hit counter script

پرش به

رنگ بک گراند: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
رنگ بدنه: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
طرح: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
پیشتاز 3.8.0 فروشگاه VIP
خوش آمدید به پشتیبانی phpfox
برای اینکه بتوانید از همه ی امکانات انجمن استفاده نمایید باید ابتدا عضو شوید.اگر قبلا عضو شده اید ب وارد سایت شوید.از لینک های زیر برای عضویت یا ورود استفاده نمایید.
ورود به انجمن عضویت در انجمن
تصویر

سوء استفاده سایت phpfoxclub

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
3 پاسخ برای این موضوع

donbalambia

donbalambia

کاربر پیشتاز

• کاربران پیشتاز
    • Member ID: 306
  • 338 ارسال
  • ورژن phpfox
    3.7.5
  • نوع نسخه مورد استفاده
    دیتابیس فارسی

سلام

میخوام در باره این آدم صحبت کنم 

photo-thumb-1.jpg?_r=1395628207

amir christ

چند وقت پیش بخاطر مشغله کاری مجبور شدم پسورد کمپ خودم رو برای پیگیری کارها در اختیار مجید (شیش و پش) قرار بدم که بعدا یعنی چند روز پیش متوجه شدم این آقا که دم از انسانیت میزنه به خودش اجازه میده بره توی پنل کاربری من و پیام خصوصیای من رو بخونه و توی سایت خودش قرار بده .

جالبه وقتی نسخه پیشتاز کمپ  مجید دریافت کرد ،  امروز دیدم  شروع کرده به فروش اسکریپت ،  واقعا برای این ادما متاسفم جز مال حروم خوری کاری بلد نیستن

این آقا از کمپ اسکریپت من رو که توی سایت بوده دانلود کرده و درواقع دزدیده و بعد اومده گفته من به اون دادم و ازش خواستم پشتیبانی سایتم رو به عهده بگیره که من اصلا این آدم رو تا اون موقع که این تایپیک رو زد نمیشناختم .

و بعد اومدم و توی همون تایپیکی که زده اعتراض کردم و گفتم اگه واقعا به خودت شک نداری پستم رو پاک نکن و از خودت دفعا کن ولی به ده ثانیه نکشید که پست من رو پاک کرد و دسترسی های من رو از سایتش بست .

عکس

%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86.png

این آقا توی سایتش ادعا میکنه که از سایت کمپ تو زمان کوتاه جلو افتاده و از سایت کمپ برتر هست ( اولا اگه برتر هستی اسکریپت کمپ به چه دردت میخوره ؟ ) ثانیا کاری نداره من هم بیام زحمت دیگران رو از اینور اونور رایگان بزارم توی سایت مخاطبام زیاد میشن ( خیلی ببخشید ها دور از جون این جمع ولی کلا ملت خیلی گدایی هستیم ) آقای امیر بزرگی به این نیست که دهنت رو پر کنی بگی بززززززرررگگگ ترین سایت پشتیبانی پی اچ پی فاکس که بجز مدیرهات توی اون سایت کسی این رو نمیگه شما فقط یه سری مگس دور خودت جمع کردی که دورت بپلکن و ازت تعریف کنن و کیفور بشی بزرگی به اینه که توی عمل هم ثابت کنی شما خودت دوتا نسخه فاکس رو بزار جلوی خودت تفاوت هاشو ببینین شرمنده میشی .

ببخشید دوستان بخاطر خرابی های سایتم توی این مدت و مشکلاتی که بخاطر تیم این آقا بوجود اومد و دروغ هایی که گفت واقعا اعصابم خورد شده و همینطور بخاطر از دست دادن کاربرهام بخاطر قطعی هایی که توی این مدت بوجود اومد .

بعد ازاینهمه زحمت حالا باید ازاول شروع کنم .

مکالمات من و شیش و پش

111.png

majid2.png

• rezazare1234, کیان, tyaman و 9 فرد دیگر این پست را پسندیده اند

donbalambia

donbalambia

کاربر پیشتاز

• کاربران پیشتاز
    • Member ID: 306
  • 338 ارسال
  • ورژن phpfox
    3.7.5
  • نوع نسخه مورد استفاده
    دیتابیس فارسی

ممنون از همدردیتون

حتما لطف هایی که کمپ کرده رو جبران میکنم .

• MicroPix, nima007 و absec این پست را پسندیده است

tyaman

tyaman

Advanced Member

• بن شده
  • ستارهستارهستاره
    • Member ID: 64
  • 560 ارسال
  • ورژن phpfox
    3.7.7
  • نوع نسخه مورد استفاده
    شمسی با دیتابیس فارسی
مقاله نويس

چقدر داره با دروغ پیش می ره یک روز خدا جوابش رو می ده

ههههه اومدم چند خط از پستم رو هم ویرایش کردن تایپک هم قفل کردن و منو اخراج کردن که رسوای عالم نشوند

اونا چند نفرن یه سه چهارتا هستن که دور هم نشستن و دارن همینطور پست می زارن

خیلی باحال بود یادمه تو چت باکسشون نوشتم اینجا یک انجمن آموزشی پی اچ پی فاکس هست یا شعبه دوم پلیس فتا

خیلی جالب بود که خود امیر نوشت شعبه دوم پلیس فتا

فرق کمپ با اونجا چیه؟

فرقش در این است که کاکا مجتبی نمی زاره هیچ بحثی خارج از اسکریپت phpfox در انجمنش قرار بدم

