لینک داده بودید، به درگاه پرداخت متصل شده ام.

vahidlb

vahidlb

Member

• کاربر عادی
  • 16 ارسال

دوستان وقتتون بخیر؛ ببخشید که مجدد این پست رو بالا آوردم.

ممکنه در این مورد کمی به ما کمک کنید و از نظر خودتون راهنمایی کنید؟ واقعاً موندم چکار کنم!

راستش نمیدونم از اعتبار چطور استفاده کنم. یعنی چه استفاده هایی برای اعتبار کاربران در سایت تعریف کنم.

منوهای سایت همون منوهای عمومی است: بلاگها، صفحه ها، تصاویر، نظرسنجی، آزمون، فروشگاه، رزومه و ...

حالا به نظر شما چطور میتونیم استفاده از این امکانات رو منوط به داشتن حد معینی از اعتبار کنیم؟ مثلاً مشاهده و فعالیت در یک Page منوط به پرداخت مثلاً 100 واحد اعتبار، یا شرکت در یک آزمون (Quiz) منوط به پرداخت مثلاً 50 واحد اعتبار، یا انتشار رزومه منوط به پرداخت 100 واحد اعتبار. یا حتی استفاده از امکانات با پرداخت آنلاین مبلغ.

rezazare1234

rezazare1234

مدیریت

• مدیریت کل سایت
    • Member ID: 11
  • 3257 ارسال
  • ورژن phpfox
    3.7.7 پیشتاز
  • نوع نسخه مورد استفاده
    شمسی با دیتابیس فارسی
مقاله نويس

شما برای این کار باید سطح دسترسی تعیین کنید

مثلا چند گروه خاص بسازید  مثل طلایی - نقره ای یا.....

بعد  کاربرانی که به  امتیاز تعیین شده رسیدن به گروهی  طلایی منتقل شوند.

حس خیلی بدیه وقتی میبینم کسی مثل استیو جابز (که نه تنها کمک چندانی به پیشرفت علم کامپیوتر نکرد، بلکه حتی در بسیاری موارد با سیاستهای انحصارطلبانه خودش جلوی پیشرفت بقیه رو هم سد میکرد) تبدیل به اسطوره میشه و در مقابل اسطوره هایی مثل دنیس ریچی (که نمیشه گفت چقدر علم کامپیوتر مدیونشون هست) خیلی زود از یادها میرن!

tyaman

tyaman

Advanced Member

• بن شده
  • ستارهستارهستاره
  • 560 ارسال
  • ورژن phpfox
    3.7.7
  • نوع نسخه مورد استفاده
    شمسی با دیتابیس فارسی
مقاله نويس

با سلام، و ممنون از راهنمایی شما.

به نظرم منظورمو دقیق نتونستم برسونم. مثلاً همین که بوسیله اعتبار "می تونیم ارتقا درجه پیدا کنیم با اظاف کردن گروه" . این چه حسنی دارد؟

ببخش اگر پیچیده اش می کنم. اما می خواهم به اصل موضوع برسیم. با خرید و کسب اعتبار می توانیم گروه کاربری را ارتقاء دهیم. خوب این چه حسنی دارد؟ 

یا بطور ساده، یک نفر که مثلاً 10000 تومان پرداخت کند و بطور مثال 10000 اعتبار بخرد. این پولی که هزینه کرد و با آن درجه اش را ارتقاء داد کجا به دردش می خورد؟

من در حل این موضوع برای خودم مانده ام! ببینید به نظرم تشویق کاربران برای پرداخت مبلغی برای خرید اعتبار باید آنقدر دلیل و استناد محکمی داشته باشد که کاربر با اشتیاق و نه اجبار

و بخواهد اعتبار بخرد یا کسب کند.

به نظر شما و سایر دوستان، از اعتبار چه استفاده های خوبی می توان کرد؟!

ضمناً در پاسخ سوال شما بله طبق همون آموزشی که شما لینک داده بودید، به درگاه پرداخت متصل شده ام.

خوب گروه کاربری چیست؟

گروه کاربری ، ما در پنل مدیریت چند دسته گروه رو درست می کنیم

1- گروه کاربران عادی

2- گروه کاربران فعال

3- گروه کاربران نقره ای

4- گروه کاربران طلایی

5- گروه کاربری ناظر

6- گروه کاربری مدیریت

7- گروه کاربری بن شده (اخراج)

خوب حالا ما این گروه ها رو داریم چطور باید از آنها استفاده کنیم؟؟؟

در سایتتون به کاربرا بگید هر کسی امتیاز به 900 رسید این کاربر انتقال گروه می یابد به گروه فعال سایت

خوب در این میان آن کاربر می پرسد آیا فقط نام گروه من عوض می شود یا خیر

شما می گوید که:

الف)خیر در این گروه شما می توانید به جای اینکه قبلا عکس هایتان را حداکثر تا 500 کیلوبایت آپلود می کردید اینبار می توانید عکس های خود را با حداکثر 1 مگ آپلود کنید

ب) شما در گروه عادی موزیک هایی داشتید که حجم آنها بیش از 1 مگ بود و سیستم اجازه به شما نمی داد که بیش از 500 کیلوبایت آپلود کنید اکنون می توانید

ج) در درجه کاربری شما نمی توانستید نام کاربری خود را عوض کنید ولی در این درجه تا سقف 2 بار می توانید نام خود و نام کاربریتان را عوض کنید

د)در بخش کاربری شما وقتی در انجمن تایپک یا پست می زاشتید یک امتیاز دریافت می کردید ولی در این گروه شما دو امتیاز بابت هر تایپک دریافت خواهید کرد

و

و

و

و این کار هایی است که می تونید برای شلوغی سایت انجام دهید

در این میان کاربران هم که وقت جمع کردن امتیاز را ندان می رن دور خرید امتیاز اعتبار که انوقت می بیند چقدر سود کردید با این روش

و این میان یک حیجانی میان کاربران رخ می دهد که می بیند 24 ساعته همینطور پشت سر هم مطلب در سایتتون قرار می دهد

با آرزوی موفقیت برای شما دوست عزیز

• vahidlb این پست را پسندیده است

tyaman

tyaman

Advanced Member

• بن شده
  • ستارهستارهستاره
  • 560 ارسال
  • ورژن phpfox
    3.7.7
  • نوع نسخه مورد استفاده
    شمسی با دیتابیس فارسی
مقاله نويس

راستش نمیدونم از اعتبار چطور استفاده کنم. یعنی چه استفاده هایی برای اعتبار کاربران در سایت تعریف کنم.

منوهای سایت همون منوهای عمومی است: بلاگها، صفحه ها، تصاویر، نظرسنجی، آزمون، فروشگاه، رزومه و ...

حالا به نظر شما چطور میتونیم استفاده از این امکانات رو منوط به داشتن حد معینی از اعتبار کنیم؟ مثلاً مشاهده و فعالیت در یک Page منوط به پرداخت مثلاً 100 واحد اعتبار، یا شرکت در یک آزمون (Quiz) منوط به پرداخت مثلاً 50 واحد اعتبار، یا انتشار رزومه منوط به پرداخت 100 واحد اعتبار. یا حتی استفاده از امکانات با پرداخت آنلاین مبلغ.

تعریف اعتبار برای کاربران

http://phpfoxsupport...ه-با-خرید-اعتب/

مرحله ی 19 را پیش بگیرید و اعتبار برای کاربران خود درست کنید مثلا 900 امتیاز اعتبار  5 هزار تومان

در سئوال بعدی شما از ویرایش گروها باید کمک بگیرید

که مثلا شخصی در بلاگ ها یک بلاگی ایجاد کرد 10 امتیاز یا 5 امتیاز بگیرید

• vahidlb این پست را پسندیده است

lovemoon

lovemoon

Advanced Member

• کاربر عادی
    • Member ID: 442
  • 864 ارسال
  • ورژن phpfox
    3.7.7
  • نوع نسخه مورد استفاده
    پیشتاز
مقاله نويس

