hit counter script

پرش به

رنگ بک گراند: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
رنگ بدنه: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
طرح: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
پیشتاز 3.8.0 فروشگاه VIP پردیس هاستینگ
خوش آمدید به پشتیبانی phpfox
برای اینکه بتوانید از همه ی امکانات انجمن استفاده نمایید باید ابتدا عضو شوید.اگر قبلا عضو شده اید ب وارد سایت شوید.از لینک های زیر برای عضویت یا ورود استفاده نمایید.
ورود به انجمن عضویت در انجمن
تصویر

آموزش || تبلیغات با پرداخت آنلاین سپس درج بنر

تبلیغات با پرداخت آنلاین سپس تبلیغات با پرداخت آنلاین تبلیغات پیشرفته

این موضوع آرشیو شده است. این بدان معنی می باشد که شما نمی توانید پاسخی ارسال نمایید.
8 پاسخ برای این موضوع

tyaman

tyaman

Advanced Member

• بن شده
  • ستارهستارهستاره
    • Member ID: 64
  • 560 ارسال
در این تاپیک می توانید مشکلات و سوالات خودتان را در مورد تبلیغات با پرداخت آنلاین سپس درج بنر مطرح نمایید.

تاریخ افزودن آموزش: پنجشنبه ۷ فروردين ۹۳ - ۱۲:۵۳
امضام زیاد خوب نیست فقط یه چی می تونم بگم خاک زیر پای همتون هستم :wub:

123

123

کاربر پیشتاز

• کاربران پیشتاز
    • Member ID: 217
  • 264 ارسال

با سلام ميشه از اين قابليت براي صفحه ي کاربرا استفاده کرد يعني بدين صورت که کاربران صفحه ,بلاگ يا اگهي که ساخته اند رو با درج تنظيمات زمان با پرداخت انلاين در سايت نمايش بدند؟اگه ميشه اين کار رو کرد لطفا اموزششو رو هم بديد.با تشکر.

123

123

کاربر پیشتاز

• کاربران پیشتاز
  • 264 ارسال

با سلام پلاگين رو دانلود و نصب کردم ولي عنوان رو علامت سوال زده و بخشي به عنوان fad که شما گفتيد نميره ميگه صفحه اي با اين نام وجود ندارد من نصب محصول رو هم انجان دادم و با موفقيت نصب شد ولي اون صغحه رو نمي ياره؟

rezazare1234

rezazare1234

مدیریت

• مدیریت کل سایت
    • Member ID: 11
  • 3290 ارسال

با سلام پلاگين رو دانلود و نصب کردم ولي عنوان رو علامت سوال زده و بخشي به عنوان fad که شما گفتيد نميره ميگه صفحه اي با اين نام وجود ندارد من نصب محصول رو هم انجان دادم و با موفقيت نصب شد ولي اون صغحه رو نمي ياره؟

پلاگین های قرار داده شده مخصوص  نسخه پیشتاز می باشد.

حس خیلی بدیه وقتی میبینم کسی مثل استیو جابز (که نه تنها کمک چندانی به پیشرفت علم کامپیوتر نکرد، بلکه حتی در بسیاری موارد با سیاستهای انحصارطلبانه خودش جلوی پیشرفت بقیه رو هم سد میکرد) تبدیل به اسطوره میشه و در مقابل اسطوره هایی مثل دنیس ریچی (که نمیشه گفت چقدر علم کامپیوتر مدیونشون هست) خیلی زود از یادها میرن!

tyaman

tyaman

Advanced Member

• بن شده
  • ستارهستارهستاره
  • 560 ارسال

با سلام ميشه از اين قابليت براي صفحه ي کاربرا استفاده کرد يعني بدين صورت که کاربران صفحه وبلاگ يا اگهي که ساخته اند رو با درج تنظيمات زمان با پرداخت انلاين در سايت نمايش بدند؟اگه ميشه اين کار رو کرد لطفا اموزششو رو هم بديد.با تشکر.

یعنی کاربر وبلاگ درست کرد باید پول بده به جاش؟

همینه که کاربرا پرداخت آنلاین کنه

این اموزش تخصوصی رو گذاشتم هدیه ای برای کاربرانی که نسخه پیشتاز دارند

روی نسخه پیشتاز این آموزش عملی و تست شده است

با تشکر

موفق باشید

123

123

کاربر پیشتاز

• کاربران پیشتاز
  • 264 ارسال

سلام مگه نسخه يپيشتاز همون نسخه ي3.7.5 نيست اخرين نسخه ي phpfox يا اين پلاگين ها رو فقط براي کاربراني که از سايت شما خريد مي کنند گذاشتيد!؟خوب چرا تو اموزش اين جمله رو مطرح نکرديد!؟ گفتيد هديه براي همه ي کاربران phpcamp

خوب چه ايرادي دارد براي همه بزاريد!؟

tyaman

tyaman

Advanced Member

• بن شده
  • ستارهستارهستاره
  • 560 ارسال

با سلام و عرض خسته نباشید به شما کاربر عزیز

دوست عزیز حرف شما درست این آموزش روی تمام نسخه ها کار می کند ولی مهم پلاگین است

بنده نسخه پیشتاز روی سایتم نصبه که این اموزش رو درست کردم روی بقیه نسخه هم همینطوری هست ولی اصل پلاگین است

ایا شما پلاگین انگلیسی رو نصب کردید آیا برای شما صحفه تبلیغات نیامد؟

شما از چه نسخه ای استفاده می کنید؟

123

123

کاربر پیشتاز

• کاربران پیشتاز
  • 264 ارسال

با سلام دوست عزيز بنده نسخه فارسي رو که گذاشته بوديد نصب کرده بودم نياورده بود ولي الان نسخه ي انگلييسي رو نصب کردم اورد ممنون و متشکر از شما دوست عزيز ميشه براي صفحات يا وبلاگ ها يا بلوک از اين افزونه استفاده کرد.منظورم اينکه مثل فيس بوک کاربر با پرداخت مبلغي صفحه يا وبلاگشو تو سمت راست يا چپ صفحه به نمايش بگذاره.نسخه اي که استفاده مي کنم. 3.7.5است با تشکر.

tyaman

tyaman

Advanced Member

• بن شده
  • ستارهستارهستاره
  • 560 ارسال

دوست عزيز ميشه براي صفحات يا وبلاگ ها يا بلوک از اين افزونه استفاده کرد.منظورم اينکه مثل فيس بوک کاربر با پرداخت مبلغي صفحه يا وبلاگشو تو سمت راست يا چپ صفحه به نمايش بگذاره.نسخه اي که استفاده مي کنم. 3.7.5است با تشکر.

من همچین امکانی در فیس بوک ندیدم که پرداخت آنلاین داشته باشه سایت فیس بوک !!!!

در ضمن خوب نیست زیاد سایت رو مثل فیس بوک کنید اینطور می شه شعبه های فیس بوک

با آرزوی موفقیت برای شما