ولی اونجا آزاده

چون کمپ یک انجمن تخصصی phpfox هست

می گه ما الکسامون پایین هست خوب اره باید باشه ربات قرار دادی هی الکی پست می ده الکسات می یاد پایین

امیر داره مخ کاربراش رو شستشو می ده

یه بار می گه من دزدم یه بار دیگه من دزد نیستم بعدش دوباره می گه من دزدم

می گه من قالبش رو فروختم 50 هزار تومان

اولا به امام حسین قسم من اصلا قالبش که نه قالبی بود که توش ویرایش دادم خودش هم خوب می دونه چند امکان بهش اظاف کردن گفت فروخته 50 هزار تومان

خوب اقای امیر یک نفر رو پیدا کن که من بهش فروختم

اصلا من قالب ایمیل رو حذف کردم از کامپیوترم

چون واقعلا فهمیدم چه موجودیه

دیگه به قول داش رضا بی خیال حاشیه

به قول مجتبی ما به سایت های دیگه کاری نداریم فعلا

این بحث هم تموم می کنیم تا اینجا تا بیش از این کاکا مجتبی ناراحت نشده توی یک انجمن اختصاصی داریم به مسائل مربوط به شخصی می پردازیم که ارزش نداره حتی اسمش هم بیاریم

واقعلا که ....

• donbalambia این پست را پسندیده است
امضام زیاد خوب نیست فقط یه چی می تونم بگم خاک زیر پای همتون هستم :wub:

rezazare1234

rezazare1234

مدیریت

• مدیریت کل سایت
    • Member ID: 11
  • 3255 ارسال
  • ورژن phpfox
    3.7.7 پیشتاز
  • نوع نسخه مورد استفاده
    شمسی با دیتابیس فارسی
مقاله نويس

هشدار : کسانی که نسخه پیشتاز را دریافت کردند ، دقت داشته باشند ، در صورتی که  دسترسی سرور یا هاست خود را در اختیار (سارقین) phpfoxclub   انجمن پشتیبانی کمپــــ هیچ مسئولیتی در قبال  سرقت رفتن کاربران و یا خراب شدن سایت شما ندارد.

لازم به ذکر است : اگر سایت شمابه هر دلیلی با  مشکل مواجهه شد ، به هیچ کس دسترسی  ندهید ، با  ارسال  تایپیک در انجمن ، مشکل خود را بازگو کنید.

متاسفانه   بعضی از مدیران سایت phpfoxclub  با گرفتن دسترسی هاست شما ،  قالب و افزونه های شما را برداشته ، وحتی  شاهد این بودیم که  تیبل یوزر شما را  دریافت و به تمام  کاربران شما ایمیل  تبلیغاتی سایت خود را ارسال میکنند.

پ ن :   من جای اینا بودم از خجالت  در سایتمو می بستم  ، بهتره دهنتون ببندید ، که هرچی دارید از ما دارید ، اینقدر بیچاره هستید ، که دنبال نسخه های ما هستید ، دو سه روز دیگه خواهید دید مجید و این امیر تبلیغ فروش اسکریپت شمسی و راستچین و دیتابیس فارسی میزنند

خوشم میاد همتون  از ما تغذیه میکنید ، از سنتر گرفته تا بابابزرگتون فاکسیران و حالا هم کلوپ ،

افتخار میکنیم که این همه زیر شاخه داریم .....

بدرود.

راستی مجید میبینم که قالب و پلاگین های کمپ میزاری تو vip  سایت های خارجی ، خسته نباشی . هنوز خون اکبر تو  دزدی کردن تو رگانه  :wacko:

post-11-0-70842900-1398673445.jpg

http://phpfoxsupport...ب-dream/?p=5600

آموزش حرف دل . ...........

post-11-0-27234600-1399808193.jpg

بی انصاف قالب  فروشی علیرضا رو گذاشته vip  سایت های اونور ابی

post-11-0-54426900-1398673932.jpg

شاید بعضی ها بگن ما  بد هستیم

این هم یک شات زیبا از کسی که تمام نسخه ها موجود phpfox  را نال میکند

این اقا هم فاکسیران و مجید را فردی کلاش و دزد معرفی کرده است.

foxiran.JPG

کلام اخر.......

مخاطبین خاص ، قبول کنین ، اگر ما نباشیم ، جز کپی کردن اموزش های وی ای پی سایت های خارجی ، هیچ دستاوردی نخواهید داشت.

پس با این حرکات  جلوی پیشرفت phpfox نگیرید.

سنتر  و پرشین  تمام شدن ، حالا اقا مجید ، نسخه مارو میفروشه .......

مجید اگر واقعا محتاج مقداری پول هستی ، باور کن ما و کاربران حاضریم ، پول بذاریم ، تا بتونی نیاز خانوادتو تامیین کنی

ا

فایل های پیوستی

• فایل پیوستی  123456.JPG   45.86K   0 تعداد دریافت ها
  • فایل پیوستی  2.JPG   72.75K   0 تعداد دریافت ها

• ᴀᴀʀᴇɴ﹟, کیان, MicroPix و 16 فرد دیگر این پست را پسندیده اند

حس خیلی بدیه وقتی میبینم کسی مثل استیو جابز (که نه تنها کمک چندانی به پیشرفت علم کامپیوتر نکرد، بلکه حتی در بسیاری موارد با سیاستهای انحصارطلبانه خودش جلوی پیشرفت بقیه رو هم سد میکرد) تبدیل به اسطوره میشه و در مقابل اسطوره هایی مثل دنیس ریچی (که نمیشه گفت چقدر علم کامپیوتر مدیونشون هست) خیلی زود از یادها میرن!

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی