hit counter script

پرش به

رنگ بک گراند: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
رنگ بدنه: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
طرح: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
خوش آمدید به انجمن پشتیبانی و تبادل اطلاعات phpfox
برای اینکه بتوانید از همه ی امکانات انجمن استفاده نمایید باید ابتدا عضو شوید.اگر قبلا عضو شده اید ب وارد سایت شوید.از لینک های زیر برای عضویت یا ورود استفاده نمایید.
ورود به انجمن عضویت در انجمن
تصویر

مشکل نیامدن فید ها (خیلی مهم)

بهترین پاسخ rezazare1234, سه شنبه ۲۴ شهريور ۹۴ - ۱۲:۵۷

سلام / مشکل حل شد

به گفتی ایجاد کننده بانک : تغییراتی که در قالب داده بودن مسبب این مشکل شده بود. که با جایگزینی مجدد قالب درست شد.

رفتن به مطلب کامل »

این موضوع آرشیو شده است. این بدان معنی می باشد که شما نمی توانید پاسخی ارسال نمایید.
5 پاسخ برای این موضوع

ragbook

ragbook

کاربر پیشتاز

• کاربر عادی
    • Member ID: 1469
  • 130 ارسال

سلام

من الان چند دقیقه هست هر چی پست میزارم میاد ولی تا صفحه رفرش میشه حذف میشه

تو رو خدا کمکم کنید

ragbook

ragbook

کاربر پیشتاز

• کاربر عادی
    • Member ID: 1469
  • 130 ارسال

مشکل جدید

برای هر پستی کامنت میزارم حذف میشه

absec

absec

Advanced Member

• کاربر عادی
    • Member ID: 334
  • 627 ارسال

آدرس سایت و دسترسی رو بفرستید واسم چک کنم

rezazare1234

rezazare1234

مدیر بازنشسته

• مدیر بازنشسته
    • Member ID: 11
  • 3313 ارسال

سایت شما بالا نمیاد.

yashari

yashari

کاربر پیشتاز

• کاربر عادی
    • Member ID: 1535
  • 32 ارسال

با سلام خدمت داداش رضای گل 

این تایپک رو دیدم یاد اولین باری که php.fox  نصب کردم افتادم گفتم تعریف کردنش شاید خالی از لطف نباشه

بداز اینکه نصب کردم با هزاران خوشحالی واردش شدم دیدم جای پست نداره ...میخواستم پست بزارم شوت میشدم بیرون

دباره وارد میشدم میدیدم دو تا جای پست هست ... پست رو میزاشتم رفلش میکردم میرفتم سایت دیگه ؟ 

بدش هر کاری میکردم دیگه وارد سایت خودم نمیشدم با فیلتر شکن وارد میشدم میدیدم کلا هیچی نیست

به هر کیم ادرس میدادم میگفتن اصلا همیچین سایتی وجود نداره ؟ فقط برای خودم باز میشد

rezazare1234

rezazare1234

مدیر بازنشسته

• مدیر بازنشسته
    • Member ID: 11
  • 3313 ارسال
✓  بهترین پاسخ

سلام / مشکل حل شد

به گفتی ایجاد کننده بانک : تغییراتی که در قالب داده بودن مسبب این مشکل شده بود. که با جایگزینی مجدد قالب درست شد.