تعریف اعتبار برای کاربران

http://phpfoxsupport...ه-با-خرید-اعتب/

مرحله ی 19 را پیش بگیرید و اعتبار برای کاربران خود درست کنید مثلا 900 امتیاز اعتبار  5 هزار تومان

در سئوال بعدی شما از ویرایش گروها باید کمک بگیرید

که مثلا شخصی در بلاگ ها یک بلاگی ایجاد کرد 10 امتیاز یا 5 امتیاز بگیرید

سلام

شما گفتید از قسمت ویرویش گروه ها باید کمک گرفت

خوب مثلا  کاربر X وارد سایت شد 1000 اعتبار خریده یا داره اومد یک صفحه ، ایجاد کرد میخوام زمانی که یک پیجی ایجاد کرد مثلا 500 از امتیازش کسر بشه

درضمن این امکان وجود داره که کاربر بتونه با اعتبار کاور و یا پروفایل خودش رو طراحی کنه یعنی برای قرار دادن کاور باید 100 امتیاز داشته باشه

اگر بتونید آموزشش رو بزارید

دقیقا همانند فیس نما اگر شاهد باشید کاربر میتوانند یک گروه رو با دو شیوه بسازه (اعتبار خود ، خرید و پرداخت مستقیم پول)

سلام

tyaman

tyaman

Advanced Member

• بن شده
  • ستارهستارهستاره
  • 560 ارسال
  • ورژن phpfox
    3.7.7
  • نوع نسخه مورد استفاده
    شمسی با دیتابیس فارسی
مقاله نويس

سلام

سلام علیک

شما گفتید از قسمت ویرایش گروه ها باید کمک گرفت

بله درسته

مثلا یک گروه ایجاد می کنید مثلا کاربران طلایی و مثلا برای آنها اپلود عکس رو به یک مگ می رسانید موزیک ها به 10 مگ براشون ارتقا می دهید و کارهای از این جمله

خوب مثلا  کاربر X وارد سایت شد 1000 اعتبار خریده یا داره اومد یک صفحه ، ایجاد کرد میخوام زمانی که یک پیجی ایجاد کرد مثلا 500 از امتیازش کسر بشه

نمی دونم باید تست کنم

درضمن این امکان وجود داره که کاربر بتونه با اعتبار کاور و یا پروفایل خودش رو طراحی کنه یعنی برای قرار دادن کاور باید 100 امتیاز داشته باشه

باشه تست می کنم ببینم عملی هست یا نه

دقیقا همانند فیس نما اگر شاهد باشید کاربر میتوانند یک گروه رو با دو شیوه بسازه (اعتبار خود ، خرید و پرداخت مستقیم پول)

بارها گفتم اسکریپتی که فیس نما استفاده می کنه از phpfox نیست

tyaman

tyaman

Advanced Member

• بن شده
  • ستارهستارهستاره
  • 560 ارسال
  • ورژن phpfox
    3.7.7
  • نوع نسخه مورد استفاده
    شمسی با دیتابیس فارسی
مقاله نويس

سلام

سلام علیک

بله درسته

مثلا یک گروه ایجاد می کنید مثلا کاربران طلایی و مثلا برای آنها اپلود عکس رو به یک مگ می رسانید موزیک ها به 10 مگ براشون ارتقا می دهید و کارهای از این جمله

نمی دونم باید تست کنم

tyaman

tyaman

Advanced Member

• بن شده
  • ستارهستارهستاره
  • 560 ارسال
  • ورژن phpfox
    3.7.7
  • نوع نسخه مورد استفاده
    شمسی با دیتابیس فارسی
مقاله نويس

سلام

سلام علیک

بله درسته

نمی دونم باید تست کنم

• rezazare1234, absec و lovemoon این پست را پسندیده است

همچنین به اعتبار, خرید, credit, فروشگاه, امتیاز, کروپ نیز برچسب خورده است

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی